Apartmány Amsterdam

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

119

Apartmány Amsterdam

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Leidseplein 11 Apartmány
Rijksmuseum 9 Apartmány
Dam Square 7 Apartmány
Van Gogh Museum 6 Apartmány
Anne Frank House 6 Apartmány
Flower Market 3 Apartmány
Vondelpark 3 Apartmány
De Wallen 1 Apartmán
Amsterdam Centraal 1 Apartmán

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Amsterdam, Nizozemsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 370 názorů. Rezervujte apartmán od 118US$/ noc.

Apartmány v Amsterdamu – luxusní garsonky v centru

Amsterdam je príjemné mesto s množstvím klikatých ulicek, vysokých úzkých domu a drobnými mostky pres splet kanálu. Procházka trhy stranou od designových kaváren a butiku vás prenese v case, kde prevládaly dláždené ulice, a usmevaví obyvatelé na vás kynuli z každého rohu. Toto mesto je bohaté na umení a design, je zde množství designérských studií, galerií a muzeí, která dokreslují kreativní atmosféru Amsterdamu. Zapadnete mezi místní a najmete si kolo, prosvištete kolem tramvaje nebo pres klenutý mostek až do labyrintu jedinecných ulicek. Potom se ponorte do intimní atmosféry jednoho z našich apartmánu v Amsterdamu, což muže být cenove dostupný byt nebo moderní pronájem v centru všeho dení.

 Apartmány v Amsterdamu - Aparthotely v Amsterdamu

Nejlepší ctvrti v Amsterdamu

Stejne jako vetšina velkých mest i Amsterdam tvorí smesice ruznorodých ctvrtí a každá je jedinecná díky osobnostem, které tu žijí, nebo obchudky. Najdete zde nákupní cást 9-Straatjes, což je místo v centru, které prekypuje množstvím úzkých ulicek s kavárnami a kuriózními obchudky. Centrum se nachází v podobné oblasti a je snad nejfrekventovanejším místem celého mesta. Je zde i spousta muzeí, baru a designových obchodu, které jsou populární mezi místními i turisty. Najdete tu oblast De Pijp, která svým vzhledem pripomíná 9-Straatjes, ale je tu mnohem méne turistu. Objevíte tady spoustu trhu a místní nezávislé obchody. Jordaan je jedna z nejoblíbenejších ctvrtí ve meste a je místem mladých kreativcu, moderních baru a street artu. NDSM-Werf je podobná ctvrti Jordaan tím, že je velice ruznorodá a je domovem mnoha umelcu, hudebníku a studentu. A konecne je tu také Oud-Zuid, luxusnejší cást mesta, která uspokojí nárocný vkus a potrebu prepychu.

At už vás zaujala kterákoliv ctvrt mesta, máme práve pro vás širokou nabídku apartmánu v Amsterdamu.

Pivo a kola – co delat v Amsterdamu

Naše výberové apartmány v Amsterdamu najdete po celém meste a nabízíme je také poblíž zmínených turisticky zajímavých atrakcí.

Aparthotely v Amsterdamu

Ubytování v Amsterdamu je stejne ruznorodé jako mesto samotné. Najdete zde vše od hostelu umístených ve starobylých mestských domech poblíž reky až po útulné Bed and Breakfast hotýlky, které prekypují kulturou, po novodobé velkolepé hotely ukryté v klikatých ulickách mesta. V Amsterdamu si zkrátka každý najde ten pravý nocleh podle svého vkusu. Stejne tak jako cenove dostupné luxusní hotely a historické penziony nabité šarmem starého mesta se zde nachází i rada levných aparthotelu rozmístených po celém meste poblíž všech duležitých památek, ze kterých mužete mesto prozkoumávat jako místní.

Príjezd a doprava v Amsterdamu

Amsterdamské letište Schipol je opravdu blízko centru mesta, a proto i velice snadno dosažitelné mestskou hromadnou dopravou. Nejjednodušší je cesta vlakem, který odjíždí každých 20 minut. Poprípade mužete využít nekolika autobusu hned pred terminálem, které vás dovezou do ruzných cástí mesta. Nebo si chytte jedno z mnoha taxi, které vás rychle a lacine dovezou do vaší cílové destinace.

Množství turistu do Amsterdamu cestuje ze sousedních zemí mezinárodními spoji, které spojují i tuto cást Evropy.

Amsterdam nabízí další varianty mestské hromadné dopravy vcetne tradicních tramvají, množství autobusu a rozsáhlou dobre fungující sít vlaku, která obsluhuje ostatní cásti mesta a prímestské oblasti. Díky kanálum si mužete vybrat i z celé rady vodní dopravy, ale tím nejlepším prepravním prostredkem je jednoznacne kolo – stálý favorit pro místní.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat