Apartmány Buenos Aires

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

116

Apartmány Buenos Aires

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Buenos Aires, Argentina jsou oceněny 4 o 5 na základě 126 názorů. Rezervujte apartmán od 24US$/ noc.

Apartmány v Buenos Aires – Dostupné a prívetivé ubytování

I když toho má Buenos Aires se svou bohatou historií a nazdobenými fasádami mnoho spolecného s Evropou, je do posledního centimetru prodchnuto živou a vášnivou latinskoamerickou atmosférou. Rušné ulice prekypují barevnou pastvou pro oci, prátelskými tváremi a hypnotickým mixem starých a nových vecí. Panuje zde atmosféra radostného a uvolneného života, která naplnuje zdejší malické kavárny, trendy restaurace i krásne vonící poulicní stánky. Není divu, že mesto, ve kterém bylo vynalezeno tango, v sobe má tento veselý a bezstarostný náboj, který se tolik shoduje s latinskoamerickým životním stylem. A vedle všech techto vecí zde naleznete také všechny vymoženosti moderní doby, které se zde v posledních letech opravdu ujaly a prinášejí do mesta pestrý nocní život, velký výber znackových obchodu a experimentální smes kuchyní a receptu z celého sveta. Zažijte tuto životem hýrící atmosféru v jednom z našich apartmánu v Buenos Aires. Nabízíme velký výber cenove dostupných i luxusních apartmánu pro každou príležitost.

Apartmány v Buenos Aires –Aparthotely v Buenos Aires

Dokonalý den v Buenos Aires

Svuj den mužete zacít návštevou jednoho z bleších trhu pod širým nebem, které mestu dodávají správný náboj. Na techto kulturních událostech prekypujících životem si mužete koupit mnoho ruzných rucne vyrobených výrobku, stejne jako cerstvou zeleninu a ovoce. Urcite si také nezapomente v jednom ze stánku s teplým obcerstvením koupit snídani, která Vám na zbytek dne dodá energii.

Poté si mužete zajít do parku a pár hodin tam s práteli popíjet maté, horký caj, který zdejší obyvatelé opravdu milují. Zkuste navštívit park Rosedal nebo Bosques de Palermo – oba hýrí zelení, uprostred níž si mužete skvele odpocinout. Pokud se na to cítíte, vezmete si s sebou i nejaký hudební nástroj a dodejte svému dni i trochu kreativity. Pokud na žádný nástroj nehrajete, zaposlouchejte se alespon do hry místních poulicních hudebníku a nasajte zdejší úžasnou atmosféru.

Poté, co strávíte nejaký cas relaxací v parku, prichází rada na nekterý z hudebních klubu rozesetých po všech ulicích mesta. Koncerty hrají v živote obyvatel Buenos Aires velkou roli, takže na koncert nejaké kapely narazíte takrka na každém rohu. Do príjemných tónu zdejší hudby se mužete zaposlouchat v jedné z místních kaváren a baru nebo mužete zamírit do nekterého z velkých nocních klubu, kde vystupují DJ-ové z celého sveta.

Svuj den mužete zakoncit v jednom z našich apartmánu v Buenos Aires, ve kterých si užijete nicím nerušený spánek, abyste mohli do dalšího dne vykrocit nabití novou energií.

Hrbitovy a koncertní haly – Co delat v Buenos Aires

Naše apartmány v Buenos Aires najdete poblíž všech techto památek, což z nich delá to nejlepší ubytování pro všechny návštevníky, kterí chtejí zustat v centru dení.

Aparthotely v Buenos Aires

Všude v okolí kulturou nabitých ulic mesta Buenos Aires najdete místa k prespání, jež Vám umožní poznat místní temperamentní životní styl. Luxusní hotely nabízí podél starobylých ulic levné ubytování a v prastarých gotických budovách zase najdete stylové apartmány, které se pyšní výhledem na úchvatný horizont mesta. Aparthotely v Buenos Aires jsou velmi laciné a pohodlné hostely a prázdninové garsonky se nachází v docházkové vzdálenosti od hlavních turistických atrakcí. Rozhodne zde nikdy nebudete bydlet príliš daleko od tradicních restaurací ci živých baru.

Z letište dojedete do Buenos Aires autobusem

Letište Ezeiza Airport v Buenos Aires od mesta není vubec daleko a na výber máte mnoho možností, jak se mezi mestem a letištem prepravit. Mužete treba jet letištním autobusem, který pravidelne jezdí na trase mezi letištem a hlavním autobusovým nádražím – z toho ale do centra mesta nejspíš budete ješte potrebovat jet metrem nebo taxíkem. Mužete se také svézt autobusem mestské verejné dopravy, který Vás z letište doveze na nádraží Monte Grande nebo na námestí Plaza de Mayo. Pokud hromadná doprava není zrovna Váš šálek kávy, je zde k dispozici také široký výber taxislužeb a pujcoven aut – stací se zeptat na letišti u informací.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat