Apartmány Cannes

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

488 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Cannes, Francie jsou oceněny 7.7 o 10 6 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 46EUR/ noc.

Apartmány v Cannes – Dostupné ubytování

Cannes je známé predevším díky svým luxusním butikum a svetoznámému filmovému festivalu, který se zde porádá, nabídnout toho ale svým návštevníkum muže ješte mnohem více – honosné paláce v širokých ulicích, po kterých se prohání rychlá auta, stylové kavárny, ve kterých si turisté vychutnávají lahodné cappuccino a jachty, na kterých si svou dovolenou užívají herci a jiné celebrity. Je to práve luxusní životní styl Cannes, který sem stále pritahuje a láká tolik turistu. Ti si ho ale oblíbili také díky úžasné prírode, která mesto obklopuje – nádherná pláž s bílým pískem, ostrovy porostlé zelení kousek od pobreží a romantická stará ctvrt s chodníky dláždenými oblázky a s romantickými tradicními obchudky. Objevte luxusní život v Cannes s naší širokou nabídkou apartmánu, díky kterým možná v Cannes zahlédnete i nekterou z celebrit, jež toto krásné mesto opravdu milují.

Aparthotely v Cannes

Cannes je velmi luxusní destinace, takže je jasné, že velkou cást nabídky ubytování zde tvorí špickové a luxusní hotely. Mnoho hotelu a aparthotelu najdete ve ctvrti La Croisette. Pokud ale cestujete s nižším rozpoctem, nemáte se ceho bát – Cannes nabízí širokou nabídku menších hotelu, aparthotelu a penzionu rozesetých po celém meste, stejne jako luxusní i cenove dostupnejší apartmány, poblíž všech významných památek.

Historické hotely a rajské ostrovy – co delat v Cannes

Lesk a slávu Cannes nejlépe poznáte s našimi apartmány rozesetými po celém meste poblíž všech významných památek, se kterými vždy zustanete ve stredu všeho dení.

Apartmány v Cannes – Aparthotely v Cannes

Kulturní atrakce v Cannes

Cannes nejsou jen luxusní restaurace, blyštivé nocní kluby a pláže zaplnené celebritami. Na pobreží zde najdete také notnou dávku kultury a muzeí, ve kterých se o tomto fascinujícím meste mužete mnoho dozvedet.

Muzeum more najdete ve Fort Royal, pevnosti ze 17. století, ke které dojdete po stezce obklopené vonavými borovicemi. Mužete zde prozkoumat staré vezení a podívat se na širokou sbírku artefaktu, dokumentu a príbehu, které Vám priblíží historii této pevnosti.

Pokud jste milovníkem soucasného umení, urcite zamirte do galerie La Malmaison, která leží v centru mesta poblíž La Croisette, a je umístena ve velkolepém pavilonu historického hotelu. Byla otevrena v roce 1864 a nabídne Vám jak pohled do své luxusní minulosti, tak širokou nabídku vystavovaných del moderního umení.

Filmoví nadšenci si jiste zamilují ulici Allee des Etoiles du Cinema poblíž Palais des Festivals. Zde si návštevníci mohou prohlédnout otisky rukou ruzných hercu zvecnené prímo v chodníku.

Musee de la Castre vystavuje mnoho ruzných etnických tkanin, artefaktu a príbehu z dávných dob.

At už chcete v Cannes prozkoumat zdejší umeleckou scénu, dozvedet se více o jejich historii nebo objevit místní tradice, ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Cannes, který Vám zajistí, že budete vždy v samotném stredu dení.

Stylový príjezd – jak se dostat z letište do Cannes

Vetšina návštevníku Cannes sem prijíždí z letište Cote d’Azur v Nice, ze kterého se do Cannes dá snadno dostat mnoha zpusoby.

Nesnadnejší zpusob je nasednout do jednoho z expresních autobusu, které každou pulhodinu vyjíždejí z letište prímo do centra Cannes, a cesta jim zabere asi 45 minut.

Stejne snadná je také cesta vlakem, který vyjíždí ze stanice St Augustine v Nice prímo do Cannes. Cesta vlakem je kratší než autobusem, zabere asi 30 minut, a vlaky vyjíždí každou pulhodinu.

Pokud ale chcete opravdu ušetrit, mužete jet místním autobusem. Ten je sice nejlevnejším zpusobem jak se do Cannes dostat, není ale zrovna rychlý a nekdy je i nespolehlivý. Cesta autobusem zabere asi 80 minut, nekdy i více. Místní autobusy vyjíždí z letište v Nice a zastavují na dvou zastávkách v centru Cannes. Umožní Vám lépe poznat každodenní život místních obyvatel, není zde však moc prostoru, takže pokud máte více zavazadel, bude pro Vás lepší zvolit jiný zpusob dopravy.

At už se z letište do Cannes chcete dopravit jakkoli, zarezervujte si místo. To platí predevším v srpnu, kdy zde je sezóna v plném proudu, a pokud se chcete vyhnout zklamání, je dobré plánovat dopredu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat