Apartmány Cambrils

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

358 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Cambrils, Španělsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 454 názorů. Rezervujte apartmán od 54US$/ noc.

Apartmány v Cambrils: Ubytování na den

Prázdninové pronájmy apartmánu v Cambrils

Cambrils je město v Katalánsku, spadající do provincie Tarragona. Zdejší klima je mírné po celý rok i díky své poloze uprostřed Costa Dorada, která je obklopena kopci a horami, jako je Argentera, Mussara a Llaberí. Ty krásně vykreslují zdejší krajinu, která ubíhá až ke Středozemnímu moři. Cambrils má přes 10 kilometrů pláží s jemným, zlatým pískem a návštěvníkům poskytuje služby, jejichž kvalita se opírá o známky a ocenění v mezinárodním turismu. Je zde také krásná promenáda, odkud si vychutnáte jedinečné pohledy na moře. Zdejší lesy a parky jsou složeny z mnoha různých druhů stromů a keřů. K nim patří například borovice a rohovníky. Tyto stromy skýtají stín v horkých, letních dnech. Jsou zde také původní olivové háje a korkovníky, které krajině dodávají typický středomořský ráz. Původ vesnice Cambrils souvisí s opevněným sídlem poblíž královské cesty z Barcelony do Valencie, ve starém Římě nazývanou Via Agusta. V nedávných stoletích se díky spojení dvou center (Mariny a vnitřní obce) populace rozrostla a vzniklo tak velké městské centrum. K této přeměně přispěl rozvoj turismu a zdejší ekonomika je tak místo rybaření a zemědělství založena na turismu a obchodu. Kromě dalších zajímavostí se Cambrils stala také oblíbenou destinací pro nadšence cykloturistiky. Celá oblast může nabídnout zařízení a vybavení pro tento sport. Sem patří například parkoviště, cyklostezky a další. K dispozici jsou zde trasy s různou náročností pro profesionální sportovce, amatéry a pro ty, kteří se věnují sportu rekreačně. Pokud rádi jezdíte na kole, prohlédněte si naši nabídku apartmánů v Cambrils a najděte si skvělé místo pro odpočinek po náročném sportovním dni.

Ubytování v Cambrils

Ubytování v Cambrils je stejně jako ubytování na zbytku Costa Dorada výjimečné. Vybrat si můžete mezi 5hvězdičkovými hotely a obytnými oblastmi s golfovými hřišti, soukromými bazény a tenisovými kurty nebo menšími, stylovými hostely, pohodlným ubytováním se snídaní a přátelskými penziony. Pro mladší návštěvníky jsou zde také nenákladné penziony v blízkosti všech nočních podniků. Only-apartments má nejlepší specializovanou řadu apartmánů a bytů k pronájmu v Cambrils. Všechny jsou pěkně zařízené a vybavené nejmodernějšími technologiemi. Obě varianty – krátkodobé i dlouhodobé pronájmy - jsou ty nejlevnější na trhu. V nabídce máme také menší byty za velmi rozumné ceny a na skvělých místech.

Kam vyrazit v Cambrils

Naše apartmány v Cambrils se nachází v blízkosti těchto míst. Pro ty, kteří dávají přednost klidu a zvuku moře máme v nabídce také apartmány u pláže.

Pláže v Cambrils

Pláže v Cambrils se nachází na východě a západě. V okolí se nachází přes 10 km překrásných pláží. Většina z nich byla oceněna modrými vlajkami jako symbol toho, že jsou dobře udržované a také pro svou přírodní krásu.

Mezi nimi vyzdvihneme pláže Prat d’en Forés a del Regueral. Nacházejí se v blízkosti města, takže jsou ideální pro návštěvu s dětmi. Mimo jiné mají také úžasnou infrastrukturu.

Pokud nechcete nechat svého čtyřnohého přítele doma, pláže v okolí ústí řeky La Riera de Alforja, díky rozhodnutí městské rady, povolují vstup i psům.

Další velmi navštěvované pláže jsou l’Horta de Santa María, La Llosa a L’Ardiaca, kde se můžete věnovat vodním sportům nebo relaxovat u vody. Můžete si pronajmout apartmán s úžasným výhledem na okraji všech těchto pláží.

Jak se dostanete do Cambrils

Letiště El Prat v Barceloně se nachází ve vzdálenosti 106 kilometrů od Cambrils. Je zde přímá autobusová linka z letištního terminálu číslo 2 (T2). Také můžete jet autobusem do stanice Sants v Barceloně, odkud můžete nasednout do lokálního vlaku Barcelona-Cambrils. Cesta trvá 1,5 hodiny a vlaky odjíždí každou hodinu.

Můžete si také vzít taxi u východu z letištního terminálu nebo, pokud vám to vaše finanční situace dovolí, si pronajmout automobil.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat