Stay the Only Way

Apartmány Barcelona

Okamžitá rezervace
Služby pro zákazníky 24h
Ručíme za nejnižší ceny
Rezervujte nyní, zaplaťte později

ROSE

Zóna: - Gràcia

ROSE

5x - 3 ložnice - 90 m²

2

[9.8]

Od / za noc

1 868,00 Kc

PRINCEP VIANA B

Zóna: - El Raval

PRINCEP VIANA B

2x - 1 ložnice - 35 m²

74

[9.2]

Od / za noc

1 027,00 Kc

RAMON-RAMBLAS SLEEP 7

Zóna: - El Raval

RAMON-RAMBLAS SLEEP 7

7x - 2 ložnice - 50 m²

1

[10.0]

Od / za noc

3 198,00 Kc

SWEET BORN

Zóna: - El Born

SWEET BORN

4x - 2 ložnice - 45 m²

[0.0]

Od / za noc

1 634,00 Kc

PRINCEP VIANA A

Zóna: - El Raval

PRINCEP VIANA A

3x - 1 ložnice - 65 m²

55

[9.5]

Od / za noc

1 038,00 Kc

Prohlédněte si 1293 apartmány v Barcelona
Zajímavá místa
Doprava

Poslední komentáře z města

[9.60]

VALDONZELLA A

Great location! Well equiped & clean appartment, all you need is there, 3 bed, only one bath. Close to Rambla - 5 min walk, 5 min airport bus, 2 min metro. We would come again 4 sure!!!

[9.60]

CARME A

Great location, we had everything we needed. Little grocery shop in the building next to the apartment, very close to Rambla and metro.

[9.20]

PARK GÜELL 1

Clean flat, kind owner, silence district

[9.60]

PLAYAZUL

The owner (Marisa) is very kind and helpful woman. She provided a cot for our baby since it had not been among apartment facilities. The apartment is located in a very nice district, not far from the sea and a park.

[8.60]

CAMPO SAGRADO

:))). very nice week in Barceona. apartment was realy good. Thank you

[9.40]

JAUME GIRALT

good location near Nord Bus station and subway Arc de Triomf
Naše apartmány v Barcelona jsou hodnoceny císlem 8,83 z 10 možných bodů podle 5771 názoru. Rezervujte tento apartmán od 420 Kc /noc.
Více informací

Apartmány Barcelona

Pokud by se hovořilo o kompletních turistických destinacích, město Barcelona by byla na prvním místě z velmi dlouhého seznamu. Hlavní město Katalánska je nádherné a to nejen díky příjemnému počasí po celý rok, ale také pro svou architekturu, pláže, malebné ulice, náměstí…… Pronájem ubytování v Barcelona je ideální způsob, jak poznat město Barcelona jako místní občan.

[Další ]

Barcelona – to nejlepší

Jestli je nějaké jméno spojováno s městem Barcelona, tak to může být jedině modernistický architekt Antoni Gaudí, vizionář a génius, který změnil tvář Barcelony jeho stavbami jako například Sagrada Familia, park Güell, Casa Batlló nebo Casa Milà, více známá jako La Pedrera. Tyto poslední dvě budovy se nacházejí na proslulé třídě Paseo de Gracia. Je to krásná široká ulice lemovaná stromy a modernistickými budovami nejen od Gaudího, ale od dalších známých současných architektů, které stojí za jejich návštěvu. Třída Paseo de Gracia končí na další a možná ještě známější třídě Ramblas, kde se nachází světově známá tržnice tržnice Boquería. Místní gastronomie je také velmi důležitou součástí města Barcelony a to především díky svým vynikajícím restauracím se středomořskou kuchyní a oblíbenými jednohubkami nazývanýma tapas, s kterými se setkáte na každém rohu.

Barcelona a její městské čtvrti

Ulice Ramblas se nachází na starém městě, v městské části rozdělené na tři okrsky: Raval, Barrio Gótico a Born. Raval je známá městská čtvrť svými kavárnami, bary a slavným muzeem současného umění MACBA; Barrio Gótico je zase oblíbenou zónou pro své středověké uličky a Barcelonskou katedrálu, zatímco Born je bohémská městská část, kde je možné si vyhledat levné ubytování v Barcelona a navíc je zde možné navštívit Picassovo muzeum. Městská část Gràcia se rozprostírá v severní části města a patří k místům, kde je možné si všemi doušky vychutnávat tu pravou atmosféru města Barcelony mimo turistické davy, a kde se každoročně slaví známé letní a především velmi zajímavé slavnosti Fiestas de Gràcia.

Kdy navštívit město Barcelona

Město Barcelona je možné navštívit kdykoliv po celý rok, ale nejzajímavější to bývá na jaře a podzim, když je ten turistický ruch o něco klidnější a klimatické podmínky k tomu naprosto ideální. Nějaký ten déšť také může občas spadnout, ale i přesto je to, to nejlepší období k návštěvě města Barcelona.

Barcelona – místní doprava

Je možné cestovat přímo na letiště El Prat, které se nachází v těsné blízkosti Barcelony nebo také ve městech Girona a Reus. Každé z nich se nachází přibližně jednu hodinu cesty jižně a severně od Barcelony. Na tato letiště létají především nízkonákladové letecké společnosti. Barcelona má k dispozici veškerou síť veřejné dopravy , která patří k jedné z nejlepší z celé Evropy, je levná a rychlá , je tady metro, autobusy a taxíky, navíc je možné využít služby turistického autobusu , který Vás zaveze na veškerá turisticky důležitá místa. Zakoupením integrované jízdenky je možné ušetřit spoustu peněz během Vaší dovolené trávené ve městě Barcelona.

Barcelona – lidové slavnosti

Barcelona je ideální, aby byla navštívena v období slavností jako například v září La Mercè nebo v srpnu, v době již předem zmiňovaných slavností Fiestas de Gràcia nebo na svátek svatého Jiřího Sant Jordi (23. dubna), či během hudebních festivalů, jako je Sònar nebo Primavera Sound.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek, Only v…

Bodování u Only-apartments

Trustpilot

Sledujte nás na Facebooku

Stále ještě nemáte zajištěné ubytování k Vaší nové cestě? Mezi naší nabídkou určitě najdete ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat k Vašim potřebám. Pomocí našeho vyhledávače to budete mít snadné!
Využijte Váš apartmán a zaregistrujte jej na našich webových stránkách: stačí vyplnit formulář, přidat nějaké fotografie s krátkým popisem a konkurenceschopnou cenu.