Stay the Only Way

Apartmány Barcelona

Okamžitá rezervace
Služby pro zákazníky 24h
Ručíme za nejnižší ceny
Rezervujte nyní, zaplaťte později

ATICO ROSSELLO

Zóna: - Eixample Dret

ATICO ROSSELLO

Apartmán

4x - 1 ložnice - 35 m²

26

[8.8]

Od / za noc

1 031 Kc

Pedro

Zóna: - Barceloneta

Pedro

Apartmán

4x - 0 ložnice - 40 m²

[0]

Od / za noc

1 920 Kc

PICALQUERS

Zóna: - El Raval

PICALQUERS

Apartmán

2x - 0 ložnice - 33 m²

[0]

Od / za noc

1 481 Kc

ROGER DE FLOR 4

Zóna: - Eixample Dret

ROGER DE FLOR 4

Apartmán

5x - 2 ložnice - 60 m²

1

[9.4]

Od / za noc

2 743 Kc

YES I WILL STAY

Zóna: - Sants-MontjuïC

YES I WILL STAY

Apartmán

5x - 2 ložnice - 45 m²

1

[8.8]

Od / za noc

1 646 Kc

Prohlédněte si 1416 apartmány v Barcelona
Zajímavá místa
Doprava

Poslední komentáře z města

Rodina

[9,6]

PLAYAZUL

The owner (Marisa) is very kind and helpful woman. She provided a cot for our baby since it had not been among apartment facilities. The apartment is located in a very nice district, not far from the sea and a park.

Rodina

[8,6]

CAMPO SAGRADO

:))). very nice week in Barceona. apartment was realy good. Thank you

Group

[8,8]

BARCELONETA

The apartment is very sweet and comfortable. The location is excellent for going to the beach and to get places of tourist interest. Also you can move easily on foot and in the surroundings there are many shops, food and non.

Group

[8,2]

BAILEN

Everythingis ok, good location.

Family

[8,4]

2-2

Good apartment on an excellent location

Group

[8,6]

CENTER RAMBLAS4

Un appartement décoré et agencé avec goût! Avec une localisation dans la ville parfaite : au calme et près des ramblas, près de tout, du métro. Dès l'arrivée des infos sur la ville sont données avec plans.
Naše apartmány v Barcelona jsou hodnoceny císlem 8,60 z 10 možných bodů podle 4227 názoru. Rezervujte tento apartmán od 411,50 Kc/noc.
Více informací

Apartmány Barcelona

Pokud by se hovořilo o kompletních turistických destinacích, město Barcelona by byla na prvním místě z velmi dlouhého seznamu. Hlavní město Katalánska je nádherné a to nejen díky příjemnému počasí po celý rok, ale také pro svou architekturu, pláže, malebné ulice, náměstí…… Pronájem ubytování v Barcelona je ideální způsob, jak poznat město Barcelona jako místní občan.

[Další ]

Barcelona – to nejlepší

Jestli je nějaké jméno spojováno s městem Barcelona, tak to může být jedině modernistický architekt Antoni Gaudí, vizionář a génius, který změnil tvář Barcelony jeho stavbami jako například Sagrada Familia, park Güell, Casa Batlló nebo Casa Milà, více známá jako La Pedrera. Tyto poslední dvě budovy se nacházejí na proslulé třídě Paseo de Gracia. Je to krásná široká ulice lemovaná stromy a modernistickými budovami nejen od Gaudího, ale od dalších známých současných architektů, které stojí za jejich návštěvu. Třída Paseo de Gracia končí na další a možná ještě známější třídě Ramblas, kde se nachází světově známá tržnice tržnice Boquería. Místní gastronomie je také velmi důležitou součástí města Barcelony a to především díky svým vynikajícím restauracím se středomořskou kuchyní a oblíbenými jednohubkami nazývanýma tapas, s kterými se setkáte na každém rohu.

Barcelona a její městské čtvrti

Ulice Ramblas se nachází na starém městě, v městské části rozdělené na tři okrsky: Raval, Barrio Gótico a Born. Raval je známá městská čtvrť svými kavárnami, bary a slavným muzeem současného umění MACBA; Barrio Gótico je zase oblíbenou zónou pro své středověké uličky a Barcelonskou katedrálu, zatímco Born je bohémská městská část, kde je možné si vyhledat levné ubytování v Barcelona a navíc je zde možné navštívit Picassovo muzeum. Městská část Gràcia se rozprostírá v severní části města a patří k místům, kde je možné si všemi doušky vychutnávat tu pravou atmosféru města Barcelony mimo turistické davy, a kde se každoročně slaví známé letní a především velmi zajímavé slavnosti Fiestas de Gràcia.

Kdy navštívit město Barcelona

Město Barcelona je možné navštívit kdykoliv po celý rok, ale nejzajímavější to bývá na jaře a podzim, když je ten turistický ruch o něco klidnější a klimatické podmínky k tomu naprosto ideální. Nějaký ten déšť také může občas spadnout, ale i přesto je to, to nejlepší období k návštěvě města Barcelona.

Barcelona – místní doprava

Je možné cestovat přímo na letiště El Prat, které se nachází v těsné blízkosti Barcelony nebo také ve městech Girona a Reus. Každé z nich se nachází přibližně jednu hodinu cesty jižně a severně od Barcelony. Na tato letiště létají především nízkonákladové letecké společnosti. Barcelona má k dispozici veškerou síť veřejné dopravy , která patří k jedné z nejlepší z celé Evropy, je levná a rychlá , je tady metro, autobusy a taxíky, navíc je možné využít služby turistického autobusu , který Vás zaveze na veškerá turisticky důležitá místa. Zakoupením integrované jízdenky je možné ušetřit spoustu peněz během Vaší dovolené trávené ve městě Barcelona.

Barcelona – lidové slavnosti

Barcelona je ideální, aby byla navštívena v období slavností jako například v září La Mercè nebo v srpnu, v době již předem zmiňovaných slavností Fiestas de Gràcia nebo na svátek svatého Jiřího Sant Jordi (23. dubna), či během hudebních festivalů, jako je Sònar nebo Primavera Sound.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek, Only v…

Bodování u Only-apartments

Trustpilot

Sledujte nás na Facebooku

Stále ještě nemáte zajištěné ubytování k Vaší nové cestě? Mezi naší nabídkou určitě najdete ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat k Vašim potřebám. Pomocí našeho vyhledávače to budete mít snadné!
Využijte Váš apartmán a zaregistrujte jej na našich webových stránkách: stačí vyplnit formulář, přidat nějaké fotografie s krátkým popisem a konkurenceschopnou cenu.