Apartmány Frankfurt

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

5 Apartmány nalezen

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Frankfurt nad Mohanem, Německo jsou oceněny 8.5 o 10 35 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 58EUR/ noc.

Apartmány ve Frankfurtu – Levné prázdninové pronájmy

Frankfurt je velmi dobre znám ve svete obchodu a financí a pyšní se vysokými kancelárskými budovami, které se tycí nad námestími a širokými bulváry. Najdete zde však také notnou dávku kultury a o Frankfurtu se dokonce mluví jako o jednom z nejživejších mest na svete. Moderní mrakodrapy jsou lemovány muzei a malebnými parky, zatímco populární univerzita dodává mestu mladistvou atmosféru. Ve vskutku nemeckém stylu tu probíhá i bujarý nocní život, jenž mužete vychutnat v nekteré z rady restaurací, trendy baru ci klubu. Pokud chcete poznat živelné mesto, které kombinuje starobylou kulturu s novou a prekypuje prátelskou domáckou atmosférou, pak je Frankfurt tím pravým místem. Prozkoumejte všechny jeho tváre s našimi apartmány ve Frankfurtu. Nabízíme designové byty a cenove dostupné prázdninové pronájmy, které jsou rozesety po celém meste, takže záleží už jen na Vás, jaký príbeh bude mít Vaše nemecká cesta.

Muzea na brehu reky a úchvatné zahrady – co delat ve Frankfurtu

Frankfurt je plný kulturních zázraku, které stací jen prozkoumat a naše apartmány ve Frankfurtu jsou tím pravým místem, kde budete v naprostém centru všeho dení.

Apartmány ve Frankfurtu – Aparthotely ve Frankfurtu

Aparthotely ve Frankfurtu

Jelikož je Frankfurt významným mestem pro všechny obchodníky a financníky, tvorí vetšinu ubytování luxusní hotely a elegantní apartmány. Existuje zde však i slušná nabídka hostelu a penzionu, které se snaží uspokojit poptávku mladých lidí. Naše aparthotely ve Frankfurtu, kterých nabízíme celou radu, Vás priblíží všem hlavním památkám a mužete z nich prozkoumávat vše, co mesto nabízí.

Jazz a akrobaté – živá hudební vystoupení ve Frankfurtu

Frankfurt se muže pochlubit barvitou hudební scénou, kde se snad na každém rohu koná nejaké zajímavé koncertní vystoupení. Tigerpalast je proslaveným podnikem ve meste, kde se mužete nechat unést kabaretní show s osmi ruznými vystoupeními vcetne akrobatu, tanecníku a dokonce i vystoupení se zvíraty. Na stejném míste je krome divadelního sálu také výtecná restaurace a trendy bar.

Pokud dáváte prednost spíše hudbe, vydejte se do Batschkapp, ve kterém se již od roku 1976 porádají vystoupení hudebních skupin. Na jeho scéne se vystrídaly známé obliceje kapel jako The Pogues, Supergrass nebo napríklad Korn.

Pro milovníky jazzu je tu podnik Jazzlokal Mampf, který je tím nejlákavejším jazzovým a bluesovým místem ve Frankfurtu. Vetšinou zde vystupují místní nemectí hudebníci, ale obcas se mihnou i proslavená jména. Nebo se mužete vydat do Der Frankfurter Jazzkeller, což je sklepní bar, který uvádí radu jazzových vystoupení. Zdobí ho moderní design a urcite Vás poteší pestrá nabídka piva i prátelské prostredí.

Zarezervujte si jeden z našich apartmánu ve Frankfurtu, kde najdete pohodlné ubytování, které Vám prijde vhod po noci plné poznávání místní hudební scény.

Jak se dostat do Frankfurtu – preprava z letište do centra mesta

Frankfurtské letište se nachází v blízkosti mestského centra, je jedním z nejvytíženejších letišt v Evrope a do centra se z nej dostanete hned nekolika zpusoby. Vlaková linka S-Bahn prímo spojuje letište s mnoha místy ve meste a cesta trvá približne pul hodiny. Nebo mužete využít kyvadlovou autobusovou dopravu, která Vás z terminálu doveze prímo do centra. Pak je tu také možnost vzít si taxi, jež jsou pristavena hned pred letištem, a která Vás rychle a relativne levne dovezou do Vaší cílové destinace.

Jakmile se dostanete do Frankfurtu, mužete si vybrat z rady možností hromadné dopravy. Linky autobusu jsou tou nejlepší možností, jak poznat mesto, a jeho trasy spojují hlavní turistické atrakce mesta. Frankfurt je také dobré si projít pešky a prozkoumat vše kolem. Mnoho turistu volí jako dopravní prostredek pronájem kola, takže lépe zapadnou mezi místní a zároven se mohou rychle prepravit mezi jednotlivými atrakcemi.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Naše hlavní cíle