Apartmány Costa del Sol

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 755

Apartmány Costa del Sol

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Města

Málaga 456 Apartmány
Nerja 273 Apartmány
Marbella 213 Apartmány
Manilva 159 Apartmány
Benalmádena 99 Apartmány
Torremolinos 63 Apartmány
Fuengirola 63 Apartmány
Mijas 54 Apartmány

Zajímavá místa 

Playa Burriana 95 Apartmány
Playa El Carabeo 87 Apartmány
Playa El Chorrillo 64 Apartmány
Playa de Calahonda 62 Apartmány
Playa El Playazo 57 Apartmány
Playa La Torrecilla 55 Apartmány
Playa El Salón 49 Apartmány
Playa La Caletilla 40 Apartmány
Playa de La Malagueta 36 Apartmány
Playa de Santa Ana 28 Apartmány
Playa del Bilbil 28 Apartmány

Apartmány v Costa del Sol: Kouzelné ubytování se stylem

Costa del Sol se táhne od provincie Malaga do Cádizu, od La Línea de la Concepción až k Nerja. Díky svému ideálnímu klimatu se z něj stalo místo, kde se v 50. letech setkávaly celebrity. A tak se z Marbelly stalo oblíbené město, kde se sjížděla smetánka a také centrum nočního života, kaváren, mezinárodních restaurací, tapas barů, exkluzivních nákupů, umění a kultury. Máte-li i jiné zájmy, můžete se vydat na cestu za bujnou krajinou pohoří Costa del Sol Oriental nebo do kopců pohoří Litoral. Zde naleznete úchvatnou krajinu a archeologické lokality jako Alcorrín a Fuengirola. Pokud milujete přírodu, Benalmádena je to pravé místo díky svým úchvatným plážím. Pokud si chcete užít všeho, co Costal del Sol nabízí, rezervujte si jeden z našich apartmánů.

Kam vyrazit na Costa del Sol

Naše apartmány v Costa del Sol se nachází poblíž všech těchto zmíněných míst.

 Prázdninové pronájmy apartmánu na Costa del Sol už od 20€

Jak se dostanete na Costa del Sol

Letiště Malaga-Costa del Sol se nachází 8 kilometrů od centra města, což je asi 15 minut autobusem. Expresní linka A 75 vás doveze na náměstí General Torrijo Plaza a vlakový spoj C-1 vás doveze na Malaga Centro Alameda, odkud se můžete projít pěšky nebo si vzít taxi. U terminálu T3 se také nachází řádně značené stanoviště taxi. Doporučujeme vám požádat si o účtenku, protože je to naprosto nezbytné v případě jakékoliv reklamace. Dopravit se po městě je velmi snadné. Je zde dobrá autobusová síť, díky které je přístup k turistickým místům velmi pohodlný. Kromě toho je zde vlakové spojení z Malagy do Torremolinos, Benalmádeny a Fuengiroly.

Ubytování v Costa del Sol

Ubytování v Costa del Sol je velmi různorodé. Město nabízí návštěvníkům pobyty v loftových bytech, menších bytech, nacházejících se v křivolakých uličkách s nabílenými fasádami, opulentní hotely či stylové apartmány přímo u moře. Pokud si právě plánujete dovolenou a přejete si, aby vše proběhlo hladce, nabízíme vám vynikající ubytování se vším vybavením, které budete potřebovat, aby vaše dovolená byla naprosto nezapomenutelná. Nezapomeňte si pronajmout apartmán v Costa del Sol a užijte si vaši dovolenou naplno. Všechny apartmány jsou navrženy tak, aby naplnily vaše plány ve dne i v noci. Nacházejí se poblíž barů a archeologických divů, které zanechávají v této pobřežní oblasti Středozemního moře zvláštní stopu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek