Zajímavá místa
Doprava

Poslední komentáře z města

Samotný cestovatel

Jonathan (anglie)
[9.80]

Cristofor Columb Studio

Excellent apartment, comfortable, safe and quiet. Excellent shower! Close to the metro stop for Parallel

Rodina

QUEMERAIS (francie)
[8.20]

MUSEU PICASSO 2

Confort assez sommaire. Problème avec la douche. La cafetière est à changer. Le canapé lit est aussi à changer

Rodina

Marcin (polsko)
[9.60]

EL RINCON DE LA CALMA EIXAMPLE

The apartment is perfectly located. The metro station is right around the corner, the same for the airport shuttle bus (really convenient). As for the apartment itself, we found there everything that we needed. What is more, Marta was always very helpful and tried her best to make our stay comfortable.

Starší pár

Sergio Restrepo (kolumbie)
[9.40]

PRINCEP VIANA A

Muy buena opcion de alojamiento, bien ubicado, comodo, con todos los servicios en buen estado.

Skupina

narina (švýcarsko)
[9.80]

RAMBLA- GÒTIC

L appartamento è situato in centro ma nonostante la vita notturna rimane un posto tranquillo ..ok per il supermercato adiacente alla porta d entrata ristoranti e bar sono vicini come anche si può andare a piedi per visite turistiche La strada è pedonale solo qualche eccezione per taxi Leandro è stato molto gentile La confezione Internet un po lenta per lavorare non è il massimo Lo consiglio ad una coppia ..famiglia o gruppo di amici

Rodina

Lesroys (francie)
[8.00]

APART BIGRAMBLA

Family who wants to be close to the Rambla. Pleasant balcony/closed terrasse when it is nice out !
Naše apartmány v Barcelona jsou hodnoceny císlem 8,84 z 10 možných bodů podle 4519 názoru. Rezervujte tento apartmán od 550 Kc /noc.

RELLOTGE

Zóna: - Gòtic

RELLOTGE

Apartmán

12x - 3 ložnice - 100 m²

40

[8.7]

Od / za noc

3 473,00 Kc

LEPANT 1

Zóna: - Sagrada Familia

LEPANT 1

Apartmán

4x - 0 ložnice - 32 m²

1

[8.4]

Od / za noc

1 622,00 Kc

LEPANTO2

Zóna: - Sagrada Familia

LEPANTO2

Apartmán

3x - 1 ložnice - 30 m²

2

[8.5]

Od / za noc

1 622,00 Kc

FLORIDABLANCA Bed & Breakfast

Zóna: - Eixample Esquerre

FLORIDABLANCA Bed & Breakfast

Ložnice

4x - 1 ložnice - 29 m²

5

[8.9]

Od / za noc

1 237,00 Kc

New & Sunny apartment

Zóna: - Sant Martí

New & Sunny apartment

Apartmán

8x - 3 ložnice - 98 m²

1

[9.8]

Od / za noc

2 748,00 Kc

Prohlédněte si 768 apartmány v Barcelona
Více informací

Apartmány Barcelona

Barcelona je kouzelné město, které se pyšní bohatým kulturním dědictvím, pulzující uměleckou scénou, vynikajícími gurmánskými místy a také velkolepými architektonickými mistrovskými díly Antonia Gaudího. Napříč městem je množství kouzelných zákoutí dýchajících historií a rustikální malebné scenérie, z nichž každá může návštěvníkům nabídnout něco jiného – ať už jde o trendové tapas bary ve čtvrti El Born, klikaté uličky Gotické čtvrti, nebo pestrá pouliční představení na ulici La Rambla. V Barceloně je velké množství bytů, od těch prostorných s výhledem na moře, až po ty menší na krátkodobé pronájmy. Pro perfektní dovolenou dokážeme udělat úplně vše, ať už hledáte módní byt v srdci Gotické čtvrti nebo levnou garsonku v módní čtvrti El Born. Prohlédněte si náš seznam ubytování a najděte to nejlepší místo pro svůj výlet.

[Další ]

Úžasná architektura a kultura – možnosti, co dělat v Barceloně

 • La Sagrada Familia – Toto Gaudího nejznámější mistrovské dílo s vyčnívajícími věžičkami a krásným interiérem plným barevného skla je téměř povinností vidět.
 • Park Guell – Potulujte se po Gaudího parku plného zeleně a obdivujte barevnou kolekci tropických rostlin a samotné rozmarné Gaudího dílo.
 • Casa Mila – Stavba je známá též pod názvem La Pedrera. Jde o osobitý architektonický klenot navržený Gaudím na počátku 20. století. Je umístěna mezi návrhářskými obchody na známé ulici Passeig de Gracia.
 • Gotická čtvrť – Projděte se skrze úzké, strohé uličky barcelonské staré Gotické čtvrti a zaplujte do zmrzlinových salónků, módních butiků nebo do útulných barů.
 • Casa Batllo – Další z Gaudího domů, který se hrdě tyčí na ulici Passeig de Gracia. Návštěvníci se mohou potulovat i uvnitř budovy a obdivovat krásné řemeslné zpracování.
 • Fontána Font Màgica – Tato fontána nacházející se uprostřed města nabízí po setmění pestré představení plné barev a hudby.
 • Montjuic – Svezte se lanovkou přímo nahoru na hřeben nejznámější barcelonské hory a kochejte se úžasným výhledem.
 • Nou Camp – Barcelonský domovský fotbalový stadion musí zkrátka navštívit každý sportovní fanoušek. Prohlídněte si zákulisí stadionu včetně kabiny fotbalistů a vychutnejte si drink ve zdejším baru.
 • Picassovo muzeum – Opodál od rušných ulic v postranních uličkách čtvrti El Born, naleznete Picassovo muzeum s přehlídkou mnoha malebných děl tohoto světově proslulého kubistického umělce.
 • Parc de la Ciutadella – Park oblíbený i mezi místními obyvateli je to pravé místo, kde si krátit chvíle během víkendového odpoledne, projít se mezi zeleni a užít si klidné zákoutí mezi jezery a stromy.
 • Barcelonská katedrála – Vklíněna uprostřed větrné Gotické čtvrti se barcelonská katedrála hrdě tyčí vzhůru – bašta spletité španělské architektury a víry.
 • Palau Reial – Dejte si něco k jídlu a pití na jednom z nejznámějších náměstí ve městě, obklopeného palmami a svéráznými Gaudího sochami.
 • Vítězný oblouk – Nezaměňujte si ho s pařížským protějškem. Arc de Triomf je typickým příkladem barcelonské architektury, hrdě stojící na veřejném moderním náměstí.
 • Barcelonská Zoo – Spousta exotických i dobře známých druhů zvířat se zde představuje v malebném prostředí parku Parc de la Ciutadella – ideální pro rodinné výlety.
 • Muzeum Nacional d’Art de Catalunya – Barcelona a okolní regiony se chlubí bohatou kulturní historií. Toto muzeum je pak domovem děl světově známých umělců a lokálních hvězd.
 • La Rambla – Nejznámější ulice v Barceloně, která se chlubí bohatou kolekcí místních restaurací, stylových barů a módních obchůdků, ale také celou škálou představení místních interpretů.
 • Mercat de la Boqueria – Mít v Barceloně vlastní apartmán je perfektní příležitost vyzkoušet si domácí vaření některého z vynikajících a čerstvých pokrmů, které se ve městě nabízí. Nejprve ale vyrazte na trh La Boqueria a nakupte lahodné španělské suroviny.
 • Santa Maria del Mar – Prozkoumejte tento impozantní kostel, který se hrdě tyčí v oblasti Ribera. Pochází již z počátku 14. století a je historickou a církevní připomínkou katalánské námořní a obchodní éry.
 • Poble Espanyol – Jde o další příklad španělské zručnosti. Toto známé muzeum architektury se nachází v samém srdci všeho dění, jen co by jste kamenem dohodili od montjuických fontán.
 • Tibidabo – Je pravděpodobně méně známý než Montjuická hora, nicméně hora Tibidabo je nejvyšší hora v Serra de Collserola, vyčnívající vzhůru na severozápad od města. Když vystoupíte až nahoru, čeká vás neuvěřitelný panoramatický pohled na celé město.

Only apartments nabízí široký výběr levných, luxusních, útulných barcelonských apartmánů po celém městě a v okolí výše uvedených oblastí.

Přijeďte a prozkoumejte – Jak se pohybovat po Barceloně

Letiště El Prat se nachází 12 km na jihozápad od Barcelony s množstvím různých dopravních možností, jak se dostat do centra města. Z letiště můžete nasednout na autobus „A“ nebo „A2“ mířícího na Plaza España a Plaza Cataluña. Můžete si stopnout taxi před letištěm, které vás za 10 až 15 minut doveze do centra, nebo se můžete vydat vlakem, který jezdí z letiště do stanice Barcelona Sants každou půlhodinu. Odtud už se velice pohodlně a rychle můžete přepravit metrem do dalších částí města.

Do Barcelony se můžete dostat i z dalších španělských nebo francouzských měst díky mezinárodní vlakové přepravě. Většina spojů končí svoji jízdu ve stanici Barcelona Sants, kde pak můžete přestoupit na metro, autobus nebo si vzít taxi a vydat se do dalších částí města.

Doprava po Barceloně je velice jednoduchá. Je zde hustá síť stanic metra, která spojuje ty nejhlavnější místa. Pak je zde množství autobusů a tramvají, jejichž linky prochází podélně s třídou Diagonal a vedou do dalších částí města, anebo síť vlaků.

Staňte se obyvatelem Barcelony

Užijte si odpoledne v Parku de la Ciutadella, procházejte se v bujné vegetaci a po cestě zpátky se zastavte na piknik. Potom se vydejte prozkoumat starou rybářskou čtvrť Barceloneta a její nezaměnitelnou atmosféru, množství restaurací nabízejících mořské plody, objevte zajímavá zákoutí Poble Nou, která překypuje nesčetnými designovými kavárničkami, kam rádi zavítají i místní obyvatelé a mladí barceloňané. Večer se procházejte spletitými uličkami Gotické čtvrti a čtvrti El Born a vychutnejte si sklenku či dvě místního šampaňského v jednom z mnoha místních barů. V okolí všech těchto míst nabízíme krátkodobý pronájem apartmánů.

Opalujte se a odpočiňte si – vyrazte na barcelonskou pláž

Barcelona vyčnívá mezi hlavními evropskými městy jednou zvláštností, a to že hned vedle historických lákadel se nachází přenádherné pláže. Je to dokonalé místo, kde můžete nasávat španělské sluníčko, vychutnávat si mojito a pozorovat západ slunce s přáteli a něčím dobrým pod zub.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek, Only v…

Bodování u Only-apartments

Trustpilot

Sledujte nás na Facebooku

Stále ještě nemáte zajištěné ubytování k Vaší nové cestě? Mezi naší nabídkou určitě najdete ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat k Vašim potřebám. Pomocí našeho vyhledávače to budete mít snadné!
Využijte Váš apartmán a zaregistrujte jej na našich webových stránkách: stačí vyplnit formulář, přidat nějaké fotografie s krátkým popisem a konkurenceschopnou cenu.