Apartmány Benalmádena

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

99

Apartmány Benalmádena

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Benalmádena, Španělsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 9 názorů. Rezervujte apartmán od 23US$/ noc.

Apartmány v Benalmadeně – Luxusní ubytování pro Vaši dovolenou

Belmadena, nacházející se v Andalusii na jihu Španělska, je díky svým nádherným plážím a rozmanité nabídce různých aktivit oblíbenou turistickou destinací. Na zdejších pláží najdete mnoho skvělých barů, kaváren, klubů a restaurací, zatímco v Puerto Deportivo (Sportovní přístav) si můžete odpočinout, načerpat novou mízu a vychutnat si skvělý výhled. Ve vnitrozemí se nachází historická část Benalmadeny, která spíše než město připomíná tradiční španělskou vesnici plnou úzkých uliček, rodinných restaurací a hospůdek, a autentické starobylé španělské atmosféry. Benalmadena je známá také kvůli zdejší 33 metrů vysoké buddhistické stúpě. Ať už Vás více zajímají pláže nebo zdejší památky, rozhodně se ubytujte v jednom z našich apartmánů v Benalmadeně, který zajistí, že si svůj pobyt užijete se vším všudy.

Jak se dostat z letiště do Benalmadeny

Nejblížším letištěm v okolí Benalmadeny je letiště v Malaze (Malaga Airport), ze kterého se do města za dvacet minut za nevelký finanční obnos dostanete taxíkem. Cesta taxíkem je vhodná především pro turisty, kteří mají hodně zavazadel a chtějí se pohodlně svézt přímo k hotelu nebo apartmánu, ve kterém jsou ubytováni.

Z Malagy se do Benalmadeny můžete svézt také jedním z autobusů, které z letiště vyjíždějí každou půlhodinu. Cesta autobusem je nejlevnějším způsobem dopravy z letiště do města, zabere ale hodinu.

Využít můžete také jeden z vlaků, které vyjíždí přímo z letiště až do Benalmadeny. Trať vede kolem pobřeží, takže si cestou stihnete vychutnat nádherné okolí, a vlakové nádraží leží přímo v centru Benalmadeny, takže to nebudete mít do svého hotelu nebo apartmánu daleko.

Podmořský život a úchvatné zahrady – Co dělat v Benalmadeně

Jak je zřejmé z tohoto seznamu památek a atrakcí, Benalmadena není jen místem pro odpočinek na pláži. Naopak – najdete zde mnoho kulturních a historických památek, a zábavný den zde může strávit celá rodina. Naše apartmány v Benalmadeně jsou skvělou základnou, ze které se můžete vydávat na procházky a túry po okolí a poznávat vše, co Vám toto město nabízí.

Apartmány v Benalmadeně – Aparthotely v Benalmadeně

Bujný noční život v Benalmadeně

Benalmadena je známá také svým rušným nočním životem, kvůli kterému sem jezdí davy turistů z celého světa. Najdete zde mnoho osobitých barů a stylových klubů, ve kterých si můžete užít představení mnoha kapel a DJů.

V centru města se nachází například Kiu, největší klub v celém rezortu, kde se pořádá mnoho tematických party. V Kiu najdete tři taneční parkety, na kterých si můžete zatančit na současné hity, taneční pecky a tradiční španělskou hudbu. Při vstupu do klubu Vás možná překvapí zdejší discobar, když ale půjdete dále, zjistíte, že Kiu je velmi zajímavý a stylový klub s elegantním designem.

V centru města, poblíž náměstí Bonanza, najdete také klub El Elefante, ve kterém se pořádají vystoupení známých DJů i méně obvyklá vystoupení, například show hypnotizérů a kouzelníků.

Poblíž maríny najdete Boals Ice Bar, ve kterém je všechno vyrobené z ledu. Přímo na španělském pobřeží si tak můžete vychutnat večer plný finské kultury, chlazených drinků a kvalitní hudby. Můžete se vydat také do Banana Café, klubu s opravdu mladistvou atmosférou, známého svou rozmanitou nabídkou koktejlů.

Přímo u moře leží Peacock Tavern, klub s tropickou zahrádkou a živou hudbou. Tento klub je skvělým místem i pro rodiny s dětmi. Poblíž leží také Wyn’s Bar, ve kterém se pořádají vystoupení komiků a jiných umělců.

Naše apartmány v Benalmadeně jsou rozesety po celém městě, takže to do žádného z místních barů, klubů a restaurací nebudete mít nikdy daleko.

Aparthotely v Benalmadeně

Velkou část nabídky ubytování v Benalmadeně tvoří rezortové hotely u pláže, které svým hostům nabízí odpočinek, plavecké bazény a lázeňské služby. Najdete zde také bytové domy s prostornými apartmány u pláže, které nabízí úžasné výhledy na moře. V historické části města je mnoho rodinných penzionů a možností ubytování v soukromí, které Vám umožní ochutnat španělské tradice a autentický život místních obyvatel a zjistit něco víc o bohaté historii města. Pokud si chcete na své dovolené užít svobody a nezávislosti, vyberte si jeden z našich apartmánů a aparthotelů v Benalmadeně, které Vám umožní toto město poznat svým vlastním tempem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat