Zajímavá místa
Doprava

Poslední komentáře z města

Mladý pár

[10.00]

PRINCEP VIANA A

Lovely apartment in a great location. Very close to the main centre, and right on the bus route to Barceloneta. The apartment is exactly as shown in the pictures on the website and has everything you could need. Javier was extremely friendly and helpful. We would definitely stay again.

Mladý pár

[10.00]

PRINCEP VIANA B

Muy buen apartamento. Totalmente equipado, muy bien comunicado. Muy recomendable.

Starší pár

[9.00]

SANT ANTONI 1

Siamo arrivati in tre per un soggiorno di tre notti. Ci siamo trovati molto bene. Personale gentile. Spiegazioni chiare. Zona tranquilla e facilmente raggiungibile. Nessuna brutta sorpresa. Lo consiglio veramente

Skupina

[10.00]

AMPLE 1

Interest places, confort for a group with two batheroom

Skupina

[9.80]

SANTA CATERINA2

Il rapporto qualità-prezzo è molto buono. Non abbiamo avuto problemi di alcun tipo. La padrona di casa è molto gentile e disponibile e pur parlando solo lo spagnolo ci si è intesi.

Mladý pár

[9.00]

CHARMING APTO GOTHIC LAS RAMBLAS

This accomodation close to the sea and port, and some of momentous spectacle in Barcelona and the underground too. It is also near from the famous pedastrian area, La Rambla. So location of it is perfect. Inside of the flats is a little bit small, but enough for 2 people(if you go 2of you) for couple of days. The contact person Joaqium is friendly, he communicates well in english.
Naše apartmány v Barcelona jsou hodnoceny císlem 8,85 z 10 možných bodů podle 4881 názoru. Rezervujte tento apartmán od 524 Kc /noc.

PRINCEP VIANA B

Zóna: - El Raval

PRINCEP VIANA B

Apartmán

2x - 1 ložnice - 35 m²

80

[9.2]

Od / za noc

1 221,00 Kc

PRINCEP VIANA A

Zóna: - El Raval

PRINCEP VIANA A

Apartmán

3x - 1 ložnice - 65 m²

61

[9.5]

Od / za noc

1 049,00 Kc

ROSE BCN

Zóna: - Gràcia

ROSE BCN

Apartmán

5x - 3 ložnice - 90 m²

2

[9.8]

Od / za noc

2 219,00 Kc

ATICO PARK GUELL

Zóna: -

ATICO PARK GUELL

Apartmán

6x - 2 ložnice - 75 m²

1

[9.2]

Od / za noc

1 997,00 Kc

SWEET BORN

Zóna: - El Born

SWEET BORN

Apartmán

4x - 2 ložnice - 45 m²

[0.0]

Od / za noc

1 651,00 Kc

Prohlédněte si 1394 apartmány v Barcelona
Více informací

Apartmány Barcelona

Pokud by se hovořilo o kompletních turistických destinacích, město Barcelona by byla na prvním místě z velmi dlouhého seznamu. Hlavní město Katalánska je nádherné a to nejen díky příjemnému počasí po celý rok, ale také pro svou architekturu, pláže, malebné ulice, náměstí…… Pronájem ubytování v Barcelona je ideální způsob, jak poznat město Barcelona jako místní občan.

[Další ]

Barcelona – to nejlepší

Jestli je nějaké jméno spojováno s městem Barcelona, tak to může být jedině modernistický architekt Antoni Gaudí, vizionář a génius, který změnil tvář Barcelony jeho stavbami jako například Sagrada Familia, park Güell, Casa Batlló nebo Casa Milà, více známá jako La Pedrera. Tyto poslední dvě budovy se nacházejí na proslulé třídě Paseo de Gracia. Je to krásná široká ulice lemovaná stromy a modernistickými budovami nejen od Gaudího, ale od dalších známých současných architektů, které stojí za jejich návštěvu. Třída Paseo de Gracia končí na další a možná ještě známější třídě Ramblas, kde se nachází světově známá tržnice tržnice Boquería. Místní gastronomie je také velmi důležitou součástí města Barcelony a to především díky svým vynikajícím restauracím se středomořskou kuchyní a oblíbenými jednohubkami nazývanýma tapas, s kterými se setkáte na každém rohu.

Barcelona a její městské čtvrti

Ulice Ramblas se nachází na starém městě, v městské části rozdělené na tři okrsky: Raval, Barrio Gótico a Born. Raval je známá městská čtvrť svými kavárnami, bary a slavným muzeem současného umění MACBA; Barrio Gótico je zase oblíbenou zónou pro své středověké uličky a Barcelonskou katedrálu, zatímco Born je bohémská městská část, kde je možné si vyhledat levné ubytování v Barcelona a navíc je zde možné navštívit Picassovo muzeum. Městská část Gràcia se rozprostírá v severní části města a patří k místům, kde je možné si všemi doušky vychutnávat tu pravou atmosféru města Barcelony mimo turistické davy, a kde se každoročně slaví známé letní a především velmi zajímavé slavnosti Fiestas de Gràcia.

Kdy navštívit město Barcelona

Město Barcelona je možné navštívit kdykoliv po celý rok, ale nejzajímavější to bývá na jaře a podzim, když je ten turistický ruch o něco klidnější a klimatické podmínky k tomu naprosto ideální. Nějaký ten déšť také může občas spadnout, ale i přesto je to, to nejlepší období k návštěvě města Barcelona.

Barcelona – místní doprava

Je možné cestovat přímo na letiště El Prat, které se nachází v těsné blízkosti Barcelony nebo také ve městech Girona a Reus. Každé z nich se nachází přibližně jednu hodinu cesty jižně a severně od Barcelony. Na tato letiště létají především nízkonákladové letecké společnosti. Barcelona má k dispozici veškerou síť veřejné dopravy , která patří k jedné z nejlepší z celé Evropy, je levná a rychlá , je tady metro, autobusy a taxíky, navíc je možné využít služby turistického autobusu , který Vás zaveze na veškerá turisticky důležitá místa. Zakoupením integrované jízdenky je možné ušetřit spoustu peněz během Vaší dovolené trávené ve městě Barcelona.

Barcelona – lidové slavnosti

Barcelona je ideální, aby byla navštívena v období slavností jako například v září La Mercè nebo v srpnu, v době již předem zmiňovaných slavností Fiestas de Gràcia nebo na svátek svatého Jiřího Sant Jordi (23. dubna), či během hudebních festivalů, jako je Sònar nebo Primavera Sound.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek, Only v…

Bodování u Only-apartments

Trustpilot

Sledujte nás na Facebooku

Stále ještě nemáte zajištěné ubytování k Vaší nové cestě? Mezi naší nabídkou určitě najdete ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat k Vašim potřebám. Pomocí našeho vyhledávače to budete mít snadné!
Využijte Váš apartmán a zaregistrujte jej na našich webových stránkách: stačí vyplnit formulář, přidat nějaké fotografie s krátkým popisem a konkurenceschopnou cenu.