Apartmány Dubaj

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

473 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Dubaj, Spojené arabské emiráty jsou oceněny 7.7 o 10 4 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány v Dubaji: Ubytování snů

Dubaj se nachází na pobřeží Perského zálivu v Arabské poušti. Je to jeden ze sedmi Arabských Emirátů, který je řízen systémem konstituční monarchie v čele s šejkem. Zdejší klima je tropické a velmi suché s horkými léty a příjemnými zimami. Díky tomu se stal celoroční turistickou destinací. Jako takový má jedno z největších letišť na světě a řadu velkých hotelů a jedinečných, luxusních rezidencí, jako je Burh Al Arab a Burj Khalifa. Úřady plánovaly tento rozmach na základě potvrzení, že ropná pole jsou téměř vyčerpaná, a přesměrovaly tak ekonomiku směrem k rozvoji města. Vytvořili tak fascinující město, mimořádně atraktivní pro turismus. Uměle vybudované přístavy Mina Rashid a Jebel Ali stejně jako obytný komplex umělých ostrovů, nazývaných Svět a Palmový ostrov, jsou jen jedním z mnoha divů, které zde mohou návštěvníci objevovat. Sedmdesát nákupních center nabízí nejexkluzivnější světové nákupy a láká turisty z Afriky, Asie a Východní Evropy. Dubaj však nejsou pouze světla a luxus. Je také plný záhad a tajemství islámské kultury a překrásných mešit. Pokud plánujete návštěvu Dubaje, navrhujeme, abyste přejeli poušť v Land Roveru a pojedli v beduínském stanu, osvíceném pochodněmi, nebo pod hvězdami. Nezapomeňte si pronajmout jeden z našich apartmánů v Dubaji.

Kam vyrazit v Dubaji

Všechny naše apartmány v Dubaji jsou v nedaleké blízkosti těchto míst. Pronajměte si jeden s předstihem a sami uvidíte, že máme nejnižší ceny za pobyt v tomto městě plném luxusu.

Vyhlídky a muzeum

Dvě vyhlídky Burj Khalify, nejvyšší budovy na světě, se nachází ve výšce 442 metrů a 555 metrů. Odtud si můžete vychutnat panoramatický výhled na město. Doporučuje se zakoupit si vstupenky na webových stránkách, protože mohou být vyprodány s velkým předstihem. Burj Khalifa měří 828 metrů a je stylizována do podoby newyorských mrakodrapů z počátku 20. století. Pokud máte rádi pocit závratě, je to to správné město pro vaši dovolenou. A pokud vás závrať děsí, pak je to místo, kde můžete zkusit svůj strach překonat.

Místo, které musíte v Dubaji navštívit, je Dubajské muzeum, nacházející se v pevnosti Al Fahidi. Ta byla postavena v roce 1787 jako ochrana proti nájezdníkům. Od impozantní a zároveň nejstarší budovy ve městě přes zajímavé exponáty a stálé expozice - toto muzeum vás provede historií, antropologií a ekonomikou Dubaje.

Prázdninové pronájmy apartmánu v Dubaj

Jak se dostanete do Dubaje

Mezinárodní letiště v Dubaji se nachází v Al Garhoud ve vzdálenosti 5 kilometrů od Dubaje. Autobusová linka 401 vás odveze do čtvrti zvané Deira a linka 402 do Bur Dubaj. Metro je efektivní a levnou formou dopravy po městě. Nakonec můžete vždy využít taxi služeb nebo si pronajmout vůz a cestovat ve vlastním tempu.

Ubytování v Dubaji

Možnosti ubytování v Dubaji jsou velmi pestré . Je zde výběr z hotelů, rezidencí a ubytování se snídaní. Only-apartments má speciální nabídku apartmánů za nejnižší ceny a přitom udržuje standard luxusu, který si tato lokalita žádá. Máme dobře zařízené apartmány, celé byty nebo menší byty, vhodné i pro kratší pobyty. Rozhodnutí, kde budete chtít v Dubají bydlet, zůstává na vás.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat