Apartmány Benidorm

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

237 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Benidorm, Španělsko jsou oceněny 8 o 10 437 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 37EUR/ noc.

Apartmány v Benidormu – Levné ubytování

Benidorm je rájem pro turisty, porád si ale zachovává pekný díl tradicního španelského stylu života. Podél písecných pláží cní vysoké bytovky, cetné haly pro hráce binga, karaoke bary a restaurace s anglicky mluvící obsluhou a starobylý stred mesta najdete opodál mezi kopci. Z vrcholku, kde kdysi stával historický hrad, si mužete užít dokonalý západ slunce, nebo se mužete ztrácet v klikatých ulicích, kde budete mít pocit, že jste se ocitli na konci sveta pryc od všeho ruchu. Nejvíc však mesto vyniká práve na poli zábavy. Nachází se tady nekolik aquaparku a zábavních parku, které udelají Váš pobyt nezapomenutelný. V ubytování si mužete vybrat z množství míst, avšak naše apartmány v Benidormu Vám poskytnou jedinecné místo, odkud budete moci vše objevovat.

Zábava pro celou rodinu – co delat v Benidormu

V Benidormu je kladen duraz zejména na pohodlný život a zábavu, tedy presne to, co je zdurazneno v top peti vecech, které rozhodne musíte v tomto meste zkusit. V tomto živém meste plném aktivit není težké najít program pro celou rodinu. Abyste svuj cas maximálne využili, ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Benidormu, které nabízí nádherné výhledy a snadný prístup ke všem hlavním atrakcím.

Apartmány v Benidormu – Aparthotely v Benidormu

Aparthotely v Benidormu

Jelikož jde predevším o prímorské letovisko, nabízí aparthotely v Benidormu smesici prvotrídních hotelu lemujících pláž a soukromých apartmánu na brehu more. Mesto je proslaveno svým velkým poctem hotelu a je zároven domovem nejvyššího hotelu v Evrope. Pokud nevyhledáváte noblesní ubytování, najdete v klikatých ulicích Starého Mesta Benidormu i mnoho penzionu, B&B hotýlku a hostelu. Nebo se mužete ubytovat v jednom z mnoha pohodlných apartmánu ci stylových garsonek ve meste, které Vám poskytnou nezávislost pri Vašem pobytu, a budete moci mesto prozkoumávat svým vlastním tempem.

Nejkrásnejší kulturní památky v Benidormu

I prestože má Benidorm povest mesta plného party a oslav, je také domovem bohatého kulturního dedictví a památek. Pro zacátek tu je El Tossal de La Cala, který najdete na konci pláže Poniente. Jde o puvodní iberskou osadu, jež byla poprvé osídlena mezi 3. – 1. století pr. n. l., a je protkaná množstvím historie.

Námorní kulturní centrum nabízí pohled na námornickou historii mesta. Ve své dobe byl Benidorm duležitým prístavem a muzeum mapuje tuto minulost prostrednictvím výstav, písemností približujících plavby benidormských moreplavcu a dalších predmetu a artefaktu, které se k této cásti minulosti mesta vztahují.

Za sbírkou architektonických klenotu se vydejte do kostela San Jaime, který se pyšní modrou strechou z pálených tašek, které pochází z 18. století. Kostel je zasvecen svatému patronu Benidormu a shlíží na Staré Mesto. Mužete obdivovat jeho impozantní venkovní fasádu, uvnitr pak najdete sochu Virgen del Sufragio, která je umístena ve své malé vlastní kapli.

Abyste však získali prehled o celé sláve Benidormu, vydejte se na Balcon del Mediterraneo, jež se nachází na vrcholku Starého Mesta. Puvodne byl postaven na ochranu mesta pred nájezdy alžírských pirátu, kterí mesto napadali ve 14., 15. a 16. století, ovšem dnes nabízí nádherné výhledy, a to zejména pri západu slunce.

Autobusy, tramvaje a vlaky – jak se pohybovat po Benirormu

Nejblíže Benidormu se nachází letište v Alicante a do centra se odsud dostanete opravdu jednoduše. Od terminálu existuje rada zpusobu dopravy, kterými se do svého apartmánu v Benidormu mužete dostat, vcetne levné kyvadlové autobusové dopravy, kterou si dokonce mužete zarezervovat dopredu online a vyhnete se tím cástecne stresu bezprostredne po príletu.

Chcete-li pro cestu využít verejnou hromadnou dopravu, nasednete na jednu z rychlotramvají, které cestují mezi Alicante a Benidormem. Cesta trvá neco málo pres hodinu a cekají Vás nádherné výhledy na okolní krajinu. Prípadne mužete nasednout na autobus na letišti v Alicante nebo v jeho centru, který Vás také doveze do Benidormu.

V Benidormu samotném jezdí spolehlivá místní autobusová linka, která ho spojuje s okolními mesty, letovisky a památkami, což Vám ulehcí místní cestování.

Mezi turisty jsou velmi oblíbené také taxíky. Z letište se do centra dostanete za pomerne slušnou cenu a navíc Vás auto doveze prímo k Vašim dverím. Nezapomente se na cene s ridicem domluvit ješte pred cestou. I v Benidormu samotném narazíte na radu taxíku, takže i na míste mužete využít práve tento zpusob dopravy.

Jednou z nejvíce doporucovaných variant jak prozkoumat Benidorm je vlastním autem. To si mužete pronajmout hned na letišti, v centru Alicante i v Benidormu a umožní Vám nezávisle cestovat po okolí a objevovat i vzdálenejší památky. Z Benidormu se lehce dostanete i na španelské dálnice, takže se pohodlne mužete prepravit i do velkých mest v okolí ci jiných lákadel.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat