Apartmány Corralejo

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

57 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Corralejo, Španělsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 5 názorů. Rezervujte apartmán od 23US$/ noc.

Apartmány v Corraleju – Prázdninové pronájmy za hubičku

V minulosti bylo město Corralejo osobitou rybářskou vesnicí a svou jedinečnou atmosféru si uchovalo až dodnes. V okolí hlavního přístavu najdete spleť úzkých uliček přeplněných malými obchůdky a rodinnými restauracemi, zatímco na širokých plážích uvidíte zejména spokojené turisty. Směrem do vnitrozemí se nachází řada moderních budov, mezinárodních restaurací a luxusních hotelů. Místní ikonou jsou ale písečné duny na jihu, které z Corraleja dělají opravdu výjimečnou destinaci. Tyto písečné duny jsou označeny jako přírodní rezervace a poskytnou Vám jedinečné zázemí pro pozorování plážové scenérie. Corralejo nabízí svým návštěvníkům kulturu i typický ostrovní život prázdninových rezortů, takže si zde pro sebe vybere opravdu každý. A nakonec tu na Vás čeká i náš výběr apartmánů v Corraleju, které Vás dostanou do centra dění.

Archeologické poklady Corraleja

Corralejo je jedním z nejdéle osídlených měst ve Fuerteventura a je tudíž bohatým zdrojem archeologických vykopávek. Na nedalekém vrcholku hory Tindaya, který dominuje pozadí města, se dochovaly staletí staré kamenné rytiny a komplex jeskyní. Jeskyně Llano de Villaverde je jednou z nejnavštěvovanějších a můžete zde obdivovat zkamenělé předměty, měkkýše či keramiku domorodých národů, jakož i paleontologické nálezy. Jeskyně Esquinzo a Guriame zase v minulosti sloužily jako pohřební místa a v jeskyni Los Idolos můžete obdivovat kamenné pomůcky do domácnosti, starodávné keramické nádoby nebo celkem pět postav kamenných a kostěných bůžků.

V blízkosti se nachází přírodní památka La Arena Badlands, která vznikla před více než 10.000 lety jako pozůstatek po vulkanické činnosti. Výbuch sopky natrvalo přetvořil tuto krajinu k dokonalosti.

Bezprostřední okolí města Corralejo je proslavené díky sopečným formacím a sopečný kužel Calderon Hondo je jednou z největších přírodních dominant. Jeho kruhová základna a 70m hluboký jícen jsou doslova zázrakem přírody. Odtud pak dohlédnete i na řadu dalších sopek, které lemují pobřeží, včetně Lomo Blanco, La Raya a La Mancha.

V této krajině plné vrcholků najdete i chráněnou krajinnou oblast Vallebron, kterou tvoří dlouhý hřbet, na jehož dvou úpatích se nachází údolí. Na východ od Vallebronu pak najdete horu Muda, která se proslavila jakožto místo zajímavých archeologických objevů a netypické pohřebiště.

Corralejo ale je mnohem víc než jen nádherné pláže. Příroda a krajina zde připomínají jinou planetu a doslova překypující množství historických míst a legend přímo vybízí k tomu, abyste se o starobylém způsobu života dozvěděli víc, nebo abyste prozkoumali geografické útvary poblíž. Naše apartmány v Corraleju se nachází v blízkosti těchto dominant a umožní Vám je dokonale prozkoumat.

Nejkrásnější pláže v Corraleju

Pláže v Corraleju jsou zkrátka úchvatné a všem návštěvníkům nabízí směs nádherných výhledů, sportovních aktivit a zábavy pro celou rodinu. Vyberte si z naší nabídky apartmánů v Corraleju, které se nachází přímo na pobřeží, takže to na svoji oblíbenou pláž budete mít jen pár kroků.

Apartmány v Corraleju – Aparthotely v Corraleju

Aparthotely v Corraleju

Díky eklektické kombinaci aktivit i aparthotely v Corraleju nabízí pro každého něco. Podél pobřeží a v bezprostředním okolí nádherných pláží najdete prvotřídní hotely se všemi vymoženostmi, ale i bytové domy s garsonkami, které Vás ohromí nádherným výhledem na tyrkysové moře. Ve starém městě se nachází moderní hotýlky a penziony, které Vás vezmou do minulosti, nebo ubytování v soukromí, kde opravdu nasajete místní atmosféru. Pokud hledáte soukromí a nezávislost, můžete využít i některý z hostelů nebo prázdninových pronájmů v okolí. Aparthotely v Corraleju odráží osobitost města, takže stačí najít to správné místo, kde se budete cítit dobře, a pak už jen vyrazit za dobrodružstvím.

Cesta z letiště do Corraleja

Letiště Fuerteventura’s El Matorral je nejbližším leteckým spojem do Corraleja a velice snadno se odtud veřejnou dopravou dostanete, kam potřebujete.

Můžete využít autobus, který zastavuje přímo před terminálem, a doveze Vás do města Puerto del Rosario. Pak přesedněte na autobus číslo 6, který Vás vysadí přímo v Corraleju a po cestě se navíc můžete těšit na nádhernou vyhlídku na krajinu. Autobusy odjíždí v pravidelných půlhodinových intervalech během celého dne, takže nikdy nebudete čekat moc dlouho.

Nebo se můžete svézt jedním z taxíků, které staví přímo před letištěm. Cesta do Corraleja trvá přibližně 40 minut, ale může být i delší v závislosti na tom, ve které denní době cestujete.

Jeden z nejlepších způsobů dopravy do Corraleja je však cesta pronajatým autem, které si můžete vyzvednout přímo na letišti. Budete tak mít příležitost dostat se do města vlastním tempem a zastavit se všude, kde Vás něco zaujme. Zároveň budete moci nezávisle objevovat i vzdálenější kouty regionu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat