Zajímavá místa
Doprava

Poslední komentáře z města

Skupina

[9.80]

SANTA CATERINA2

Il rapporto qualità-prezzo è molto buono. Non abbiamo avuto problemi di alcun tipo. La padrona di casa è molto gentile e disponibile e pur parlando solo lo spagnolo ci si è intesi.

Skupina

[10.00]

portandbeach

Very friendly and helpful people! Everything was clean (new equipment). I can definitely recommend it! We enjoyed our stay.

Skupina

[10.00]

PRINCEP VIANA A

Pricep de Viana A un appartamento fantastico dotato di tutti i comfort x un gruppo di ragazzi semplicemente fantastico e sopratutto PULITO ok tornerò ��

Skupina

[9.60]

PETXINA GOTICO

The apartment was well located in a central location with easy access to everything you need. It is well furnished and clean and comfortable. The contact person Alex was extremely helpful and hospitable. I would definitely recommend booking again.

Starší pár

[9.80]

New & Sunny apartment

appartement très agréable avec une station de métro à 2 pas,propriétaire très sympathique qui nous a bien renseigné.

Skupina

[7.80]

MARQUES BARBERA

The apartment is great like its position and the equipment. We don't have the wifi in apartment but Gestion apart gave us a tablet that Made hotspot well! So we had the wifi wherever we want !
Naše apartmány v Barcelona jsou hodnoceny císlem 8,85 z 10 možných bodů podle 4893 názoru. Rezervujte tento apartmán od 528 Kc /noc.

PRINCEP VIANA B

Zóna: - El Raval

PRINCEP VIANA B

Apartmán

2x - 1 ložnice - 35 m²

79

[9.2]

Od / za noc

1 228,00 Kc

PRINCEP VIANA A

Zóna: - El Raval

PRINCEP VIANA A

Apartmán

3x - 1 ložnice - 65 m²

60

[9.5]

Od / za noc

1 172,00 Kc

EL RINCON DE LA CALMA EIXAMPLE

Zóna: - Eixample Esquerre

EL RINCON DE LA CALMA EIXAMPLE

Apartmán

4x - 1 ložnice - 55 m²

6

[9.3]

Od / za noc

1 396,00 Kc

RELLOTGE GOTIC

Zóna: - Gòtic

RELLOTGE GOTIC

Apartmán

12x - 4 ložnice - 120 m²

[0.0]

Od / za noc

5 583,00 Kc

SWEET BORN

Zóna: - El Born

SWEET BORN

Apartmán

4x - 2 ložnice - 45 m²

[0.0]

Od / za noc

1 661,00 Kc

Prohlédněte si 1422 apartmány v Barcelona
Více informací

Apartmány Barcelona

Pokud by se hovořilo o kompletních turistických destinacích, město Barcelona by byla na prvním místě z velmi dlouhého seznamu. Hlavní město Katalánska je nádherné a to nejen díky příjemnému počasí po celý rok, ale také pro svou architekturu, pláže, malebné ulice, náměstí…… Pronájem ubytování v Barcelona je ideální způsob, jak poznat město Barcelona jako místní občan.

[Další ]

Barcelona – to nejlepší

Jestli je nějaké jméno spojováno s městem Barcelona, tak to může být jedině modernistický architekt Antoni Gaudí, vizionář a génius, který změnil tvář Barcelony jeho stavbami jako například Sagrada Familia, park Güell, Casa Batlló nebo Casa Milà, více známá jako La Pedrera. Tyto poslední dvě budovy se nacházejí na proslulé třídě Paseo de Gracia. Je to krásná široká ulice lemovaná stromy a modernistickými budovami nejen od Gaudího, ale od dalších známých současných architektů, které stojí za jejich návštěvu. Třída Paseo de Gracia končí na další a možná ještě známější třídě Ramblas, kde se nachází světově známá tržnice tržnice Boquería. Místní gastronomie je také velmi důležitou součástí města Barcelony a to především díky svým vynikajícím restauracím se středomořskou kuchyní a oblíbenými jednohubkami nazývanýma tapas, s kterými se setkáte na každém rohu.

Barcelona a její městské čtvrti

Ulice Ramblas se nachází na starém městě, v městské části rozdělené na tři okrsky: Raval, Barrio Gótico a Born. Raval je známá městská čtvrť svými kavárnami, bary a slavným muzeem současného umění MACBA; Barrio Gótico je zase oblíbenou zónou pro své středověké uličky a Barcelonskou katedrálu, zatímco Born je bohémská městská část, kde je možné si vyhledat levné ubytování v Barcelona a navíc je zde možné navštívit Picassovo muzeum. Městská část Gràcia se rozprostírá v severní části města a patří k místům, kde je možné si všemi doušky vychutnávat tu pravou atmosféru města Barcelony mimo turistické davy, a kde se každoročně slaví známé letní a především velmi zajímavé slavnosti Fiestas de Gràcia.

Kdy navštívit město Barcelona

Město Barcelona je možné navštívit kdykoliv po celý rok, ale nejzajímavější to bývá na jaře a podzim, když je ten turistický ruch o něco klidnější a klimatické podmínky k tomu naprosto ideální. Nějaký ten déšť také může občas spadnout, ale i přesto je to, to nejlepší období k návštěvě města Barcelona.

Barcelona – místní doprava

Je možné cestovat přímo na letiště El Prat, které se nachází v těsné blízkosti Barcelony nebo také ve městech Girona a Reus. Každé z nich se nachází přibližně jednu hodinu cesty jižně a severně od Barcelony. Na tato letiště létají především nízkonákladové letecké společnosti. Barcelona má k dispozici veškerou síť veřejné dopravy , která patří k jedné z nejlepší z celé Evropy, je levná a rychlá , je tady metro, autobusy a taxíky, navíc je možné využít služby turistického autobusu , který Vás zaveze na veškerá turisticky důležitá místa. Zakoupením integrované jízdenky je možné ušetřit spoustu peněz během Vaší dovolené trávené ve městě Barcelona.

Barcelona – lidové slavnosti

Barcelona je ideální, aby byla navštívena v období slavností jako například v září La Mercè nebo v srpnu, v době již předem zmiňovaných slavností Fiestas de Gràcia nebo na svátek svatého Jiřího Sant Jordi (23. dubna), či během hudebních festivalů, jako je Sònar nebo Primavera Sound.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek, Only v…

Bodování u Only-apartments

Trustpilot

Sledujte nás na Facebooku

Stále ještě nemáte zajištěné ubytování k Vaší nové cestě? Mezi naší nabídkou určitě najdete ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat k Vašim potřebám. Pomocí našeho vyhledávače to budete mít snadné!
Využijte Váš apartmán a zaregistrujte jej na našich webových stránkách: stačí vyplnit formulář, přidat nějaké fotografie s krátkým popisem a konkurenceschopnou cenu.