http://only-apartments.cz/

Prostitutka s AIDS nemoc tajila, v ohrožení je 750 mužů - tn.cz

ČeskÁ spoleČnost aids pomoc, z. s. Adresa: Fakultní nemocnici Hradec Králové, v pavilonu č. 6, vchod č. 3 Nonstop bezplatná telefonní linka AIDS pomoci: 800 800 980, E-mail: info@aids-pomoc.cz

VIRUS HIV STRAŠÍ ČESKO: Tady se můžete otestovat! PŘEHLED - tn.cz

prostitutka aids hradec královéKrajský soud v Hradci Králové otevřel případ Sabiny Kapurové, která vystupuje také pod přezdívkou Niky69. Virem HIV nakažená prostitutka měla podle spisu pohlavní styk s více než třemi desítkami mužů. Obžaloba ji viní z pokusu o těžké ublížení na zdraví a šíření nakažlivé nemoci.

Prostitutka z Hradce, která roznášela HIV, dnes stanula před

prostitutka aids hradec královéOsmadvacetiletá Sabina Kapurová z Hradce Králové dnes poprvé stanula před soudem. Provozovala nechráněný pohlavní styk s desítkami mužů, a to i přes to, že věděla, že je HIV pozitivní.

Prostitutka inzeráty - Bazar a inzerce - Bazar.cz

Hradec Králové - Soud potrestal sedmi roky vězení HIV pozitivní prostitutku Sabinu Kapurovou, která měla především v Hradci Králové sexuální styk s téměř čtyřmi desítkami mužů, jimž o nemoci neřekla. Sedmadvacetiletá žena před soudem tvrdila, že nikomu nechtěla ublížit.

Další prostitutka v Hradci šířila HIV - Deník.cz

prostitutka aids hradec královéHIV centrum Hradec Králové. Adresa: Infekční klinika FN (budova 6), Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové Telefon:495834215/16 Lékař: MUDr. Jaroslav Kapla, Ph. D. Pro oblast především Královéhradeckého a Pardubického kraje je určeno AIDS centrum při Klinice infekčních nemocích FN v Hradci Králové.

Prostitutka Aids Hradec Králové - Image Results

prostitutka aids hradec královéPět let vězení Podobný případ řešil Krajský soud v Hradci Králové na začátku dubna. Alžběta Dzurková (24) by měla strávit pět let ve vězení za to, že pět mužů ohrozila virem HIV a virovou hepatitidou typu C. Čtyři z mužů měli štěstí a nenakazili se, pátý se nenechal vyšetřit.

CheckPoint Hradec Králové - hiv-testovani.cz

Checkpoint České společnosti AIDS pomoc - pobočka Hradec Králové Dům světla v regionu Anonymní test zdarma. Poradna je ve spolupráci s Fakultní nemocnicí HK Adresa: Fakultní nemocnici Hradec Králové, v pavilonu č. 6, vchod č. 3 Testování: každé ÚTERÝ vždy 15 - 18 hod., výsledky osobně vždy za týden v úterý.

Prostitutka měla nechráněný sex, přestože věděla, že je HIV

Prostitutka zatím nebyla obviněna, ale za šíření pohlavní choroby jí hrozí minimálně tříletý trest. A to ještě pouze v případě, že nikoho ze svých zákazníků nenakazila, což je vzhledem k jejich počtu vysoce nepravděpodobné.

Prostitutka v Hradci Králové šířila rok nakažlivé nemoci

„Ž ena, která je HIV pozitivní a má virovou hepatitidu typu C, měla mít od prosince loňského roku do října letošního roku nechráněný pohlavní styk s pěti poškozenými, a to i přesto, že již byla v minulosti za obdobnou trestnou činnost dvakrát pravomocně odsouzena,“ uvedla policejní mluvčí Hana Klečalová.