Apartmány Berlín

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

182

Apartmány Berlín

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

O2 World 27 Apartmány
Checkpoint Charlie 11 Apartmány
Museumsinsel 8 Apartmány
Potsdamer Platz 5 Apartmány
Fernsehturm 4 Apartmány
Alexanderplatz 1 Apartmán
Olympiastadion 1 Apartmán

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Berlín, Německo jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 1289 názorů. Rezervujte apartmán od 61US$/ noc.

Apartmány v Amsterdamu – luxusní garsonky v centru

Berlín je drsné, urbanistické mesto, které se chlubí pestrou umeleckou a kulturní scénou a je naplneno elektrizujícím mixem komunistické a soucasné architektury. Turisté berou mesto útokem hlavne díky jeho velkému množství originálních designových baru, kaváren a restaurací a také pro jeho sbírku historických památek a unikátních umeleckých galerií a predevším pro jeho pestrý nocní život, který nikdy nespí. V Berlíne si každý prijde na své, at už vás zajímá bourlivá mestská historie a chcete videt nekteré z umeleckých del na East Side Gallery nebo se jednoduše toulat po meste a užívat si ho. At už chcete prozkoumat cokoliv, my vám nabízíme perfektní nabídku prostorných bytu, krátkodobých pronájmu a módních apartmánu, takže si nemusíte delat starosti, že nenajdete prvotrídní ubytování. Podívejte se na naši nabídku apartmánu v Berlíne a najdete si to nejlepší ubytování pro svuj výlet.

Co delat v Berlíne

Neostýchejte se použít naši webovou stránku a vyberte si apartmány v Berlíne v lokalite, která se vám zalíbí.

Apartmány v Berlíne - Aparthotely v Berlíne

Príjezd do Berlína

Berlínské letište Schonefeld je hlavní dopravní uzel pro zbytek mesta. Je umísteno na predmestí Berlína a je dobre propojené s centrem mesta. Jednak je zde vlaková zastávka Schonefeld, která nabízí rychlé a prímé linky do Berlína a okolních cástí, a pak také místní S-Bahn a pravidelné linky autobusu, které vedou z letište do centra. Naleznete tu i vlakový express, který jezdí mezi letištem a berlínským Charlottenbergem každých 30 minut. Další možností jsou taxíky prímo pred terminálem.

Nové a vetší letište Airport Berlin Brandenburg je v soucasné dobe ve výstavbe. Má se stát hlavním príjezdovým centrem.

Návštevníci se do Berlína mohou dostat i rychlými preshranicními vlaky z okolních zemí.

Prozkoumejte Berlín

Berlín má hustou sít pravidelné verejné dopravy, která se skládá z tramvají, autobusu a linek metra. S-Bahn je mestská železnicní sít, která je spolehlivá, rychlá a spojuje odlehlejší oblasti Berlína s centrem mesta a prímestskými oblastmi. Systém metra je jedním z nejlepších v Evrope, který se svou radou linek a tras spojuje všechny hlavní památky.

Jak se stát v Berlíne místním

Berlín má mnoho skrytých skvostu, které jsou casto turisty prehlíženy. Napríklad tržište. Zamirte do Markthalle 9 v Kreuzbergu, kde se konají týdenní farmárské trhy nebo prozkoumejte stánky Weltrestaurant Markthalle a dejte si tu rízek a pivo. Mesto má také rušnou scénu malých pivovaru, takže mužete ochutnat místní chmel napríklad v Eschenbraeu nebo v nejakém jiném novém pivovaru. Pokud chcete prozkoumat urbanistické umení, nezapomente na krásný a tajuplný Spreepark, starý a již nepoužívaný zábavní park, který je plný zajímavostí a originálního umení. Podívejte se na naši cenove dostupnou nabídku apartmánu v Berlíne.

Aparthotely v Berlíne

Uprostred cetných kulturních bašt a nekonecného množství památek nabízí aparthotely v Berlíne moderní pohled na tvár mesta. Díky rušnému nocnímu životu se zde nachází rada stylových hotelu, které jsou vyhledávaným místem mladých lidí, stejne tak jako množství cenove dostupných moderních hotelu rozmístených po celém meste poblíž hlavních turistických lákadel. At už se rozhodnete vydat na jakkoliv ladenou cestu do Berlína, urcite zde najdete to pravé ubytování práve pro Vás. Vybírejte z luxusních petihvezdickových hotelu, místních hostelu s rušnými bary nebo si pronajmete apartmán, odkud mužete jednoduše objevovat všechny památky mesta.

Protancujte celou noc – nocní život v Berlíne

Berlín je známý pro svuj nocní život. Pro Berlínany není neobvyklé vyrazit na pár drinku v pátek vecer a domu se vrátit v sobotu odpoledne. Naštestí je zde mnoho míst, kam zajít anebo mužete pouze pozorovat nocní život. Spletitá sít dvorku a ulicek v Hackesche Hofe je perfektní místo, kde si dát v romantické atmosfére pár drinku. Anebo tu je ctvrt Kollwitz, která je známá svou nabídkou rušných kaváren, restaurací a baru.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat