Apartmány Krakov

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

160

Apartmány Krakov

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Krakov, Polsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 228 názorů. Rezervujte apartmán od 41US$/ noc.

Apartmány v Krakove – chytrá volba ubytování

Krakov je mestem cokoládové bonboniéry, mestem nedotceným, ve kterém druhá svetová válka nezanechala jizvy jako v jiných polských mestech. Krakov je turistickou "perlou" Polska a starobylým královským hlavním mestem. Podle svetového dedictví UNESCO je mesto ideální pro ty, kterí mají vášen pro historii a architekturu, jelikož staré mesto se topí v palácích, kostelech a starých meštanských domech. Krakov je domovem pravdepodobne toho nejušlechtilejšího námestí v Evrope, Rynek Glówny, které je ideálním místem pro strávení odpoledne a domovem polské nejstarší univerzity, Jagellonské univerzity.

Pokud hledáte apartmány v Krakove nebo pronájem na krátkodobou dovolenou, máme ideální ubytování v Krakove vhodné pro všechny rozpocty. Od levných apartmánu v centru Krakova až po luxusní a rekreacní ubytování mimo Planty (mestské hradby). Obecne platí, že cím déle jdete od turistických míst ve starém meste nebo casti Kazimierz, tím více levnejších apartmánu najdete. Nicméne, podle evropských norem je Krakov stále levným mestem a levný apartmán v centru se obvykle vejde do vetšiny rozpoctu. Volba tohoto typu krátkodobého ubytování je ideální pro ty, kterí chtejí prozkoumat mesto a jeho okolí na delší dobu a potrebují urcité vybavení, jako je vlastní kuchyn, parkovací místa, a nebo si jen chtejí užívat styl bydlení a žít jako místní.

Hey-Now, hrady & pirohy – Co bájecného je v Krakove

Apartmány v Krakove – Aparthotely v Krakove

Príjezd a prohlídka – Jak se dostat do Krakova

Letište Jana Pavla II v Krakove se nachází 11 km západne od Krakova, avšak dostat se do mesta dá jen taxíkem nebo autobusem. Pravidelné autobusové linky 208, 292 a 902 jezdí z centra mesta prímo na krakovské letište a cesta trvá približne 40 minut.

Na letišti je dostupný rovnež kyvadlový autobus, který jezdí prímo z letište (Terminálu 1 a 2) do centra mesta každých 15 minut. Cestování po Krakove je pomerne jednoduché, protože celé mesto je možné projít pešky. Pokud však máte pocit, že je treba brát veci s nadhledem, mužete naskocit na jeden z verejných autobusu nebo tramvají, které se prohání mestem smerem od severu k jihu a od východu na západ.

Návrat do studentských casu - Polibek trešnové vodky

Krakov je jedním z celosvetove predních studentských mest a populární destinací pro usporádání rozlucky se svobodou. Kombinace levného alkoholu a velké koncentrace nadšencu na jednom míste vytvorila eklektické nocní scény. Nicméne, nejsou to jen panáky vodky a celonocní parba, Krakov je také domovem živého jazzu a vážné hudby, jejichž nadšenci se shromaždují v pohodlných lounge barech v samém srdci starého mesta a ctvrti Kazimierz.

Aparthotely v Krakove

Toto polské mesto plné energie je domovem kultury a tradic a ubytování jde s touto charakteristikou ruku v ruce. Na okraji mesta najdete mnoho nádherných hotelu s pestrou škálou moderního vybavení, zatímco prázdninové pronájmy a garsonky v centru Vám zase umožní ponorit se hloubeji do atmosféry mesta. K tomu všemu jsou zde i mladistvé hostely podporující stále se rozvíjející rysy mesta, jež prekypují tepajícím nocním životem, stejne jako radou moderních kaváren, restaurací a obchodu. Aparthotely v Krakove nestojí skoro nic a mužete si tak vybrat ubytování, které Vám umožní si svuj pobyt maximálne užít.

Mesto prírody - Závideníhodná poloha Krakova

Situován podél reky Visla a v blízkosti parku Krajobrazowy Dolinki Krakowskie, Krakov má závideníhodnou polohu pro ty, kterí mají rádi procházky v prírode. Mesto poskytuje vynikající základnu pro objevování nekterých z Evropských nejkrásnejších prírodních kraju a je vysnenou destinací pro dobrodružné turisty, kterí zbožnují turistiku, horolezectví a jízdu na kajaku. Existuje celá rada organizovaných zájezdu do parku, výletu podél reky a jednodenních výletu do Tater z centra Krakova.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat