Apartmány Korfu

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

77 Apartmány nalezen

Apartmány na Korfu – Levné ubytování pro Vaši dovolenou

Ostrov Korfu si díky jeho úžasným horám, krásným plážím a okouzlujícím vesnickám snadno spletete s rájem na zemi. V rušném meste Korfu v tocitých ulickách, útulných kavárnách a autentických restauracích ožívají starodávné recké tradice, a na plážích s krásne bílým pískem najdete krištálove cisté more. Korfu bylo po tisíciletí domovem mnoha kulturních institucí a jeho umelecká minulost stále žije ve zdejších muzeích a galeriích. Mužete se zde také zúcastnit mnoha zábavných aktivit, jako je napríklad turistika po zdejších krásných horách nebo ruzné vodní sporty. Poznejte starosvetský šarm reckého životního stylu, stejne jako jeho moderní tvár s našimi apartmány na Korfu, které predstavují skvelý zpusob, jakostrov prozkoumat svým vlastním tempem.

Apartmány na Korfu – Aparthotely na Korfu

Prozkoumejte Korfu z nové perspektivy

Ostrov Korfu toho nabízí tolik, že je velmi težké si vybrat kde zacít - co kdybychom jej nejdríve zkusili poznat z nové, odlišné perspektivy? At už jste milovník vodních sportu nebo nadšený turista, máte k dispozici mnoho zpusobu, jak tento úžasný ostrov prozkoumat.

Milovníci vody si rozhodne užijí plavbu kolem ostrova na morském kajaku nebo si pronajmou jachtu a stráví na ní odpoledne plné prozkoumávání pobreží a plavání v cistém mori. Pokud máte rádi vetší rychlost, jsou zde pro Vás pripraveny motorové cluny a wakeboarding.

Pokud chcete ostrov prozkoumat s opravdovým nadhledem, projedte se po zdejších horských stezkách na koni, nebo se vydejte na túru po jedné z turistických stezek vedoucích malickými vesnickami a kopci plnými zelene. Velmi populární je také cyklistika, která Vám otevre mnoho nových možností, jak ostrov prozkoumat. Pokud chcete, mužete si pronajmout paraglide a prohlédnout si celý ostrov pekne z výšky.

At už ale chcete ostrov prozkoumat jakýmkoliv zpusobem, rozhodne se ubytujte v jednom z našich apartmánu na Korfu, které Vám poskytnou odpocinek a útocište po dni plném zábavy.

Aparthotely na Korfu

Nabídka aparthotelu na Korfu je díky jeho prímorské poloze složena predevším z hotelu a apartmánu rozesetých po celém pobreží. Najdete zde luxusní hotely s pohledem prímo na more, stejne jako vily na úpatí kopcu a farmy, na kterých si mužete vychutnat nicím nerušený odpocinek. Pokud chcete bydlet prímo ve meste Korfu, máte i zde k dispozici mnoho hostelu, penzionu a aparthotelu, které Vám pomohou opravdu se ponorit do ostrovní atmosféry. Mužete se také ubytovat v jednom z našich aparthotelu na Korfu, které Vám nabídnou základnu pro pruzkum ostrova.

Krásné paláce a staroveké chrámy - co delat na Korfu

 • Sidari – V této severní cásti Korfu najdete mnoho nádherných pláží ležících naproti mohutným horám a dramaticky vyhlížejícím útesum.
 • Palaiokastritsa – Malebná vesnicka na severozápade ostrova má úžasnou a autentickou atmosféru a nabízí mnoho prekrásných výhledu.
 • Achilleion – Tento palác postavený v 19. století Alžbetou Bavorskou je opravdový architektonický skvost.
 • Mon Repos – Tato pusobivá vila má nádherný design a je obklopena bujnou zelení.
 • Hora Pantokrator – Nejvyšší hora Korfu se tycí do výšky 906 metru nad morem a je zde mnoho skvelých turistických stezek.
 • Pontikonisi – Nádherná zátoka, ve které najdete impozantní byzantskou kapli z 11. století.
 • Angelokastro – Byzantská pevnost na nejvyšším bode korfského pobreží je památkou na bohatou historii ostrova.
 • Vido – Tento ostrov poblíž korfského prístavu nabízí divokou krajinu a nádherné pobreží.
 • Kostel sv. Spyridona – Reckokatolický kostel postavený okolo roku 1580 najdete v historické cásti mesta Korfu a jsou zde uloženy ostatky sv. Spyridona.
 • Mathraki – Nádherný ostrov poblíž Korfu.
 • Palác sv. Michaela a sv. Jirího – Palác ve meste Korfu je duševním dítetem Sira Thomase Maitlanda, britského místodržitele Jónských ostrovu.
 • Muzeum asijského umení – Toto muzeum v Paláci sv. Michaela a sv. Jirího je jediným muzeem v Recku, které je venováno výhradne asijskému umení. Najdete zde obrovskou sbírku cínského, japonského, indického i jiného umení.
 • Byzantské muzeum v Antivouniotissa – Muzeum umístené v kostele Matky Boží vystavuje pozdne byzantská náboženská umelecká díla.
 • Archeologické muzeum – Toto muzeum vystavuje mnoho archeologických nálezu a artefaktu z celého ostrova i jeho okolí.
 • Artemidin chrám – Tento staroveký chrám zasvecený bohyni Artemis byl postaven okolo roku 580 pr. n. l.
 • Prozkoumejte vše, co Vám Korfu muže nabídnout - od nádherných palácu, pres krásné pláže až po rajské ostrovy - s jedním z našich apartmánu na Korfu.

  Jak se dostat na Korfu

  Z letište na Korfu se všude, kam chcete, dostanete velmi snadno. Z letište pravidelne do všech hlavních resortu a vetších mest odjíždejí autobusy, které zastavují také u vetšiny hotelu a obytných domu s apartmány. Pokud chcete pri ceste mít více soukromí, nasednete do jednoho z taxíku, které jsou levné a nabídnou Vám úžasné výhledy - rozhodne se ale s ridicem na cene domluvte predem.

  Na letišti si také mužete pronajmout auto, a jet kam chcete a kdy chcete. Auto se Vám na Korfu bude opravdu hodit, protože s ním budete moci prozkoumat vše, co budete chtít, svým vlastním tempem a opravdu do hloubky poznat, co Vám Korfu muže nabídnout. Pokud si ale auto nepronajmete, skoro stejne dobre Vám poslouží také autobusy, které jezdí na vetšinu duležitých míst na ostrove.

  Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek