Apartmány Ibiza

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

20 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Apartmány na Ibize – Cenově dostupné ubytování

Ibiza je místem mnoha tváří, nejvíce se ale proslavila jako město plné zábavy, které každý rok láká tisíce milovníků oslav a veselí. Tato výjimečná destinace s nezapomenutelnou bohémskou atmosférou je plná luxusních klubů a barů, stejně jako míst daleko od davů a hlučné hudby, na kterých můžete pozorovat nádherné západy slunce a překrásné pláže, a navštívit autentické kavárny, vynikající restaurace a dechberoucí přírodu. V Ibiza City se můžete procházet po rušném náměstí Plaza dal Vila, nebo si vyjít na jeden z kopců plných zeleně, kterými je Ibiza typická. Naše apartmány na Ibize Vám pomohou objevit všechny tváře tohoto ostrova svým vlastním tempem - ať už máte raději párty, procházky do hor nebo krásné západy slunce.

Aparthotely na Ibize

Nabídka aparthotelů na Ibize odpovídá rozmanitému charakteru ostrova a zahrnuje mnoho typů ubytování - od rodinných penzionů a venkovských chalup až po luxusní hotely, skvělé hostely a stylové apartmány. Ať už se chcete ubytovat na kterékoli části ostrova, máme v naší nabídce ideální ubytování právě pro Vás.

Úžasné tradiční vesnice na Ibize

Naše apartmány na Ibize jsou rozesety po celém ostrově a poskytnou Vám skvělou základnu pro objevování okolí a místního života.

Apartmány na Ibize – Aparthotely na Ibize

Ochutnejte na Ibize místní život

I přes svou reputaci párty destinace se Ibiza může chlubit i dlouhou a bohatou historií, která sahá tisíce let zpátky. Je domovem starobylé architektury a mnoha barvitých tradic, jídel a nápojů, které se předávaly z generace na generaci.

Zkusit můžete například místní specialitu guisat de peix, skvělý pokrm z mořských plodů podávaný s bramborami a česnekovou omáčkou, který je už po mnoho let nejoblíbenějším jídlem na Ibize, a pomůže Vám lépe poznat zdejší přímořskou kulturu. Ibiza je také významným producentem medu, mandlí a fíkové marmelády, a všude po ostrově jsou rozesety obchůdky, které tyto pochutiny prodávají. To vše můžete spláchnout Hierbas Ibicencas, likérem vyrobeným z tymiánu, majoránky a dalších aromatických bylin. Jako suvenýr si můžete odvézt zdejší aromatickou mořskou sůl, která se tady vyrábí už od 9. století před Kristem.

 

Vydejte se na Ibize za dobrodružstvím

Ibiza díky majestátným horám a nádherným plážím svým návštěvníků nabízí naprosto úžasnou scenérii. Spojte se s přírodou při jízdě na koni v lesech na severu Ibizy, poznejte zdejší výjimečnou flóru a faunu, a užívejte si úžasně pomalé životní tempo. Ibiza nabízí také mnoho turistických stezek, na kterých poznáte malé vesničky, historické památky a nezapomenutelnou krajinu.

Milovníci dobrodružství se zde mohou, například v Las Salinas, naučit potápět. Poznejte ve zdejším křišťálově čistém moři úžasný podmořský život!

Doprava na a po Ibize

Ať už se na ostrově ubytujete kdekoli, dostanete se tam velmi snadno. Letiště má skvělé autobusové spojení s většinou měst, vesnic a resortů. Cesta autobusem je levná, autobusy jezdí pravidelně a nabídnou Vám také úžasné výhledy. Můžete se svézt i taxíkem, který Vás doveze až k Vašim dvěřím. Je ale dobré dohodnout si s řidičem cenu předem.

Mnoho turistů si hned po příjezdu na Ibizu pronajímá auto, které jim pomůže ostrov poznat důkladněji a především jejich vlastním tempem. Vzhledem k tomu, kolik toho Ibiza nabízí, je mít svůj vlastní dopravní prostředek opravdu dobrý nápad - především pokud plánujete navštívit i její méně známé oblasti.

Většina větších měst nabízí autobusové linky, které jezdí od jedné zajímavé atrakce ke druhé, stejně jako linky, které je spojují s dalšími městy a vesnicemi na ostrově. V menších městech všude v pohodě dojdete a veřejnou dopravu nejspíše potřebovat nebudete. Někteří turisté si ale pronajímají kola, se kterými se z místa na místo dopraví rychleji, a která jim pomohou ostrov poznat z nové perspektivy.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat