Apartmány Benátky

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

475

Apartmány Benátky

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Ponte di Rialto 274 Apartmány
Piazza San Marco 218 Apartmány
Casinò di Venezia 183 Apartmány
L'arsenale 151 Apartmány
Gallerie dell'Accademia 104 Apartmány
Piazzale Roma 45 Apartmány
Ponte dei Sospiri 17 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Benátky, Itálie jsou oceněny 4 o 5 na základě 993 názorů. Rezervujte apartmán od 110US$/ noc.

Apartmány v Benátkách – nejlepší dovolenkové pronájmy

Vratte se zpet v case mezi vlnící se kanály Benátek, zajdete si do vonavé pekárny, zajímavého obchudku s propracovanými maskami nebo útulného baru servírujícího italské speciality. Celé mesto doslova prodchl šarm, který vás zanese do dob aristokratické elity a tech nejlepších remeslníku; mužete se nechat osvežit vánkem pri plavbe kanálem na klasické gondole a pri tom obdivovat zdobnou architekturu a strípky kulturního dedictví, jež charakterizují mesto. At už chcete odhalit jakoukoliv tvár mesta, nabízíme širokou škálu apartmánu v Benátkách od prostorných bytu s výhledem na kanály, krátkodobé pronájmy v dláždených ulickách starého mesta, nebo vkusný apartmán v blízkosti nádherných architektonických skvostu. Prozkoumejte naší nabídku ubytování v Benátkách a najdete si to pravé místo pro váš pobyt.

Mosty a baziliky – co delat v Benátkách

Pro cenove dostupné apartmány v Benátkách se podívejte na naši nabídku, prozkoumejte garsonky a pronájmy ve meste, mnoho z nich se nachází i v oblastech zmínených výše.

Aparthotely v Benátkách

Hotely na brezích kanálu jsou v Benátkách stále velmi vyhledávané a turisté sem vždy rádi zavítají, aby se prenesli nazpet v case do kouzelného sveta, který jakoby vypadl z pohádkové knížky. Aparthotely v Benátkách jsou stejne tak šarmantní. Najdete zde pestrou nabídku starobylých hotelu tycících se z vody a ukryté penziony, jež Vás zanesou do italské minulosti. Každý si v tomto bájecném meste najde to své, at už hledá levné ubytování a stylový prázdninový pronájem nebo luxusní hostel s dobrým pomerem ceny a kvality.

Apartmány v Benátkách - Aparthotely v Benátkách

Jedinecná remeslná práce v Benátkách

Stranou od hlavních turistických atrakcí v Benátkách vás ve meste ceká i spousta zážitku, na které nikdy nezapomenete, at už jde o úcast na plese masek v jednom z místních palácu nebo o kucharskou lekci u vehlasného italského šéfkuchare. I milovníci umení a remesel si prijdou na své na nedalekých ostrovech Burano a Murano, kde vás uhranou místní sklári.

Prijedte do Benátek stylove

Benátky jsou letecky obsluhovány zejména letištem Marca Pola, které se nachází 12km za hranicemi mesta. Nicméne existuje zde i menši letište San Giuseppe, které najdete približne 30km od centra, a kam létají zejména nízkonákladové spolecnosti.

Z obou letišt se lehce dostanete do centra Benátek pravidelnými a spolehlivými autobusovými linkami až na autobusové nádraží Piazzale Roma a Mestre, nebo mužete využít rychlý prívoz z letište Marca Pola do srdce Benátek.

Jelikož je mesto obklopeno vodou, lehce se sem dostanete lodí a samozrejme je celé mesto také obsluhováno pravidelnou lodní prepravou, která sem priplouvá napríklad z Recka, Chorvatska a Slovinska.

Vodní autobusy a gondoly – jak se pohybovat po Benátkách

Benátky jsou tak jedinecným mestem zejména díky jen nekolika málo suchozemským prepravním prostredkum. Hlavním zpusobem dopravy po meste jsou vodní autobusy, tzv. Vaporetto, nebo vodní taxi, které zkušene brázdí kanály. Ve meste naleznete hustou sít spoju, cest a zastávek, které spojují hlavní lákadla Benátek, stejne tak jako vzdálenejší ostrovy.

Využijte i více tradicní formu dopravy a svezte se gondolou, což i pres vetší nákladnost než další verejné zpusoby dopravy predstavuje mnohem osobitejší zážitek.

Prevážná vetšina památek v Benátkách je dostupná pešky, takže doporucujeme projít se ulickami po svých – zároven vám to otevre možnost prozkoumat skryté poklady a poznat toto starobylé mesto.

Zapadnete mezi místní v méne známých zákoutích Benátek

Objevování Benátek jako místní znamená ztrácet se v klikatém labyrintu ulicek, nahlížet do malých originálních obchudku a útulných baru. Namirte si to v úterý ke Ctyrem fontánám, kde se koná místní trh s rozmanitým zbožím od oblecení a bot po potraviny nebo doplnky do domácnosti, toulejte se v méne frekventovaných ulickách ctvrtí Canneregio a Castello, kde si v nedalekém parku hrají deti a klábosí starší Benátcané, ci casne z rána navštivte trh Rialto ješte pred tím, než se sem nahrnou davy lidí, aby si nakoupily ty nejlepší ryby a cerstvou zeleninu.

Pokud si chcete vyzkoušet život mezi místními, zarezervujte si jeden z našich výberových apartmánu, které najdete i v méne známých cástech mesta.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat