Apartmány Amalfi

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

22 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Apartmány v Amalfi – Dostupné ubytování pro Vaši dovolenou

Amalfi díky svým malým námestím lemovaným tradicními kavárnami a pekárnami a malé pláži s proslunenou zátokou oplývá tradicním italským šarmem a atmosférou. Toto malebné mestecko bylo v minulosti centrem výroby lodí. Dnes se pro zmenu muže chlubit svou úžasnou atmosférou a uvolneným životním stylem. Ackoli má velmi bohatou historii a událo se zde mnoho príbehu, kvuli zemetresení, které mesto postihlo ve 14. století a zpusobilo jeho zatopení, v centru mesta najdete jen málo historických budov. Amalfi je již po dlouhou dobu oblíbenou destinací turistu, kterí každorocne zaplnují zdejší bary a pláže. Objevte okouzlující atmosféru tohoto krásného mesta s našimi apartmány v Amalfi, které poskytnou skvelé ubytování všem milovníkum slunce, nádherných pláží a fascinujících kulturních zážitku.

Tri hlavní atrakce v Amalfi

Naše apartmány v Amalfi najdete poblíž všech významných památek ve meste.

Zažijte v Amalfi dobrodružství

Krome svého historického šarmu a bohaté kultury Amalfi nabízí také mnoho skvelých zážitku také milovníkum dobrodružství. V jeho okolí najdete mnoho horských stezek a nádherných výhledu, které jen cekají na to, až je objevíte. Mužete se vydat na dlouhou procházku po pláži a objevovat malé rybárské vesnicky s malebnými domky v pastelových barvách, nebo si pujcit horské kolo a svištet po cyklostezkách s nádhernými výhledy na more.

Mnoho dobrodružných zážitku nabízí také zdejší nádherné pobreží. Na kajaku nebo na kanoi zde mužete proplouvat mezi príkrými útesy, prozkoumávat nejruznejší zákoutí a poznat Amalfi z jiné perspektivy. Na trpytivých vodách se také mužete venovat ruzným vodním sportum. Dobrodružnejší povahy rozhodne ocení nabídku vodního lyžování a jízdy na vodních skútrech, zatímco milovníci klidu si mohou užít poklidnou plavbu lodí a z more obdivovat krásy Amalfi.

Naše apartmány v Amalfi jsou rozesety po celém pobreží, takže Vám poskytnou snadný prístup k vodním sportum, stejne jako k nádherným výhledum, které Amalfi tak proslavily.

Papír a námorníci – Muzea v Amalfi

Amalfi má bohatou a pestrou historii, a tak není divu, že svým návštevníkum nabízí velmi zajímavá muzea. I když jde o celkem malé mestecko, najdete zde nekolik muzeí, které svým návštevníkum predstavují podivuhodné umení a historii regionu.

Zacít mužete návštevou muzea Museo della Carta, které je venováno výrobe papíru na Amalfi. Za malé vstupné se mužete dozvedet více o výrobe papíru a podívat se na ni prímo v praxi. Toto muzeum predstavuje skvelý zpusob, jak lépe poznat kulturu Amalfi.

Stinné útocište pred hrejivým sluncem najdete v muzeu Arsenale della Repubblica venovaném námornictví na Amalfi. Mužete zde procházet mezi modely lodí a ponorit se do dávných príbehu námorníku.

V srdci mesta leží Mestské muzeum Amalfi, známé také jako Museo Civico. To nabízí fascinující pohled na historii regionu a vystavuje mnoho artefaktu a archeologických nálezu, které se datují až do zlaté éry Amalfi, kdy mesto bylo jedním z nejvýznamnejších námorních prístavu v Itálii.

Poznávání kultury a historie je duležitou soucástí každé návštevy jakéhokoli mesta. Pokud se Amalfi opravdu chcete dostat pod kuži a poznat autentický místní život, ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Amalfi, které Vám pro jeho poznávání poskytnou bezpecné a pohodlné útocište.

Apartmány v Amalfi – Aparthotely v Amalfi

Aparthotely v Amalfi

Jako vetšina ostatních populárních pobrežních destinací nabízí Amalfi predevším ubytování v hotelech a blocích apartmánu na pobreží. Mezi další možnosti ubytování patrí také tradicní italské penziony nebo naše pohodlné aparthotely v Amalfi, které Vám poskytnou šanci poznat vše co Amalfi nabízí a zažít pravou místní atmosféru.

Príjezd do Amalfi – Jak se dostat do centra mesta

Ackoli je Amalfi velmi populární turistickou destinací, není úplne snadné se do nej dostat. Vetšina cestujících sem jezdí z letište v Neapoli, které je asi 60 kilometru od Amalfi. Z letište se jede autobusem do Sorrenta, odkud se již dalším autobusem dostanete do Amalfi. Mužete si také pronajmout auto, kterým z neapolského letište do Amalfi dojedete asi za hodinu a pul. Tato možnost je mezi turisty velmi oblíbená, protože jim nabízí možnost vychutnat si po ceste nádhernou scenerii, a pronajaté auto navíc muže sloužit jako dopravní prostredek pro ruzné výlety do okolí Amalfi. Pamatujte ale na to, že silnice v okolí Amalfi mohou v léte být velmi rušné.

Jakmile do Amalfi dostanete, nebudete už, pokud neplánujete výlety do okolí, nejspíš žádné další dopravní prostredky potrebovat. Samotné mesto je malé a z jednoho jeho konce na druhý dojdete pešky za pul hodiny. Pokud chcete prozkoumat i jeho okolí, mužete se svézt jedním z autobusu, které v léte pravidelne jezdí mezi mestecky na pobreží Amalfi, nebo využít služeb nekteré ze soukromých cestovních agentur, které zprostredkovávají ruzné výlety do okolí.

Skvelým dopravním prostredkem pro poznávání mesta je také jízdní kolo, které si zde mužete pronajmout a projet na nem pobreží nebo objevit mnoho skrytých míst v Amalfi.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat