Apartmány Cala Millor

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

202 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje
Naše apartmany Cala Millor, Španělsko jsou oceněny 7.7 o 10 4 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány v Cala Millor – Cenově dostupné prázdninové pronájmy

Cala Millor je moderní rezort na východním pobřeží Mallorky. Jde o nejvyhledávanější turistickou destinaci rozeklaného východního pobřeží, a to zejména díky nádherným plážím a pestré škále aktivit. Řada aktivit se týká vodních sportů, které lze provozovat právě na moři u města Cala Millor, jako je potápění, šnorchlování, vodní lyžování, projížďky lodí s proskleným dnem, plavání nebo odpočinek na zlatavém písku. Dál do vnitrozemí se pak nachází živelné město, kde Vás čeká záplava tradičních restaurací, barů a kaváren, obchodů, galerií a malebných pohledů na architektonické skvosty. Naše apartmány v Cala Millor jsou rozmístěny po celém městě a snadno se z nich dostanete ke všem zajímavostem v okolí.

Procházky a cyklistika v Cala Millor

Pokud právě neodpočíváte na pláži, vyzkoušejte jeden z mnoha vodních sportů, nebo se vydejte na procházku tímto nádherným městem. Cala Millor leží na rovině, takže je opravdu hračka si vyjít na procházku městem třeba i s dětmi.

Prostorná promenáda, která se táhne po celém pobřeží, je vyhledávaným místem pro všechny milovníky chůze. Jednak se zde můžete kochat pohledem na moře, ale můžete si vychutnat i oblíbenou kávu v některé z kaváren, nebo se stavit do některého z místních obchůdků. Pěšky se odtud dostanete za 10 minut až do Cala Bona, na opačnou stranu se pak po 20 minutách chůze dostanete do Sa Coma. V docházkové vzdálenosti se nachází také hrad Punt de n’Amer, což je malá historická věž s útulnou kavárničkou.

Jste-li víc cyklisti než chodci a pobřeží byste raději objevovali ze sedla kola, pronajměte si ho v jedné z mnoha půjčoven na promenádě. Jednoduše se dostanete do Cala Bona, Sa Coma i do města Son Servera, které se nachází trochu dál na stejné trase. Jelikož se i blízké okolí rozprostírá na rovince, ani pořádné šlápnutí do pedálů v místím teplém počasí Vás moc neunaví. Po cestě se můžete zastavit v některé netradiční restauraci, kavárně nebo obchůdku.

Rezervujte si jeden z našich apartmánů v Cala Millor a zajistěte si příjemné místo k odpočinku po dni nabitém prozkoumáváním okolí. Naše levné prázdninové pronájmy Vám zajistí dostatek vlastního prostoru, kde můžete hodit nohy nahoru a načerpat novou energii.

Hrátky na slunci v Cala Millor

Tak jako se v Cala Millor nachází množství pláží a dobře vybavené zázemí, najdete zde také řadu zábavních aktivit, které může vyzkoušet celá rodina. Z jednoho z našich apartmánů v Cala Millor můžete objevovat vše, co toto město nabízí.

Apartmány v Cala Millor – Aparthotely v Cala Millor

Aparthotely v Cala Millor

Aparthotely v Cala Millor nabízí řadu možností pro různé typy cestovatelů. Najdete zde luxusní hotely, které lemují pobřeží a nabízí nádherný výhled na moře, soukromé bazény a veškerý další all inclusive komfort. Nachází se zde také řada nájemních garsonek a moderních pronájmů, kde si můžete vychutnat svoje soukromí a nestát se součástí hotelových davů; případně využijte útulné penziony a tradiční ubytování v soukromí, kde do sytosti vychutnáte opravdový život na Mallorce. Ve městě se najde i pár hostelů pro všechny, kteří nechtějí moc utratit, a samozřejmě ubytování v okrajových částech města, kde oceníte zejména klidnější prostředí blíž přírodě. Ať už Vám vyhovuje kterýkoliv typ ubytování, určitě si užijete objevování Cala Millor a sousedních míst naplno.

Cesta do Cala Millor z letiště Palma

Z letiště Palma se do Cala Millor dostanete velmi snadno zejména díky tomu, že se nacházíte na malém ostrově protkaném spolehlivou sítí veřejné dopravy. I přesto, že se Cala Millor nachází na opačné straně ostrova od letiště, trvá cesta pronajatým autem nebo taxíkem přibližně hodinu. Taxi si můžete chytit hned před letištním terminálem a pronajaté auto Vám zase umožní se do města dostat svým vlastním tempem.

Cestujete-li s omezeným rozpočtem, využijte kyvadlovou autobusovou dopravu, která Vás doveze do centra města Palma, odkud pak můžete pokračovat dál do Cala Millor dalším autobusem. Cesta trvá celkem asi 2 hodiny a jedná se rozhodně o nejlevnější způsob dopravy. Navíc se při ní můžete kochat nádherným výhledem do krajiny.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat