Apartmány Dénia

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

687 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Dénia, Španělsko jsou oceněny 8.1 o 10 988 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 55EUR/ noc.

Apartmány v Denia - Ubytování v centru města

Denia je významný přístav ve Valencii, který se nachází poblíž Baleárských ostrovů a svým návštěvníkům nabízí kousek autentické španělské atmosféry. Malebné historické centrum města leží naproti malému kopci, na jehož vrcholku se nachází středověký hrad, který Vám poskytne úžasné výhledy na okolí. Ulice centra města jsou plné ruchu a života - najdete zde jak tradiční obchůdky, tak moderní bary a kvalitní restaurace. Na sever od Denia leží několik úžasných písčitých pláží, na kterých si můžete odpočinout v hřejivých paprscích španělského slunce, a jižně od města pro změnu najdete několik malebných zátočin. Nabízíme apartmány v Denia rozeseté po celém městě, které Vám poskytnou skvělou základnu pro objevování historie města i odpočinek na plážích.

Pláže a nádherná krajina - Co dělat v Denia

I když je Denia spíše tiché město, můžete tady zažít a vidět opravdu mnoho – od historických památek a architektury, přes nádherné národní parky, až po úžasné pláže, bary a restaurace. Naše apartmány v Denia jsou rozesety po celém městě, takže to na žádné z těchto míst nebudete mít daleko.

Ochutnejte tradiční španělský životní styl

Navzdory své popularitě Denia stále zůstává městem plným tradic, typicky španělské architektury a úzkých uliček lemovaných restauracemi a bary. Španělskou kulturu zde můžete zakusit jak v jednom z tapas barů, tak například na vystoupení tance Flamenco, jedné z nejvýznamnějších součástí španělské kultury. Tato vystoupení se v průběhu týdne konají na mnoha různých místech - jedním z nejlepších je klub Condado, ve kterém si můžete při sledování tanečního vystoupení pochutnat na tradiční španělské několikachodové večeři - to vše v prostředí plném jižanského šarmu a nezapomenutelné atmosféry.

Naše apartmány v Denia Vám umožní život místních obyvatel zažít přímo z první ruky a objevovat vše, co toto kouzelné město nabízí, svým vlastním tempem.

Apartmány v Denia – Aparthotely Denia

Aparthotely Denia

Nabídka ubytování v Denia je velmi rozmanitá - najdete zde jak mnoho bytových domů s apartmány a velkých hotelů s výhledem na pláž, tak tradiční penziony nebo hostely v historickém centru města, které Vám umožní město poznat z pohledu místních obyvatel. Naše apartmány a aparthotely v Denia jsou umístěny přímo v centru města, takže budete vždy ve středu všeho dění.

Jak v Denia strávit den snů

Svůj den můžete začít procházkou po centru města a návštěvou některých ze zdejších obchůdků a galerií, kde si můžete zakoupit například ručně vyráběné suvenýry, a poté zamířit na místní tržiště s typicky španělskou atmosférou.

Potom se vydejte na pláž, kde si můžete odpočinout a vyhřát se v paprscích letního slunce. Pokud zrovna budete mít aktivní náladu, můžete si ve zdejším teplém moři i zaplavat, nebo si vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů, například jízdu na mořském kajaku nebo wakeboarding. Když Vám po čase stráveném na pláži vyhládne, zajděte si do některé ze zdejších restaurací, ve kterých si můžete vychutnat skvělé jídlo s výhledem na moře.

Když začne zapadat slunce, vyražte do maríny, kde můžete v některém ze zdejších barů s koktejlem v ruce pozorovat, jak se den chýlí ke konci a moře získává červený odstín. Svůj den můžete ukončit večeří v některém ze zdejších podniků - ať už dáváte přednost tradičním tapas nebo spíše receptům světové kuchyně, přijdete si zde na své. A kdyby se Vám náhodou ještě pořád nechtělo jít spát, můžete si v centru města spolu s místními obyvateli vychutnat ještě několik drinků.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat