Apartmány Bukurešť

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

65

Apartmány Bukurešť

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Bukurešť, Rumunsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 81 názorů. Rezervujte apartmán od 29US$/ noc.

Apartmány v Bukurešti – Levné ubytování

Bukurešt je dynamické mesto, které se v posledních letech opravdu probouzí k životu. Její energická atmosféra, naplnující budovy postavené v komunistickém stylu a kostrbaté, drsné ulice, je zároven oproti ostatním evropským hlavním mestum velmi uvolnená a svým zpusobem i klidná. V bludišti zdejších ulic narazíte na klenuté pravoslavné kostely, vysoké a moderní obytné budovy i stavby postavené ve stylu art nouveau. V úzkých ulickách historické cásti mesta najdete trendy kavárny, špickové restaurace i bary prekypující životem, zatímco v jiných cástech mužete navštívit upravované zahrady, krásné fontány a klidná místa, kde si mužete sednout a vychutnat svou kávu. Bukurešt je v soucasnosti velmi populární destinací, která prekypuje kreativitou a stylem, a na každém rohu zde najdete všechny vymoženosti moderní doby. Prozkoumejte vše, co Vám toto mesto muže nabídnout, s našimi apartmány v Bukurešti. At už sháníte levné ubytování nebo luxusní byt, máme pro Vás presne takové bydlení, jaké potrebujete.

Úchvatná muzea a majestátné kostely – co delat v Budapešti

Naše apartmány v Bukurešti mužete najít poblíž všech techto významných památek, takže to k srdci a duši mesta nebudete mít nikdy daleko.

Malá muzea v Bukurešti

Bukurešt oplývá hojností všech ruzných muzeí, která vystavují vše od soucasného umení až po vojenské vybavení. Je zde nekolik velkých muzeí, ale také mnoho muzeí menších, která predstavují skvelou možnost, jak se mestu dostat pod kuži – treba Muzeum umení Frederica Storcka, ve kterém Frederick Storck kdysi bydlel. Dnes se zde vystavují díla rumunských socharu, mramorové sochy a ornamentální dlažby.

Mezi méne známá kulturní centra patrí také nejstarší muzeum v Bukurešti, Muzeum Theodora Amana. Zde mužete poznat ruzný nábytek a kuriozity, vytvorené samotným Amanem. Milovnící cestování rozhodne ocení muzeum Hartilor si Cartii Vech nebo Muzeum starých map a knih, nejvetší kartografické muzeum v Evrope, kde najdou sbírky starých globu, maleb a map.

Ubytujte se v jednom z našich apartmánu v historickém centru Bukurešti poblíž techto muzeí.

Apartmány v Bukurešti –Aparthotely v Bukurešti

Nejstylovejší ctvrt v Bukurešti

Ctvrt Piata Romana, oblíbené místo návštevníku i místních, umístené poblíž centra mesta, Vám pomuže poznat moderní život v Bukurešti. Najdete zde mnoho luxusních butiku nabízejících vše od znackového oblecení po moderní nábytek.

Piata Romana je také velmi kreativním místem, což je jasné z poctu stylových kaváren, baru a restaurací, které se zde nacházejí, a je zde i velmi aktivní komunita experimentálních kucharu. Množství mladých obyvatel dodává ctvrti sveží, živou atmosféru, kterou si mužete vychutnat na širokých ulicích lemovaných pusobivými stavbami. Rozhodne nezapomente navštívit Garajul Ciclop, galerii graffiti, která zároven funguje jako obchod s koly, ruzné kavárny spojené s knihkupectvími a množství skvelých restaurací.

Aparthotely v Bukurešti

Rumunské hlavní mesto je zároven i kulturním centrem a jednou ze stále více vyhledávaných evropských destinací. V rušných ulicích Bukurešti najdete bok po boku autentické restaurace i noblesní hotely, které jsou doslova prehlídkou moderního designu, jež ve meste vzniká. Další ubytování v Bukurešti zahrnuje napríklad levné prázdninové byty, které shlíží na prostorné bulváry a dláždené ulice starého mesta, ci klidné penziony, jež se nachází v blízkosti hlavních bukureštských památek. V Bukurešti najdete také radu stylových aparthotelu, které na rozdíl od luxusních hotelu a mestských penzionu predstavují možnost nezávislého ubytování.

Jak se dostat do Bukurešti

Bukureštské letište Otopeni se nachází nedaleko centra mesta, takže se do stredu dení dostanete velmi rychle a snadno. Mužete jet autobusem, který pravidelne jezdí z letište do centra mesta, nebo zvolit levnou a príjemnou cestu taxíkem. Pocítejte ale s tím, že s ridicem budete nejspíše muset trošku smlouvat o cene a vždy se na ní domluvit ješte predtím, než nastoupíte do auta.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat