Apartmány na Costa Brava

#OnlyBeFrom více než 11.000 destinací

2 535 Apartmány nalezen

Zajímavosti

Pláže

Playa de Pals

13 Apartmány

Platja Sa Riera

10 Apartmány

Platja del Racó

1 Apartmány

Cala Montgó

8 Apartmány

Cala Salpatx

1 Apartmány

Cala del Bol Roig

2 Apartmány

Cala Vista Alegre

6 Apartmány

Cala de la Creu

5 Apartmány

Platja de Riells

20 Apartmány

Platja del Salatar

90 Apartmány

Platja del Rastell

73 Apartmány

Platja La Nova

38 Apartmány

Cala Almadrava

22 Apartmány

Cala del Bonifaci

9 Apartmány

Platja La Punta

71 Apartmány

Platja La Rubina

8 Apartmány

Platja Empuriabrava

57 Apartmány

Platja Can Comes

3 Apartmány

Platja de Llafranc

47 Apartmány

Platja de Malaspina

12 Apartmány

Platja Canadell

10 Apartmány

Platja de Port Bo

8 Apartmány

Platja d'en Calau

5 Apartmány

Platja El Golfet

2 Apartmány

Platja de Tamariu

1 Apartmány

Cala Banys

3 Apartmány

Platja Canyelles

1 Apartmány

Platja de Fenals

11 Apartmány

Platja de Lloret

12 Apartmány

Platja Sa Caleta

9 Apartmány

Platja Es Sortell

1 Apartmány

Platja Es Pianc

1 Apartmány

Playa Cala Llevadó

13 Apartmány

Playa Porto Pí

42 Apartmány

Playa de S'Abanell

20 Apartmány

Playa el Codolar

14 Apartmány

Playa Platja Gran

3 Apartmány

Es Poal

1 Apartmány

Playa de Blanes

3 Apartmány

Playa Malgrat Norte

11 Apartmány

Playa Malgrat Sur

17 Apartmány

Apartmány na Costa Brava: Ubytování pod sluncem

Apartmány na Costa Brava – Aparthotely na Costa Brava

Costa Brava je název pobřeží, které začíná u ostrova Sa Palomera v Blanes a končí ve městě Portbou ležícím na hranici s Francií. Toto místo se stalo známým zejména díky rozhovoru Ferrána Agulla v deníku La Veu de Catalunya, kde vyzdvihl krásy tohoto divokého, skalnatého a rozervaného pobřeží, jež umělecky ztvárnil například Pablo Picasso, Marc Chagall, Dalí a Rusignol. Středomořské klima s letními vysokými teplotami a mírnými zimami je přímo snovým místem a dělá z Katalánska nejnavštěvovanější kout Španělska. Costa Brava je zároveň rodným místem Ferrana Adrià, který proslavil městečko Cala Montjoi gurmánskou kuchyní, kam se rádi vrací milovníci dobrého jídla. Každoročně se zde pořádá na 30 hudebních festivalů, návštěvníky láká i řada muzeí, ale také historická místa, archeologické poklady a další kousky pečlivě zachovaného kulturního dědictví. Pokud jde o volnočasové aktivity, nenajdete pestřejší škálu než právě zde. Bary, restaurace, plážové bary, noční kluby, pláže, tradiční festivaly – a to je jen částečný výčet možností, ze kterých na Costa Brava můžete vybírat. Máte-li rádi sport, zkuste některý z vodních sportů které se zde nabízí, nebo se vydejte třeba na procházku do hor. Pokud plánujete cestu na Costa Brava, doporučujeme Vám prohlédnout si naši pestrou nabídku apartmánů a vybrat si z toho nejlepšího, co nabízíme. Naše apartmány na Costa Brava nabízíme také v nejrůznějších cenových variantách.

Aparthotely na Costa Brava

Díky vysokému zájmu turistů doporučujeme, abyste si svoje ubytování na Costa Brava rezervovali co nejdříve. Naše nabídka obsahuje nepřeberné množství plně vybavených garsonek v těch nejkrásnějších lokalitách; luxusní apartmány pro ty, kteří rádi složí hlavu v přepychu, ale i útulné apartmány vhodné pro rodinné dovolené. Ceny našich apartmánů na Costa Brava jsou jedny z nejlevnějších na trhu.

Místa, která stojí za to navštívit

Naše apartmány na Costa Brava najdete v blízkosti všech těchto míst, kde se život stává snem. Navíc jsou všechny útulné, nachází se v dobře dostupných lokalitách a jsou vybavené vším, co pro svoji dokonalou dovolenou v této lákavé turistické destinaci budete potřebovat.

Jak se dostat na Costa Brava

Letiště Girona-Costa Brava se nachází 12 kilometrů a přibližně 25 minut od centra města. Autobusem se na náměstí Plaza España dostanete za €2.50 na osobu. Dvě autobusové linky odjíždí ze stanoviště před terminálem a jízdenky si můžete koupit už uvnitř letiště, platné jsou pak 30 dnů. Můžete využít i další autobusové linky, které Vás dovezou do Lloret de Mar nebo Tossa de Mar. Na letišti funguje i kyvadlová doprava, která je však podstatně dražší.

Na letišti není stanoviště taxíků, takže pokud nějaký potřebujete, musíte si ho zavolat z veřejného telefonu, který se nachází uvnitř letiště.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek