Apartmány Albufeira

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

277

Apartmány Albufeira

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Albufeira, Portugalsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 28 názorů. Rezervujte apartmán od 41US$/ noc.

Apartmány v Albufeiře: Prázdninové ubytování

Albufeira je portugalské město v kraji El Faro, nacházející se v Algarve. Město bylo založeno v islámské době a jeho jméno v arabštině znamená „malý oceán“. I další středomořská města, která spadají do tohoto období, mají stejná jména. Zdejší klima je mírné. Vyznačuje se horkými léty a mírnými zimami. Je to tedy ideální místo pro návštěvníky ze severní Evropy. Zdejší pláže a bílé domy, posazené na útesech a postavené směrem k Atlantiku, učarují každému, kdo je poprvé spatří. Ulice jsou příjemné, plné vůní, portugalské smyslnosti a lákají návštěvníky k ochutnání místní, starobylé kuchyně. Malé obchůdky ve staré části města prodávají řemeslné výrobky a bleší trh je skvělé místo, kam se mohou turisté vydat na procházku. Najdou zde všechny možné druhy čerstvých produktů, zajímavé předměty a řemeslné výrobky. Umění a kultura jsou také součástí tohoto úžasného města. Nachází se zde dvě galerie, muzeum a kina. Trhy a kulturní festivaly se konají v průběhu celého roku. Chcete-li ochutnat zdejší kuchyni, nemusíte utratit velké částky. Jsou zde plážové bary s čerstvými rybami a tradičními pokrmy za neuvěřitelné ceny. Bary, kavárny a noční život jsou prvotřídní. Zároveň je to však velmi bezpečné město. Můžete se také vydat na ryby, za turistikou, pozorovat ptáky, potápět se, projet se na kole, šnorchlovat nebo se věnovat windsurfingu. Navíc kromě toho všeho jsou zde kilometry bílých, písčitých pláží a rozpínající se, tyrkysově modrý oceán. V Albufeiře máme širokou nabídku apartmánů. Pronajměte si jeden s výhledem na moře a zapomeňte na své starosti.

Kam vyrazit v Albufeiře

Mnoho z našich apartmánů v Albufeiře se nachází velmi blízko těchto zajímavých míst. Už se musíte jen rozhodnout a pronajmout si to nejlepší a nejlevnější místo pro svou dovolenou.

Prázdninové pronájmy apartmánu v Albufeira

Ubytování v Albufeiře

Ubytování je velmi různorodé – od 5hvězdičkových hotelů v luxusních částech přes módní hostely až k penzionům s přátelskou atmosférou, levné penziony a penziony nacházející se poblíž centra. Máme velký výběr kvalitně zařízených bytů a apartmánů pro rodiny, páry, skupiny přátel nebo ty, kteří si chtějí užít města či odpočívat na slunci.

Pláže v Albufeiře

Pláže v Albufeiře jsou ty nejznámější v celém Portugalsku. Díky svým teplým vodám, rozloze a infrastruktuře jsou rovněž známé po celém světě. Rádi bychom vyzdvihli následující:

Pláž Falésia poznáte podle modrých vlajek, umístěných podél celé pláže, jemného, měkkého písku a tyrkysově modré barvě zdejších teplých vod. Navíc se v blízkosti, pro všechny milovníky nákupů, nacházejí nákupní galerie.

Salgados je místo, kde naleznete letoviska, obchody, golfová hřiště, exkluzivní sportovní kluby a navštívit zde můžete pozoruhodnou vyhlídku pro sledování ptactva. Vše v luxusu a stylově.

Oura je nejrušnější pláž v Albufeiře. Mezi mladými je Oura vysoce módní záležitostí. Nabízí velký výběr obchodů, plážových barů, restaurací, barů a služeb. Pláž je označena modrou vlajkou a je vhodná pro všechny druhy sportů. Zdejší jemný písek a příjemná teplota vody slouží k potěše všem návštěvníkům.

Dos Pescadores je se svým tichým příbojem, bílým pískem a křišťálovou vodou nejoblíbenější pláží v Algarve. Můžete se zde vydat potápět, šnorchlovat nebo jen obdivovat množství korýšů, kuželnatek, mušlí a hejna ryb, skrývající se ve zdejších vodách.

Pláž Peneco je známá pod názvem Praia do Túnel díky tomu, že je přístupná skrze tunel, který vede skálou. Nachází se naproti starého města. Tunel vystupuje ze skály na velkou terasu, obklopenou kavárnami s výhledem na moře. Podél skály vede stezka, která potěší každého milovníka turistiky.

Jak se dostanete do Albufeira

Nejbližší letiště Faro se nachází 46 kilometrů od Albufeiry. Cesta trvá zhruba 40 minut v závislosti na termínu vaší cesty. Cíl autobusů veřejné dopravy, které odjíždí každých 40 minut, je vždy jasně označen.

Poblíž východu z příletové haly naleznete také taxi. Další možností je kyvadlový autobus. Rezervaci můžete provést uvnitř letištní haly. Pro ty, kteří dávají přednost cestování ve vlastním tempu, je nejlepší volbou pronájem automobilu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat