Apartmány Dubrovník

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 017

Apartmány Dubrovník

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Dubrovník, Chorvatsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 126 názorů. Rezervujte apartmán od 64US$/ noc.

Apartmány v Dubrovníku – Byty v centru mesta

Terakotové strechy vystupující z neuveritelne cistého a modrého more, chodníky, které Vás prenesou zpátky v case – to vše je Dubrovník. Toto starobylé pevnostní mesto ležící na chorvatském pobreží je baštou historie a kultury, nádherným albem úžasných výhledu a pohodovým místem, kde si mužete užít uvolnený prímorský životní styl. Najdete zde pestrou smes ulic dláždených oblázky, pusobivých barokních staveb a nekonecných lesklých vod Jaderského more. Mužete si udelat procházku nahoru kolem starých mestských hradeb a vychutnat si strhující výhled na zaslunené strechy krásných staveb a rušné ulicky, nebo se lanovkou svézt na stromy zarostlý kopec a na chvíli se cítit jako král, který z vršku kopce shlíží na své království. Dubrovníkem a jeho pohodlnými pizzeriemi, autentickými bary a krásnými stavbami zkrátka nemužete nebýt okouzleni. Vratte se v case s našimi apartmány v Dubrovníku. Vyberte si z naší nabídky levných bytu i luxusního ubytování perfektní místo, které Vám poskytne útocište pri objevování bohaté historie tohoto nádherného mesta.

Aparthotely v Dubrovníku

Historické mesto Dubrovník je se svými starými hradbami ukrývajícími výtecné restaurace a originální muzea a trpytivým Jaderským morem s radou zelených ostrovu, naprosto dokonalým místem, kde strávit dovolenou. Aparthotely v Dubrovníku jsou stejne malebné jako nekonecné množství sympatických penzionu a designových hotelu ukryté v klikatých ulickách mesta, ci levných pronájmu, které nabízí neskutecne nádherné výhledy. Menší velikost mesta znamená, že se všude dostanete snadno pešky, což uciní Váš výlet mnohem pohodlnejší, at už si pro ubytování vyberete kterékoliv místo.

Historické zajímavosti a kouzlo venkova – Co delat v Dubrovníku

Poblíž všech techto významných památek nabízíme apartmány k pronájmu, se kterými vždy zustanete v centru dení.

Apartmány v Dubrovníku –Aparthotely v Dubrovníku

Ostrovy slunce – Souostroví Elafiti

Kousek od pobreží Dubrovníku najdete Elafitské ostrovy - nekolik rajských ostrovu s plážemi plnými palem, krištálove cisté vody a klidné, uvolnené atmostéry, kterou nenajdete jinde než práve tady, uprostred Jaderského more.

K souostroví patrí osm ostrovu, z nichž jsou ale osídleny jen tri. Práve tyto tri ostrovy svými vesnickami pod kopci a starosvetskými tradicemi lákají nejvíce návštevníku. Na všechny tyto ostrovy se mužete dostat prímo z Dubrovníku, z jehož hradeb také vetšinu ostrovu mužete videt.

Nejmenší z obydlených ostrovu, Kolocep známý také jako Kalamota, se nachází kousek od pobreží Dubrovníku. Tento ostrov, ze všech Elafitských ostrovu nejbližší k pevnine, je kousek ráje jen pár minut cesty od rušného centra mesta.

Dalším ostrovem je Lopud, nejrušnejší ostrov z celého souostroví, do kterého denne mírí stovky turistu. Naleznete zde ty nejlepší pláže v této cásti chorvatského pobreží s krásne cistým pískem a teplým, melkým morem.

Posledním z obydlených Elafitských ostrovu je Sipan, nazývaný také Zlatý ostrov, který je nejvetším a nejluxusnejším ostrovem souostroví. Se svými honosnými sídly vystupujícími z nádherné krajiny je skvelým cílem pro výlet.

Jak se dostat do srdce Dubrovníku

Centrem a nejduležitejší ulicí Dubrovníku je sice Stradun, pokud ale chcete poznat pravou tvár mesta, vyhnete se jeho trpytícím se bulvárum a radeji se vydejte do spletité síte jeho vetrných ulicek, ve kterých najdete mnoho obchodu s rucne vyrobenými výrobky, rodinných pizzerií a pohodlných baru, ve kterých se nebudete muset tlacit s davy turistu.

Poznejte Dubrovník tak, jak jej znají jeho obyvatelé, z našich luxusních ateliéru daleko od davu i levných bytu v centru mesta uprostred všeho dení.

Vnorte se do Dubrovníku – Jak se dostat z letište do centra mesta

Dubrovnické letište není od centra mesta daleko, nezapomente ale, že celé centrum je chodeckou zónou. Pokud tam tedy bydlíte, autem se až k místu svého ubytování nedostanete. Tato zóna pro chodce je ale celkem malá, takže nehrozí, že byste se se svými zavazadly museli vlácet daleko.

Cesta z letište do centra mesta je snadná, rychlá a levná. Mezi letištem a Pilskou bránou na západe mesta jezdí každých patnáct minut letištní autobus, ze kterého si mužete vychutnat krásné výhledy na Dubrovník. Do centra mesta jezdí také mnoho místních autobusových dopravcu. Jejich autobusy ale mají mnoho zastávek, takže není nejlepší jimi jezdit, pokud máte naspech. Mužete se také svézt taxíkem, který Vás doveze na západní nebo východní okraj centra – jak už jsme zmínili, pokud se Vaše ubytování nachází v zóne pro chodce, nebude Vás taxi moci dovézt až ke dverím.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat