Apartmány Budapešť

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

302

Apartmány Budapešť

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Budapest Opera House 63 Apartmány
St Stephen's Basilica 40 Apartmány
Fisherman's Bastion 9 Apartmány
Chain Bridge 5 Apartmány
Parliament 5 Apartmány
Heroes Square 5 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Budapešť, Madžarsko jsou oceněny 4.2 o 5 na základě 2355 názorů. Rezervujte apartmán od 34US$/ noc.

Apartmány v Budapešti – levné ubytování na vašich cestách

Budapešt kombinuje opojnou kombinaci moderního umení a bohatou historii. Posazena na brezích modravého Dunaje zahrnuje starobylé pohádkové hrady, impozantní zdobné klenuté kostely a ulice naplnené originálními kavárnami, jedinecnými bary a intimními umeleckými galeriemi. Budova parlamentu se rozprostírá prímo na brehu reky a predstavuje jedinecný príklad architektury tohoto mesta. Retezový most vám zase nabídne známý pohled na toto pohádkové mesto. I presto však Budapešt v nedávné dobe zaznamenala turistický boom díky kontrole urbanizace, vznikajícím “zruinovaným barum” a dalším designovým místum. Pokochejte se kulturou jednoho z nejvýznamnejších mest východní Evropy a rezervujte si jeden z našich apartmánu v Budapešti. Každý u nás najde to pravé ubytování, at už hledáte levnou garsonku, prepychový apartmán v centru mesta nebo lacinejší byt na okraji.

Starobylé hradby a termální lázne – co delat v Budapešti

Hledáte ubytování v centru mesta, kde se porád neco deje? Nabízíme vám širokou škálu apartmánu v Budapešti, které jsou v docházkové vzdálenosti míst zmínených výše.

Apartmány v Budapešti - Aparthotely v Budapešti

Aparthotely v Budapešti

Oba brehy Budapešti nabízí rozmanitý výber ubytování. Na jedné strane zde najdete radu historických budov, které byly prestaveny na noblesní hotely, a kde mužete obdivovat bohatou historii mesta. A pak je zde jiná, více hravá tvár Budapešti, kde najdete radu moderních typu ubytování vcetne designových hostelu, kde se soustredí mladistvá energie mesta, malických penzionu, které Vás zavedou do starých casu tradic, a levných aparthotelu v Budapešti, odkud se mužete ješte více ponorit do živelné kulturní scény mesta a vše objevovat svým vlastním tempem.

Zrození zruinovaných baru

V nedávných letech zacal v Budapešti vznikat nový trend, který mestu prinesl celou škálu nových kulturních prvku. Zruinované bary (bary zbudované v prázdných polorozpadlých budovách) jsou novým typem míst, kde se setkávají všichni mladí kreativci. Sedmý okrsek v oblasti Pest je prímo preplnen starými sklady a prázdnými bytovkami, které se staly nove vyhledávanými shromaždišti, kde se potkává nekonvencní syrový šarm a zdobný pestrobarevný mišmaš ruzných designových stylu. Místo, které bývalo kdysi prominentní židovskou ctvrtí, se promenilo v centrum vecírku, kde dostanete místní pivo, mužete potkat zajímavé osobnosti nebo se zaposlouchat do temperamentní hudby.

Zruinované bary navštevují jak místní obyvatelé, tak turisté a jsou ideální cestou, jak poznat životní styl mesta. Abyste si co nejvíc vychutnali váš pobyt a priblížili se lokální atmosfére, zajistete si ubytování v jenom z našich levných apartmánu v Budapešti.

Nejrychlejší cesta do Budapešti

Mezinárodní budapeštské letište Ference Liszta leží 16 km od centra mesta a je velice dobre dostupné kyvadlovou letištní dopravou, sítí vlaku nebo autobusy mestské verejné dopravy, které vás dopraví na nejbližší stanici metra. Hned pred terminálem najdete také taxi stanovište.

Turisté prijíždejí do Budapešti také mezinárodním linkovým vlakem, který spojuje všechna velká mesta východní Evropy. Nejcasteji návštevníci Budapešte prijíždející z okolních zemí zakoncí svou cestu na hlavním nádraží Keleti. To je navíc díky svému umístení na dunajském brehu také vyhledávanou zastávkou všech projíždejících lodí a parníku plavících se z nedalekých mest, napríklad Vídne nebo Belehradu.

Kola a autobusy – doprava v Budapešti

Doprava v Budapešti je velice jednoduchá díky husté a dobre fungující síti autobusu a tramvají. Ve meste je rada zastávek, které se nachází v blízkosti všech zajímavých míst i víc vzdálených turistických atrakcí. Stejne jako pozemní verejnou dopravu má Budapešt i cenove dostupné a dobre fungující metro s nekolika trasami, které obsluhují mesto.

I presto se však nejlépe po Budapešti prepravíte po svých nebo na kole. Skoro na každém rohu najdete pujcovny kol, díky kterým mužete zdravým a aktivním zpusobem prozkoumat mesto.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat