Apartmány Janov

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

34 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Janov, Itálie jsou oceněny 7.8 o 10 4 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 50EUR/ noc.

Apartmány v Janove – Skvelé ubytování

Tocité spletité ulicky, starí muži, kterí klidne pokurují a opírají se o kamenné zídky, starobylé budovy shlížící na davy pod sebou, a zvuk hovoru z útulných baru, který se ozývá do noci. To vše je Janov - mesto plné starosvetského kouzla a italských hospudek a tržišt, které by neudelalo ostudu žádnému historickému filmu. Charakterizuje ho pusobivá atmosféra a rušný místní život, za kterým se skrývá velmi bohatá historie. Janov sice možná není tak elegantní jako nekterá jiná italská mesta, má ale nezapomenutelnou atmosféru plnou zábavy. Ponorte se do ulicek Janova a cestujte zpátky v case s našimi apartmány v Janove, se kterými budete vždy ve stredu všeho dení.

Apartmány v Janove – Aparthotely v Janove

Aparthotely v Janove

Nabídka aparthotelu v Janove je díky jeho bohaté historii a kulture velmi rozmanitá. Najdete zde starobylé penziony, stejne jako luxusní hotely a prepychové apartmány. Tocité ulicky mesta jsou plné útulných hotelu a stylových apartmánu s úžasnými výhledy na významné památky.

Úžasná muzea v Janove

Kulturní možnosti Janova jsou témer nekonecné a jeho úzké ulicky jsou plné muzeí, která jen cekají na to, až je navštívíte. Musei di Strada Nuova je složeno ze trí palácu - Pallazzo Rosso, Bianco a Doria-Tursia. Tyto tri paláce jsou domovem rozsáhlých sbírek prací starých mistru.

Galata Museo del Mare se pro zmenu venuje moreplavbe. Janov byl ve stredoveku spolu s Barcelonou a Benátkami jedním z nejvýznamnejších prístavních mest a bohaté dejiny námorní dopravy jsou v tomto muzeu velmi dobre popsány. Interaktivní výstavy predstavují soucasnost i minulost moreplavby v Janove pomocí ruzných dokumentu a artefaktu.

Mužete se zde vydat i na cestu kolem sveta bez toho aniž byste museli opustit krásné janovské ulice. Navštivte Museo delle Culture del Mondo, kde najdete kuriozity, které na svých cestách nashromáždil kapitán Enrico D’Albertis. Ne všude asi mužete videt vycpaného ptakopyska, hrst písku ze San Salvadoru a kousek Cínské zdi pod jednou strechou.

S cestováním souvisí také Casa della Famiglia Colombo - rodný dum Kryštofa Kolumba. Domu, které si na tuto výsadu delají nárok, je více, tento ale nabízí nejvíce dukazu a stovky dokumentu popisujících jeho historii.

Úžasné paláce - co delat v Janove

Janov je domovem opravdu bohaté kultury, která zahrnuje jeho historickou architekturu a rozhodne stojí za to ji prozkoumat. Ubytujte se v jednom z našich skvelých apartmánu v Janove, který Vám pro objevování mesta poskytne útulnou základnu.

Doprava do a po Janove

Letište v Janove leží asi 6 kilometru od centra mesta a díky tomu se do našich apartmánu dostanete velmi snadno, lehce a levne. Mužete jet bud autobusem, který jezdí prímo na janovské nádraží a cesta mu zabere asi 20 minut, nebo se svézt jedním z taxíku cekajících pred letištními terminály, které Vás dovezou prímo k Vašim dverím. Je ale dobré se s ridicem dohodnout na cene ješte predtím, než do auta nasednete.

Jakmile už se do Janova dostanete, doprava už je velmi snadná. Mezi všemi duležitými památkami a místy jezdí velmi efektivní hromadná doprava. Do okolních mest se zase snadno dostanete vlakem, a mužete si také pronajmout kolo, se kterým se snadno dostanete kam budete chtít. Samotný Janov ale nepatrí mezi úplne nejvetší mesta, takže se všude snadno dostanete i pešky.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat