Apartmány Bělehrad

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

114

Apartmány Bělehrad

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Bělehrad, Srbsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 86 názorů. Rezervujte apartmán od 41US$/ noc.

Apartmány v Belehrade – Cenove dostupné ubytování

Belehrad je mesto s tragickou minulostí, jejíž jizvy jsou ješte stále vetkány v jeho ulicích. Je to trochu drsné a zahloubané místo, rozhodne zde ale nenajdete jen melancholii a vzpomínky na zkázu. Ve skutecnosti se toho v Belehradu v posledních letech opravdu mnoho zmenilo, takže se stal trendy centrem východní Evropy plným sveží kultury. Leží na krásné rece Dunaj a muže se chlubit pestrou škálou mnoha atrakcí a památek. V jeho centru najdete citadelu Kalemegdan obklopenou ulicemi prizpusobenými chodcum lemovanými luxusními bary a restauracemi. V okolí mužete narazit na mnoho muzeí a galerií sousedících se starými otomanskými stavbami a moderními budovami. Belehrad je v soucasnosti jedním z nejživejších mest v Evrope a s naší nabídkou apartmánu, sahající od dostupných prázdninových bytu až po luxusní byty v centru, mužete zažít a poznat vše co nabízí.

Pevnosti a fascinující historie – Co delat v Belehrade

Podívejte se na naši nabídku apartmánu v Belehrade, ve které si urcite najdete skvelé místo, v nemž zustanete ve stredu všeho dení.

Apartmány v Belehrade –Aparthotely v Belehrade

Zažijte Belehrad jako místní

Belehrad nabízí mnoho památek, které prijíždejí obdivovat davy turistu, je to ale také velmi príjemné a prátelské mesto, ve kterém se nesetkáte s žádnými predsudky. Poznejte pravou tvár mesta tak, jak ho znají místní obyvatelé procházením místních venkovních i vnitrních tržnic a prohlížením stánku s cerstvým domácím ovocem a zeleninou a rucne vyrobenými suvenýry. Pokud chcete mesto zažít tak jako místní, pronajmete si kolo a zajedte se podívat na hlavní atrakce, prozkoumejte malé ulicky a poznejte mesto z jiného úhlu pohledu. Okolí reky Sávy je dokonalým místem pro cyklistiku a množství mostu pres reku nabízí nádherné výhledy na mesto. Belehrad také nabízí novou belehradskou cyklostezku, která objíždí jezero Ada, oázu prírody uprostred centra mesta.

S apartmány z naší nabídky mužete poznat autentickou tvár mesta tak, jak jej znají místní obyvatelé.

Aparthotely v Belehrade

Belehradské aparthotely jsou stále na vzestupu stejne tak, jako mesto samotné. Hlavní mesto Srbska, které se v nedávných letech stalo velmi populárním, je pulzujícím ohniskem všech, kterí milují nocní život a vyznavacu kultury. I hotely ve meste drží krok s rozvojem mesta a najdete zde vše od luxusních penzionu za dobrou cenu a moderních hostelu, které udržují mladistvou atmosféru ve meste, až po celou radu prázdninových pronájmu a garsonek, odkud mužete pohodlne objevovat mesto jako místní.

Život v Belehrade – Jak se dopravit do mesta a po meste

Belehradské letište Nikoly Tesly se nachází asi 20 kilometru od mesta - zhruba 30 minut autem nebo 45 minut autobusem. Z letište se do centra mesta mužete dostat nekolika více ci méne cenove výhodnými zpusoby.

Mezi letištem, hlavním vlakovým nádražím a centrem mesta pravidelne jezdí minibus. Cesta tímto autobusem Vám poskytne skvelý vizuální zážitek a je to zároven jeden z nejlevnejších zpusobu, jak se do mesta dostat. Pokud se chcete do mesta dostat rychleji, mužete se prímo z letište svézt taxíkem. Do mesta se také mužete dostat z okolních státu mezinárodními vlaky.

Cestování po Belehradu je díky efektivní verejné doprave taktéž velmi snadné. Pravidelne zde jezdí autobus spojující hlavní atrakce a památky a také nocní autobusy, které Vás po noci strávené ve meste bezpecne dopraví na místo, kde jste ubytováni. Pokud víte, že budete verejnou dopravu využívat opravdu hodne, mužete si porídit kartu BusPlus, díky které ušetríte mnoho casu a penez. Díky tomu, že hlavní památky a atrakce od sebe nejsou príliš daleko, mužete také mesto snadno poznávat pešky.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat