Apartmány Fuengirola

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

90 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Fuengirola, Španělsko jsou oceněny 7.8 o 10 11 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány ve Fuengirole – Levné ubytování

Fuengirola ležící na andaluském pobreží je už po desetiletí populární turistickou destinací. Muže se chlubit nádhernými plážemi o délce 7 kilometru, které jsou lemovány príjemnými bary a pohodlnými plážovými restauracemi. Díky tomu, že velkou cást jejího obyvatelstva tvorí cizinci z ruzných koutu sveta, nabízí Fuengirola svým návštevníkum velmi prátelskou multikulturní atmosféru. Fuengirola v minulosti byla duležitým rybárským mesteckem, a životní styl zdejších rybáru si mužete vychutnat ve staré ctvrti Los Boliches, ve které se na ulicích smaží cerstve ulovené ryby a tržnice oplývají ruznými plody more. Naše apartmány ve Fueringole leží prímo ve stredu všeho dení, takže to budete vždy mít blízko k pláži a neprijdete o žádnou kulturní akci, která se ve meste koná.

Pláže a parky – Co delat ve Fuengirole

Fuengirola má co nabídnout každému cestovateli. At už sem jedete proto, že si chcete užít slunné španelské pocasí a vyhlášené pláže, bavit se v barech nebo se dozvedet více o historii regionu, rozhodne si prijdete na své. Ubytovat se mužete v jednom z našich apartmánu ve Fuengirole, které se nachází poblíž všech významných atrakcí.

Slunce, more a písek – Nejlepší pláže ve Fueringole

Fuengirola je proslavená svými plážemi a muže se chlubit skvelými plážovými bary, bílým pískem a krištálove cistou vodou. Mezi nejlepší pláže ve meste patrí také pláž El Ejido umístená poblíž hradu Sohail. Najdete zde nekolik oblíbených baru, je ale tišší než ostatní pláže ve Fuengirole, takže je ideálním místem pro opravdový odpocinek.

Pláž San Francisco leží poblíž centra mesta a prístavu. Díky svému bohatému vybavení je perfektním místem pro pohodový den s rodinou. Díky tomu, že leží hned vedle mestské promenády muže nekdy být ponekud rušná, more je zde ale klidné. Z této pláže také casto vyplouvají lode na plavby po okolí.

Další populární pláží je také pláž Las Gaviotas, poblíž které se nachází nekolik velkých a luxusních hotelu. Mužete si zde vyzkoušet ruzné vodní sporty nebo navštívit nekterý z místních plážových baru.

Pokud holdujete spíše plážím na kterých nepotkáte moc lidí, vydejte se na pláž Torreblanca ležící na východe mesta. Tato písková pláž je méne zalidnená než ostatní pláže, je ale vybavená stejne dobre jako ony.

 Fuengirola apartments – Fuengirola Accommodation

Aparthotely Fueringola

Fuengirola je známá predevším jako destinace pro milovníky more a slunce, nabídka ubytování se zde tedy skládá predevším z rezortu s venkovními bazény a aparthotelu. Na plážích najdete i nekolik tradicních penzionu a menších hotelu, rozšírenejší ale jsou práve velké hotely lemující pláže. Naše aparthotely ve Fueringole rozeseté po celém meste Vám poskytnou šanci poznat místní život autentickým zpusobem.

Jak se dostat do Fuengiroly – Cesta do a z mesta

Dostat se do jednoho z našich apartmánu ve Fuengirole je velmi snadné. Nejbližší letište je v Malaze, asi 25 kilometru od Fuengiroly. Z letište se do mesta mužete dostat nekolika rychlými a levnými zpusoby. Jedním z nich je kyvadlový autobus, který pravidelne jezdí od letištních terminálu prímo do Fuengiroly. Jet mužete také rychlovlakem, který do Fuengiroly jede prímo podél pobreží, vyjíždí každých 20 minut a cesta mu zabere asi pul hodiny. Vlak je asi tím nejrychlejší a nejlevnejším zpusobem, jak se do Fuengiroly dostat.

Mužete se svézt také jedním z taxíku serazených pred letištními terminály. Cesta taxi ale muže být dražší než doprava ostatními prostredky. Další populární možností je pronajmout si auto a jet do Fuengiroly po ceste plné dechberoucích výhledu. Auto se Vám navíc bude hodit i prímo ve Fuengirole, protože si jím budete moci vyjet na ruzné zajímavé výlety do okolí.

Samotná Fuengirola je celkem malá a všechny významné památky a pláže jsou blízko u sebe, takže nebudete potrebovat používat žádné dopravní prostredky.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat