Apartmány Granada

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

25

Apartmány Granada

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Granada, Španělsko jsou oceněny 4.2 o 5 na základě 52 názorů. Rezervujte apartmán od 68US$/ noc.

Apartmány v Granade – Levné ubytování

Granada je nejvíce známá svou majestátnou Alhambrou, nabízí toho ale ješte mnohem více. Toto krásné mesto ležící v nádherné Andaluské krajine nabízí svým návštevníkum bohatou historii i živou prítomnost. Muže se chlubit vášnivou a mladou atmosférou s širokým výberem trendy baru a flamencových tancíren, zároven je ale hluboce protkána historií úzce související s islámskou kulturou a tradicemi, která ji doprovází i do 21. století. Opravdu nádherná je ale také okolní krajina s vrcholky Sierry Nevady na horizontu, které tvorí krásné pozadí pro zdejší výjimecné stavby. A jakmile zapadne slunce, probudí se Granada opravdu k životu. Flamencové tancírny se zaplní milovníky kultury a špickové bary a kluby jsou plné návštevníku až do rána. Poznejte toto úžasné mesto s našimi apartmány k pronájmu v Granade. Máme pro Vás to nejlepší ubytování, at už je Váš styl cestování jakýkoli.

Apartmány v Granade –Aparthotely v Granade

Aparthotely v Granade

S malebnými a tradicními španelskými scenériemi na nekonecné nebeské modri v Granade lehce najdete krásné ubytování. V dláždených ulicích se nachází spousta dílen místních remeslníku a stánku se suvenýry stejne tak jako luxusních hotelu, které Vám poskytnou noblesní zpusob, jak poznat mesto. Máte-li radeji nezávislejší zpusob ubytování, najdete zde cetné levné apartmány nebo útulné penziony ci hostely, kde to stále žije. Aparthotely v Granade jsou jakousi prodlouženou rukou kulturní atmosféry mesta shlížící na drobné ulicky, vysoké veže a záplavu barevných kvetu.

Cajová kultura Granady

Historie Granady je úzce spjata s Maory, takže není divu, že se zde cást jejich kultury a tradic dochovala až dodnes. Vedle zdejší typické architektury zde z arabských tradic zustala také hluboce zakorenená cajová kultura.

Po celé Granade najdete mnoho ‘teterias’, cajoven plných ornamentu a barevných látek. Mužete si zde pohodlne sednout na mekké polštáre a užít si klidnou atmosféru, která je ješte umocnena tlumenými svetly a luxusními záclonami. Na moment mužete zapomenout na to, že jste ve Španelsku, a prenést se do barev a vuní Maroka.

Nejlepším místem, kde mužete hledat opravdové teterias, je ctvrt Albayzin. Projdete se po ulici Caldereria Nueva, jedné z nejoblíbenejších ulic mesta plné pohodlných cajoven, které Vás okouzlí a prenesou Vás do jiného sveta. Jakmile budete uvnitr, bude opravdu težké si vybrat ze široké nabídky exotických caju všech chutí a vuní.

Strhující architektura a design – Co delat v Granade

Naše apartmány v Granade najdete poblíž všech zde uvedených památek, takže se k nim vždy bude snadné dostat.

Dejte si tradicní tapas

Ve vetšine cástí Španelska již tradice obcerstvení zdarma k nápojum – tapas – vymrela. V Granade se ale tento zvyk, z cásti také díky tomu, že velkou cást místních obyvatel ciní studenti, kterí nemají moc penez, zachovala až dodnes.

Pokud chcete zjistit, jak tato tradice vypadá v praxi, zamirte pro zacátek do ulic Elvira nebo Navas. V nich najdete mnoho autentických tapas baru, ve kterých mužete poznat opravdový životní styl místních obyvatel. Pokud chcete svuj gurmánský zážitek posunout ješte o úroven výše, navštivte slavný podnik Bodegas Castaneda. V souladu s tradicí zde ke každé runde nápoju dostanete talír vynikajících tapas.

Naše apartmány v Granade najdete ve všech cástech mesta – mnoho z nich leží také poblíž techto tapas baru.

Jak se dopravit z místa na místo - Verejná doprava v Granade

Zdaleka nejlepší zpusob, jak poznat Granadu, je jít pešky - všechny hlavní památky od sebe nejsou daleko a pri procházkách mestem budete mít pocit, že jste opravdu jeho soucástí. Vetšina mesta je pomerne rovinatá, pokud se ale chcete vydat do kopcu k Alhambre a Albaycinu, budete muset vynaložit i trochu úsilí. Pokud na procházku po kopcích zrovna nemáte chut, mužete se svézt jedním z autobusu, které mezi centrem mesta a temito památkami jezdí. Od úpatí na vrchol kopce dokonce jezdí i minibus, který Vás od nejúnavnejší cásti výšlapu ušetrí.

Autobusové služby v Granade propojující všechny významné památky jsou velmi levné a nabídnou Vám mnoho krásných výhledu z okna. V Granade jezdí také vlaky, které centrum mesta spojují s jeho predmestími i blízkými mesty a vesnicemi. A pokud zrovna máte chut na trochu pohybu, mužete si také pronajmout kolo, projet se po meste a poznávat tak památky Granady svým vlastním tempem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat