Apartmány Atény

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

192

Apartmány Atény

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Atény, Řecko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 435 názorů. Rezervujte apartmán od 34US$/ noc.

Apartmány v Athénách – Nejlepší ubytování pro Vaši dovolenou

Athény – mesto, ktéré stálo u samotného pocátku lidské civilizace, ve kterém najdeme mnoho památek, které prispely k tomu, že je dnešní svet tím, cím je. Athény ale nejsou jen mestem ponoreným do historie, mýtu a legend - jsou také mestem zmen, žijícím v soucasné moderní dobe, s živou umeleckou a kulturní scénou. Postupem casu se z Athén stalo moderní kosmopolitní mesto plné stylových obchodu a kaváren, nových restaurací a high-tech staveb, které leží ve stínu dávných starovekých monumentu shlížejících na mesto jako moudrí, starí strážci. Užijte si co nejvíc z obou tvárí mesta s jedním z našich apartmánu v Athénách. Prohlédnete si naši nabídku luxusních i levných prázdninových bytu s dechberoucími výhledy na staroveké mesto.

Staroveký svet v soucasnosti – Co delat v Athénách

V okolí všech techto památek máme k dispozici apartmány, které Vám zajistí snadný prístup ke všem hlavním Athénských pametihodnostem.

Aparthotely v Aténách

Atény jsou místem pocátku staroveké civilizace a svým návštevníkum nabízí tisíce let starou historii. I presto, že místní památky mají neuveritelnou historickou hodnotu, najdete v Aténách radu moderních aparthotelu se všemi moderními vymoženostmi. Pod Akropolí se nachází spousta moderních hotelu vybavených moderním umením a soucasnými technologiemi, zatímco ve starých cástech mesta se zase ukrývá více penzionu. Najdete zde i hostely, jež jsou oblíbeným místem mladých lidí, kterí hledají zábavu a pestrý nocní život, nebo apartmány rozeseté po celém meste, z nichž budete moci mesto a jeho životní styl dokonale prozkoumat.

Apartmány v Athénách - Aparthotely v Aténách

Tocité ulicky a rozlehlá námestí – Athénské ctvrti

Athény jsou tvoreny nekolika ctvrtemi, z nichž každá má svou specifickou atmosféru a mužete tam delat ruzné cinnosti. Plaka je nenavštevovanejší Athénská ctvrt, ležící ve stínu Akropole. Najdete zde labyrint ulicek pripomínajících bludište, obležených prívetivými kavárnami, zajímavými obchody a barevnými neoklasicistními domy. Dále v Athénách najdeme treba Monastiraki, ctvrt ležící na okrajích rímského fóra, které behem týdne hostí mnoho bleších trhu. V Monastiraki obklopeném pusobivými stavbami a mnoha obchody mužete nahlédnout do historie i soucasnosti Athén.

Ctvrt Psirri kdysi byla opomíjena ve prospech populárnejších cástí mesta. Nyní je to ale pestrá ctvrt, která ožívá hned po západu slunce. Okouzlí Vás svým šarmem, odlišným od ostatních cástí mesta, a módními nocními kluby, galeriemi a restauracemi rozesetými v ulickách mesta.

V Athénách dále nalezneme také obchodní ctvt, kosmopolitní a stále se vyvíjející cást Athén, která byla nedávno zrenovována a také více zprístupnena chodcum. Je to centrum všeho dení s výjimecnými galeriemi, starou architekturou, muzei a moderními restauracemi.

Naše apartmány mužete nalézt v každé ctvrti Athén, takže si opravdu mužete vychutnat zdejší autentickou atmosféru.

Príjezd do Athén – Jak se dostat z letište do mesta

Mezinárodní letište Eleftherios Venizelos v Athénáchse nachází velmi blízko mestského centra, což znamená, že se odsud mužete velmi rychle dostat do centra dení. Mužete nastoupit na metro, které Vás doveze na námestí Syntagma nebo do ctvrti Monastiraki, nebo se mužete svézt expresním autobusem, který casto jezdí mezi letištem a námestím Syntagma.

Pred letištem na Vás také ceká mnoho taxíku, kterými se na místo mužete dostat rychle a pomerne levne. Do centra Athén se mužete dostat také pešky a po ceste si zároven vychutnat úžasné výhledy, zabere to ale nejaký cas a není to nejlepší zpusob dopravy, pokud s sebou máte mnoho zavazadel.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat