Apartmány Cádiz

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

69 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Cádiz, Španělsko jsou oceněny 7.8 o 10 2 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány v Cadizu – Cenove dostupné prázdninové pronájmy

Cadiz je považován za nejdéle osídlené mesto v celé Evrope. Ve starobylém centru mesta se nachází spet dláždených ulic, které vedou až k Atlantskému oceánu. Na jeho brezích se pak na všechny strany táhnou kilometry pláží olemované útulnými restauracemi s všudyprítomnou typickou prímorskou atmosférou. Restaurace jsou plné vuní smažených ryb a jiných dobrot. Cesta do Cadizu znamená návrat do minulosti a lehce tak nasáknete atmosfétu staletí staré architektury a životního rytmu, který se po celou tu dobu nezmenil. Návštevníky do mesta neláká však pouze historie, ale také dokonalé pokrmy z morských plodu, surfování, pestrá škála kulturních akcí a muzeí nebo celkove velice príznivé místní ceny. Pretocte si cas nazpátek a poznejte starobylé mesto z jednoho z našich apartmánu v Cadizu, které Vám poskytnou místo, odkud svým vlastním tempem mužete objevovat kulturní nabídku mesta a vmísit se mezi místní.

Rímské trosky a velkolepá divadla – co delat v Cadizu

Cadiz je historickým místem, kde je každá budova, ulice i scenérie prodchnutá notnou dávkou starobylé španelské kultury. Ve meste rozhodne je co objevovat, takže využijte naši nabídku apartmánu v Cadizu a zacnete odtud objevovat vše, co mesto ukrývá.

Apartmány v Cadizu – Aparthotely v Cadizu

Jak v Cadizu strávit kulturní den

Cadiz je plný fascinující kultury, takže je témer nemožné zažít den bez tradicních radostí a útržku historie. Po prohlídce hlavních pametihodností mesta doporucujeme vydat se na méne známá místa a poznat ne tolik frekventovaná zákoutí Cadizu.

Zacnete návštevou mestského muzea, které se muže pochlubit miniaturním modelem Cadizu z 19. století. Je zajímavé videt, jak mesto vypadalo pred stovkami let, a udeláte si predstavu, jak se mesto od tech dob vyvíjelo. Najdete zde také pestrou sbírku obrazu ci rukopisu. A to nejlepší? Jelikož toto místo není tolik známé, je vetšinou pomerne prázdné, takže si budete moci nerušene prohlédnout všechny exponáty svým vlastním tempem.

Jako další si mužete pronajmout kolo a objet starou cást mesta. Proplétejte se starobylými ulicemi a zastavte se po ceste na neco dobrého k pití nebo jen tak pozorujte lidi. Je to jeden z nejlepších zpusobu, jak poznávat Staré Mesto a umožní Vám prohlédnout si veci z jiné perspektivy.

Prohlídku mesta zakoncete ve ctvrti Barrio del Populo, která byla v nedávných letech znacne zmodernizována a opravena. Najdete zde radu originálních kaváren, obchodu s tradicními výrobky a butiku, mezi kterými se mužete procházet, nebo cetné nezávislé galerie umení vystavující moderní umení místních talentovaných tvurcu. Vecer si zajdete do nekteré menší restaurace na tradicní tapas z plodu more a k tomu si objednejte lahodné místní víno.

Aparthotely v Cadizu

Ubytování v Cadizu odráží prastarou historii mesta a nabízí návštevníkum velkou škálu možností. Ve Starém Meste najdete cetné starobylé penziony a malé útulné hotely s kovanými balkóny, které shlíží na dláždené ulice. Nebo se mužete ubytovat v noblesním hotelu tycícím se vysoko k nebi, odkud budete mít nezapomenutelný výhled na staré mesto, ci využijte místní aparthotely, odkud mužete poznat a zažít mesto jako místní.

Jak se dostat do Cadizu

Do našeho apartmánu v Cadizu se mužete dostat nekolika zpusoby. Nejbližší letište se nachází v Jerezu, Seville a Malaze. Ze všech trí letišt jezdí místní andaluské autobusy, které Vás zavezou z terminálu prímo do Cadizu. Letište v Jerezu je nejlevnejší a cesta autobusem, která trvá neco málo pres hodinu, je také velmi cenove príznivá.

Z centra Jerezu a Sevilly se mužete svézt i vlakem, který z obou mest vyjíždí v pravidelných intervalech. Po ceste navíc mužete obdivovat nádhernou okolní krajinu. Nekterí turisté prijíždí také do Madridu a odtud se pak prepravují dálkovým vlakovým spojem, jehož cesta trvá približne pet hodin.

Prípadne si mužete na letišti pronajmout auto a do Cadizu dojet. Cesty do mesta ze všech hlavních smeru jsou obklopené prekrásnou krajinou, kterou si mužete nerušene vychutnat. Auto se Vám bude hodit i po príjezdu do Cadizu, kdy mužete behem svého pobytu objevovat okolní oblasti svým vlastním tempem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat