Apartmány Havana

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

177 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Havana, Kuba jsou oceněny 4 o 5 na základě 123 názorů. Rezervujte apartmán od 35US$/ noc.

Apartmány v Havane – levné ubytování pro Vaši dovolenou

Historie Havany je jeden velký vzrušující príbeh, který do mesta láká návštevníky z celého sveta. Když se navíc tato fascinující minulost skloubí se zdejším malebným prostredím, výsledkem je jedno z nejživejších a nejnavštevovanejších mest v celém Karibiku. Rušné a zalidnené ulice Havany se svými koloniálními stavbami v pastelových barvách a veterány, kterých zde je stále mnoho v provozu, nabízí unikátní a nekonvencní atmosféru, kterou nikde jinde na svete nenajdete. Když do techto ulic vkrocíte poprvé, budete mít pocit, jako byste se vrátili zpátky do minulosti. Pri procházce Havanou zažijete nefalšovanou romantiku – ikonické veterány zde pomalu projíždí kolem palem a rozlehlých pláží, honosné paláce se tycí nad malebnými domky se staromódními okenicemi a balkony z tepaného železa a v poulicních stáncích se prodává vše možné – od jídel podle místních receptu po rucne vyrobené suvenýry nebo cigarety. Vydejte se na cestu zpátky v case s jedním z našich apartmánu v Havane a poznejte všechny fascinující zvyky a atmosféru tohoto mesta. Nabízíme cenove dostupné byty i apartmány po celém meste, takže si v naší nabídce vždy najdete perfektní ubytování pro Váš pobyt.

Ponorte se do historie – co delat v Havane

Prozkoumejte toto vše a ješte mnoho dalšího z jednoho z našich apartmánu v Havane.

Apartmány v Havane –Aparthotely v Havane

Aparthotely v Havane

Pokud se jedná o aparthotely v Havane, budete naprosto rozmazlováni! Starobylé ulice mesta jsou lemovány tradicními hotely s typickým historickým šarmem, zatímco živelné designové hostely najdete ukryté poblíž rodinných restaurací a místních baru. K tomu všemu pridejte ješte notnou dávku prázdninových pronájmu, díky kterým si svuj pobyt mužete prizpusobit na míru, a radu penzionu rozesetých po celém meste, takže dostanete jedinecnou príležitost zažít mesto mnoha ruznými zpusoby. At už si vyberete jakékoliv ubytování, mužete si být jisti tím, že nebude drahé a rozhodne bude útulné.

Cestování casem v Havane

Havana je známá predevším kvuli své fascinující historii a malebnému prostredí. Procházky mezi jejími ulickami pastelových barev kolem starobylých staveb a zachovalých veteránu pripomínají cestu casem. Na každém kroku si zde mužete vychutnat pestrou kulturu a starodávné tradice, které se v Havane stále dodržují.

Svou cestu casem mužete zacít projíždkou jedním z okouzlujících veteránu, které dodávají ulicím Havany správný nádech pripomínající staré pohlednice. Tato auta si v Havane mužete pronajmout na mnoha místech a predstavují skvelý zpusob, jak toto krásné mesto autenticky poznat. Rozhodne si ale pronajmete kabriolet, abyste pri své projíždce mohli ve vlasech cítit príjemný karibský vánek.

Havana se muže chlubit také pusobivou literární minulostí. Její ulice i hospudky byly po dlouhá léta plné slavných spisovatelu. Nejslavnejším z nich byl asi Ernest Hemingway, a mnoho míst, na která tak rád chodil psát a obdivovat kouzelnou atmosféru Havany, mužete navštívit i Vy. Zacnete treba návštevou Floridity, historického baru, ve kterém Hemingway vypil peknou rádku drinku. Dále si mužete zajít do Bodeguita del Medio, místa, odkud pochází slavný drink Mojito, a vychutnat si zde kvalitní živou hudbu nebo si zatancit salsu.

Naše apartmány v Havane predstavují skvelý zpusob, jak se mestu dostat pod kuži, poznat jej tak, jak jej znají místní obyvatelé a objevit jeho fascinující kulturu a historii.

Jak se dostat do Havany – cesta z letište do centra mesta

Pokud letíte do Havany, pristanete na letišti Jose Martiho, které od centra mesta není príliš daleko a nabízí nekolik zpusobu, jak se z nej do centra dostat. Mužete jet hromadnou dopravou, která Vám umožní z blízka poznat život místních obyvatel. Její nevýhodou je ale to, že za jízdenky budete muset platit místní menou. Z letište do centra jezdí také pohodlný klimatizovaný turistický vlak, který pri ceste nabízí mnoho úžasných pohledu. Za velmi prijatelnou cenu se také mužete svézt jedním z moderních retro taxíku, které na Vás pred letištem cekají.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat