Apartmány Helsinky

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

40

Apartmány Helsinky

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Helsinky, Finsko jsou oceněny 3.8 o 5 na základě 20 názorů. Rezervujte apartmán od 96US$/ noc.

Apartmány v Helsinkách – cenove dostupné pronájmy na vašich cestách

Helsinky jsou centrem moderního designu a uvolneného životního stylu. Mesto je zasazeno do mrazivého zimního pocasí a soudobé architektury. Tak jako zbytek Skandinávie jsou i Helsinky dynamické, pestré, se srdecnou atmosférou a s urcitou dávkou uhlazeného vkusu, který se vidí snad jen v této cásti sveta. Zároven jde o malebné mesto s radou budov ve stylu Art Nouveau v kombinaci s futurismem a s množstvím muzeí, parku na odpocinek a elegantních kaváren, kde se mužete zahrát. Ubytujte se v jednom z našich útulných apartmánu v Helsinkách – nabízíme ideální ubytování v tomto moderním meste, at už hledáte cenove dostupný byt nebo moderní garsonku.

Stylový design v kombinaci s tradicním Art Nouveau – co delat v Helsinkách

Prohlídnete si nabídku našich apartmánu v Helsinkách, kde najdete pestrou škálu ubytování v techto i jiných oblastech.

Uvolnená krajina a bláznivé karaoke – místní život

Stejne tak jako jsou Helsinki vyhledávanou trendy oblastí, mají i svou uvolnenou tvár s prostorem pro zábavu. Pokud hledáte únik od davu v turisticky atraktivním muzeu, tak vyrazte do parku Kaivopuisto, který je jedním z nejstarších parku ve meste. Tady si mužete odpocinout a zrelaxovat uprostred zelene nebo se projít zajímavým okolím. Na velkém prostoru se zde nachází množství restaurací a dokonce i nocní klub, který casto navštevují také místní.

Helsinki mají rovnež pláž. Samozrejme není pláž Hietaniemi tou nejkrásnejší na svete, ale predstavuje príjemné místo, kde utéct od ruchu velkomesta. V léte se sem stahují davy lidí, more je teplé a mužete se zde osvežit; v zime toto místo nabízí ideální prostredí na svižnou procházku.

Když se snese noc, Helsinki ožívají – toto trendové skandinávské mesto rozhodne umí slavit. V nedávných letech se karaoke stalo masovým hitem a po meste vznikla rada karaoke baru. Jedinecný zážitek vám nabízí pronajmutí si tzv. karaoke taxi, které je vybaveno potrebnými karaoke nezbytnostmi a vozí vás po meste, zatímco vy si mužete zpívat vaše oblíbené songy.

At už chcete prozkoumat mesto jako místní nebo se vydat k hlavním turistickým památkám, nabízíme velké množství apartmánu v Helsinkách práve pro vás.

Apartmány v Helsinkách – Aparthotely v Helsinkách

Aparthotely v Helsinkách

Aparthotely v Helsinkách charakterizuje predevším jejich designové zpracování. Sofistikovaný design, futuristická architektura a prvotrídní služby jsou pro toto mesto doslova typické a svým návštevníkum nabízí jak pohodlný odpocinek, tak príležitost zblízka se seznámit s živelnou tvárí mesta. V Helsinkách si dokonalé ubytování najde každý návštevník, at už hledá moderní designový hotel prekypující soucasnými trendy, hostel s typickým severským šarmem, nebo tichý apartmán ci rodinný penzion.

Jak se dostat do Helsinek (a jak se pohybovat po meste)

Existuje rada zpusobu jak se dostat z helsinského letište do centra mesta. Mužete využít mestský autobus Finnair, který odjíždí z letištních terminálu každých 20 minut prímo do centra mesta, nebo mužete využít jeden z mnoha taxi, které vás za levný peníz prepraví rychle do centra.

Po Helsinkách se nejsnadneji premístíte pomocí mestské hromadné dopravy. Je zde hustá sít autobusových a tramvajových linek, které spojují hlavní turistické atrakce, prípadne využijte rychlé metro, které spojuje jeden konec mesta s druhým. Nebo se vydejte po Helsinkách pešky, jelikož hlavní pametihodnosti jsou od sebe rozmísteny v docházkové vzdálenosti.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat