Apartmány Costa del Sol

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

2 401 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Apartmány v Costa del Sol: Kouzelné ubytování se stylem

Costa del Sol se táhne od provincie Malaga do Cádizu, od La Línea de la Concepción až k Nerja. Díky svému ideálnímu klimatu se z něj stalo místo, kde se v 50. letech setkávaly celebrity. A tak se z Marbelly stalo oblíbené město, kde se sjížděla smetánka a také centrum nočního života, kaváren, mezinárodních restaurací, tapas barů, exkluzivních nákupů, umění a kultury. Máte-li i jiné zájmy, můžete se vydat na cestu za bujnou krajinou pohoří Costa del Sol Oriental nebo do kopců pohoří Litoral. Zde naleznete úchvatnou krajinu a archeologické lokality jako Alcorrín a Fuengirola. Pokud milujete přírodu, Benalmádena je to pravé místo díky svým úchvatným plážím. Pokud si chcete užít všeho, co Costal del Sol nabízí, rezervujte si jeden z našich apartmánů.

Kam vyrazit na Costa del Sol

Naše apartmány v Costa del Sol se nachází poblíž všech těchto zmíněných míst.

 Prázdninové pronájmy apartmánu na Costa del Sol už od 20€

Jak se dostanete na Costa del Sol

Letiště Malaga-Costa del Sol se nachází 8 kilometrů od centra města, což je asi 15 minut autobusem. Expresní linka A 75 vás doveze na náměstí General Torrijo Plaza a vlakový spoj C-1 vás doveze na Malaga Centro Alameda, odkud se můžete projít pěšky nebo si vzít taxi. U terminálu T3 se také nachází řádně značené stanoviště taxi. Doporučujeme vám požádat si o účtenku, protože je to naprosto nezbytné v případě jakékoliv reklamace. Dopravit se po městě je velmi snadné. Je zde dobrá autobusová síť, díky které je přístup k turistickým místům velmi pohodlný. Kromě toho je zde vlakové spojení z Malagy do Torremolinos, Benalmádeny a Fuengiroly.

Ubytování v Costa del Sol

Ubytování v Costa del Sol je velmi různorodé. Město nabízí návštěvníkům pobyty v loftových bytech, menších bytech, nacházejících se v křivolakých uličkách s nabílenými fasádami, opulentní hotely či stylové apartmány přímo u moře. Pokud si právě plánujete dovolenou a přejete si, aby vše proběhlo hladce, nabízíme vám vynikající ubytování se vším vybavením, které budete potřebovat, aby vaše dovolená byla naprosto nezapomenutelná. Nezapomeňte si pronajmout apartmán v Costa del Sol a užijte si vaši dovolenou naplno. Všechny apartmány jsou navrženy tak, aby naplnily vaše plány ve dne i v noci. Nacházejí se poblíž barů a archeologických divů, které zanechávají v této pobřežní oblasti Středozemního moře zvláštní stopu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek