Apartmány Barcelona

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

680

Apartmány Barcelona

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Fira de Barcelona 85 Apartmány
Palau Sant Jordi 68 Apartmány
Sagrada Familia 64 Apartmány
Las Ramblas 41 Apartmány
Casa Batlló 39 Apartmány
Platja del Bogatell 25 Apartmány
La Pedrera 24 Apartmány
Parque Güell 21 Apartmány
La Boqueria 18 Apartmány
Plaza Real 16 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Barcelona, Španělsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 1009 názorů. Rezervujte apartmán od 60US$/ noc.

Apartmány v Barcelone – nejlepší zpusob ubytování

Barcelona je kouzelné mesto, které se pyšní bohatým kulturním dedictvím, pulzující umeleckou scénou, vynikajícími gurmánskými místy a také velkolepými architektonickými mistrovskými díly Antonia Gaudího. Napríc mestem je množství kouzelných zákoutí dýchajících historií a rustikální malebné scenérie, z nichž každá muže návštevníkum nabídnout neco jiného – at už jde o trendové tapas bary ve ctvrti El Born, klikaté ulicky Gotické ctvrti, nebo pestrá poulicní predstavení na ulici La Rambla. V Barcelone je velké množství bytu, od tech prostorných s výhledem na more, až po ty menší na krátkodobé pronájmy. Pro perfektní dovolenou dokážeme udelat úplne vše, at už hledáte módní byt v srdci Gotické ctvrti nebo levnou garsonku v módní ctvrti El Born. Prohlédnete si náš seznam ubytování a najdete to nejlepší místo pro svuj výlet.

Úžasná architektura a kultura – možnosti, co delat v Barcelone

Only apartments nabízí široký výber levných, luxusních, útulných barcelonských apartmánu po celém meste a v okolí výše uvedených oblastí.

Apartmány v Barcelone - Aparthotely v Barcelone

Prijedte a prozkoumejte – Jak se pohybovat po Barcelone

Letište El Prat se nachází 12 km na jihozápad od Barcelony s množstvím ruzných dopravních možností, jak se dostat do centra mesta. Z letište mužete nasednout na autobus „A1“ nebo „A2“ mírícího na Plaza España a Plaza Cataluña. Mužete si stopnout taxi pred letištem, které vás za 10 až 15 minut doveze do centra, nebo se mužete vydat vlakem, který jezdí z letište do stanice Barcelona Sants každou pulhodinu. Odtud už se velice pohodlne a rychle mužete prepravit metrem do dalších cástí mesta.

Do Barcelony se mužete dostat i z dalších španelských nebo francouzských mest díky mezinárodní vlakové preprave. Vetšina spoju koncí svoji jízdu ve stanici Barcelona Sants, kde pak mužete prestoupit na metro, autobus nebo si vzít taxi a vydat se do dalších cástí mesta.

Doprava po Barcelone je velice jednoduchá. Je zde hustá sít stanic metra, která spojuje ty nejhlavnejší místa. Pak je zde množství autobusu a tramvají, jejichž linky prochází podélne s trídou Diagonal a vedou do dalších cástí mesta, anebo sít vlaku.

Stante se obyvatelem Barcelony

Užijte si odpoledne v Parku de la Ciutadella, procházejte se v bujné vegetaci a po ceste zpátky se zastavte na piknik. Potom se vydejte prozkoumat starou rybárskou ctvrt Barceloneta a její nezamenitelnou atmosféru, množství restaurací nabízejících morské plody, objevte zajímavá zákoutí Poble Nou, která prekypuje nescetnými designovými kavárnickami, kam rádi zavítají i místní obyvatelé a mladí barcelonané. Vecer se procházejte spletitými ulickami Gotické ctvrti a ctvrti El Born a vychutnejte si sklenku ci dve místního šampanského v jednom z mnoha místních baru. V okolí všech techto míst nabízíme krátkodobý pronájem apartmánu.

Aparthotely v Barcelone

Ubytování v Barcelone je stejne rozmanité jako mesto samo a svým návštevníkum nabízí vše od originálních penzionu ukrytých v úzkých ulickách Gotické ctvrti po prepychové hotely nacházející se poblíž prístavu. At už hledáte krátkodobý pronájem uprostred ruchu mesta nebo luxusní aparthotel v Barcelone poblíž pláže, ci nocleh v jedné z nejstarších cástí mesta, Barcelona Vás se svojí nabídkou nezklame. Tak jako lákavé jídlo, pestrá kultura a bohatá umelecká scéna, jsou i ubytovací možnosti o krok napred a prekvapí Vás designem, službami a stylem.

Opalujte se a odpocinte si – vyrazte na barcelonskou pláž

Barcelona vycnívá mezi hlavními evropskými mesty jednou zvláštností, a to že hned vedle historických lákadel se nachází prenádherné pláže. Je to dokonalé místo, kde mužete nasávat španelské slunícko, vychutnávat si mojito a pozorovat západ slunce s práteli a necím dobrým pod zub.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat