Apartmány Florencie

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

158

Apartmány Florencie

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Florencie, Itálie jsou oceněny 4.5 o 5 na základě 1680 názorů. Rezervujte apartmán od 66US$/ noc.

Apartmány ve Florencii – levné prázdninové pronájmy

Florencie má zvláštní druh romantického šarmu, který každý rok okouzluje miliony návštevníku. Její typická renesancní architektura a scenérie jsou ideální pro útek z ruchu mesta za trochou kultury. Se svou sbírkou prvotrídních muzeí ukazující nekterá z nejznámejších del z celého sveta, je to také nebe pro milovníky umení. Ale není to pouze umení, co charakterizuje Florencii – jde totiž o mesto, které je zasvecené príprave delikátních italských pokrmu a cerstvým vínum a také úzkým, vetrným ulickám nabízejících intimní zážitek z velkého mesta. Pro dokonalé bydlení si zarezervujte nekterý z našich apartmánu ve Florencii, které pokrývají celé mesto – od skrytých dláždených ulicek až k širokým ulicím s vyhlídkou na hlavní mestské atrakce. Nabízíme vám také módní krátkodobé nájmy nebo útulné garsonky.

Méne známá muzea ve Florencii

Florencie je bezesporu nejvetší evropskou baštou umení – možná i v celosvetovém merítku. Je plná známých muzení vystavujících úchvatná umelecká díla a sochy od vehlasných autoru. Ale existuje zde také množství méne známých muzeí, která rozhodne stojí za návštevu. Muzeum Bargello je situované do bývalé vezenské budovy a návštevníkum predstavuje kolekci renesancních soch, zatímco Gucciho muzeum a Muzeum Salvatora Ferragama si nesmí nechat ujít zejména fandové do módy.

Chcete prozkoumat skrytá zákoutí Florencie? Zarezervujte si jeden z našich cenove dostupných apartmánu ve Florencii a dukladne se seznamte s intimní atmosférou mesta.

Tradicní katedrály a sochy – co delat ve Florencii

Pokud chcete zustat v centru všeho dení, nabízíme velký výber apartmánu ve Florencii, ze kterého si jiste vyberete.

Apartmány ve Florencii - Aparthotely ve Florencii

Pruzkum Florencie – jak se dostat do centra

Florentinské hlavní letište je Vespucci Airport a jedná se o menší letište vyhrazené spíše pro domácí lety. Vetšina návštevníku pristává v Pise, na letišti Galileo Galilei airport, které leží približne 80 minut cesty od Florencie a je lehce dostupné prímým vlakovým spojem. Mužete se také proletet do Bologne, která je prevážne dostupná nízkonákladovými aerolinkami a do Florencie se pak jednoduše dopravíte vlakem. Návštevníci se do Florencie mohou dostat také s pomocí italské vlakové síte z Ríma, který je vzdálen približne hodinu a pul cesty a také z jiných italských mest, stejne jako z blízkých zemí díky mezinárodní dopravní službe.

Prozkoumávání Florencie je jednoduché s její prívetivou verejnou dopravou vcetne nekolika autobusovým a tramvajovým spojum, které spojují všechny hlavní atrakce, stejne tak jako spolehlivá a levná vlaková sít, která spojuje mesto s blízkými mesty a destinacemi. Nejlepší zpusob, jak prozkoumat mesto je ale pešky, protože všechny hlavní památky jsou jednoduše dostupné a blízko od sebe.

Aparthotely ve Florencii

Kulturní atmosféra Florencie se prolíná také do typu ubytování ve meste. Najdete tu vše od kulturního dedictví a historie až po stylový italský šarm. Noblesní hotely lemují ulice a nabízí pohled na italský život plný luxusu, zatímco moderní hostely a levné penziony svým hostum umožnují poznat Florencii naprímo jako místní. Aparthotely ve Florencii jsou rozesety po celém meste a snadno se z nich dostanete do tradicních restaurací, svetoznámých muzeí a na prostorná námestí.

Trhy a umelecké obchody – autentický zpusob, jak prozkoumat Florencii

Florencie je turistický místem, ale je zde také plno cest, jak mužete zažít svuj výlet z perspektivy místních. Toulejte se skrze nespocet trhu pod otevreným nebem, které prodávají širokou škálu cerstvých produktu – dejte si kus sýra, italské maso a láhev vína a zamirte do nejbližšího parku. Poté se projdete pres Palazzo Pitti až k Santo Spirito a ponorte se do svérázných umeleckých obchodu, na které narazíte podél cesty – od textilních obchodu k místním ateliérum. Mužete dokonce pozorovat nekteré umelce pri práci. Pak si dejte sendvic v nekteré ze stánku, kterých je po meste rozeseto plno, a užijte si autentickou chut Florencie!

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat