Apartmány Córdoba

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

10

Apartmány Córdoba

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Córdoba, Španělsko jsou oceněny 4.3 o 5 na základě 88 názorů. Rezervujte apartmán od 58US$/ noc.

Apartmány v Cordobe – Levné byty k pronájmu

Cordoba, nacházející se uprostred krásné Andalusie plné domku z bílého vápna, je opravdovým rájem pro všechny milovníky dobrého jídla a kultury. Muže se chlubit ulicemi pripomínajícími labyrinty plné starých vinných sklípku, pusobivých staveb a skvelých restaurací, z jejichž nabídky se Vám budou sbíhat sliny. Toto stredoveké mesto je pravým ztelesnením španelského stylu života. Prímo v srdci Cordoby najdete Mezquitu, klenutou a majestátnou baštu islámské kultury, která se tycí ze spletitých ulicek starého mesta. Z ní se mužete vydat do židovské ctvrti a vychutnat si zde na malebných námestích hrnek kávy, poznat zdejší okouzlující muzea nebo s drinkem v ruce relaxovat v jednom z místních útulných baru. Multikulturní charakter Cordoby Vám zarucuje, že za každým rohem poznáte jinou a novou tvár mesta. Ponorte se v tomto starobylém meste do tradicního zpusobu života a ubytujte se v tocitých ulickách v jednom z našich apartmánu v Cordobe.

Významná místa a památky – Co delat v Cordobe

Naše apartmány v Cordobe rozeseté kolem všech techto pametihodností Vám zajistí, že si opravdu užijete vše, co Vám mesto muže nabídnout.

Apartmány v Cordobe –Aparthotely v Cordobe

Autentický život v bludišti cordobských ulic

Neustálé mísení kultur a živá, rozmanitá atmosféra delají z Cordoby jedno z nejnavštevovanejších mest v jižním Španelsku. Ve zdejších ulicích najdete stovky turistu obdivujících Maorskou architekturu a mešity s kupolovitými strechami, je zde ale také mnoho zpusobu, jak zapadnout mezi místní obyvatele a zažít mesto tak, jak jej znají oni.

Rada pro zacátek: místní obyvatelé vecerí pozde. Opravdu pozde. Restaurace z turistických pruvodcu jsou plné návštevníku do desáté nebo jedenácté v noci, ale poté, co turisté odejdou, zacnou místní znovu obsazovat své území. Zajdete si pred pulnocí do jakékoli restaurace a naleznete zde atmosféru pretékající životem – rodiny pojídající místní jídla, skupiny prátel, kterí si vyprávejí vtipné historky nad sklenicí piva a dokonce i starší obyvatele mesta, kterí si zde vymenují nejnovejší drby.

Ve dne mužete do autentického místního života vplout tocitými ulickami historické cásti mesta. Vyhnete se prelidneným námestím a radeji hledejte dláždené dvorky patrící vlastníkum domku. Patios - dvorky jsou nepostradatelnou soucástí cordobské kultury a dokonce se zde každorocne porádá soutež, která z nich vybírá ten nejhezcí. Nejlepší na tom všem je, že pohostinní místní své dvorky zprístupnují všem kolemjdoucím, kterým tak poskytují stinné, klidné místo, kde se mužete dozvedet více o rozmanitých tradicích obyvatel Cordoby.

Žijte jako místní v jednom z našich apartmánu v Cordobe.

Aparthotely v Cordobe

Staré klikaté ulice Cordoby jsou plné útulných penzionu, které pripomínají casy dávno minulé. Vedle impozantních maurských staveb se ve meste nachází i útulné hotely prekypující zárivými bujnými kvetinami a tichými dvory, zatímco hostely mestu dodávají mladistvou atmosféru. Aparthotely v Cordobe zahrnují rovnež nejmodernejší hotely, které kombinují luxusní styl s tradicními španelskými koreny, a levné prázdninové pronájmy, které Vám umožní ubytovat se v blízkosti všech hlavních atrakcí mesta. Ubytování v Cordobe je cenove dostupné a poskytne Vám jiný pohled na toto nádherné tradicní španelské mesto plné kultury.

Vyhlídkové okružní jízdy okolo Cordoby – Kocáry s konmi a vyhlídkové autobusy

Cordoba nemá své vlastní mezinarodní letište, mužete se sem ale snadno dostat vlakem nebo autobusem z Madridu. Nejrychlejší možností dopravy je rychlovlak, který obe mesta spojuje; cesta autobusem je ale levnejší a navíc Vám poskytne mnoho nezapomenutelných výhledu.

Jakmile se do Cordoby dostanete, je již orientace snadná. Nejlepší zpusob, jak se po Cordobe pohybovat, je cesta pešky – nejlépe tak poznáte všechny úchvatné stavby a nasajete zdejší živou atmosféru. Pokud ale chcete svým nohám doprát odpocinek, mužete se svézt jedním z místních autobusu, které jezdí mezi všemi hlavními turistickými atrakcemi stejne jako do destinací mimo mesto, nebo si vzít taxi, které Vás rychle preveze z jednoho místa na druhé.

Pokud opravdu chcete zažít starobylou atmosféru Cordoby, svezte se kocárem taženým konmi, který Vás proveze celým historickým mestem a predstaví Vám nezapomenutelné výhledy na zdejší úžasnou architekturu. Tento zpusob poznávání mesta sice nepatrí mezi nejlevnejší, je ale o to autentictejší.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat