Apartmány v La Palma

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

45 Apartmány nalezen

Apartmány v La Palma – Cenově dostupné ubytování

La Palma je nejzelenějším ostrovem Kanárských ostrovů. Sever ostrova je pokryt bujnými lesy, zatímco na jihu najdete pouště plné skalních formací a kráterů vyhaslých sopek. Krajina La Palmy je tak působivá, že byl celý tento ostrov vyhlášen jako biosferická rezervace UNESCO. Narozdíl od ostatních Kanárských ostrovů La Palma není plážový rezort oblíbený mezi milovníky odpočinku pod sluncem na pláži, ale spíše velmi zajímavým místem, na kterém si na své přijdou především milovníci pěších túr a přírody. V srdci ostrova najdete jeho hlavní město pocházející ze 16. století, které se může chlubit zdobnými sídly a mnoha dalšími architektonickými skvosty. La Palma je místo, které je naprosto odlišné od všech ostatních částí Evropy. Naše apartmány v La Palma Vám umožní vše, co tento úžasný ostrov nabízí, a ještě mnohem více, poznat svým vlastním tempem.

Aparthotely La Palma

Nabídka aparthotelů v La Palma je stejně výjimečná a originální, jako ostrov samotný. V resortech najdete mnoho skvěle vybavených hotelů vhodných pro rodinné dovolené, stejně jako obytné domy s výhledem na zdejší drsné pláže. V hlavním městě ostrova pro změnu najdete útulné hotely, hostely plné života a rodinné penziony, které Vám umožní zažít zdejší autentickou atmosféru. Po celém ostrově jsou navíc rozesety stovky prostorných apartmánů a aparthotelů, které Vám umožní poznat celý ostrov svým vlastním tempem. Ubytovat se zde můžete také v soukromí v některém z venkovských domů. Ať už si z této nabídky ubytování vyberete cokoli, La Palma a zdejší nádherná krajina Vás rozhodně nezklame.

Čtyři místa, na které se v La Palma rozhodně musíte podívat

La Palma je plná úžasných míst a nádherných výhledů – od plážových rezortů plných života až po geologické formace, které vypadají jako z jiného světa. S našimi apartmány v La Palma budete všechna tato místa a ještě mnohem více moci objevit svým vlastním tempem.

Muzea v La Palma

Kromě úžasné krajiny a přírodních útvarů v La Palma najdete také neuvěřitelně bohatou kulturu, se kterou se můžete blíže seznámit v jednom z mnoha muzeí rozesetých po celém ostrově.

Museo de la Seda je továrna na hedvábí, ve které se stále dodržuje metoda výroby hedvábí z 16. století. Seznámíte se zde s různými druhy hedvábných tkanin i se samotným procesem jejich výroby.

Museo Casa Roja umístěné v působivém venkovském sídle vystavuje především různé výšivky. Koná se zde také slavnost Corpus Christi, při kterém se ulice pokryjí květinovými koberci. Za pohled stojí i velmi propracovaný interiér sídla.

Museo Insular je umístěno v klášteru postaveném v 16. století. Najdete zde například vycpané ptáky, naložené plazy nebo stovky různých mušlí. Kromě toho zde najdete také galerie, ve kterých se vystavují španělské malby z 20. století i ze současnosti.

Pokud Vás zajímá mořeplavectví, rozhodně se podívejte také do mořeplaveckého muzea Museo Naval, kde najdete úžasné modely lodí, starodávné dokumenty a jiné exponáty týkající se mořeplavectví.

Naše apartmány v La Palma jsou rozesety po celém ostrově, a tak to z nich do žádného ze zdejších muzeí nebudete mít nikdy daleko.

Apartmány v La Palma – Aparthotely La Palma

Doprava po La Palma

Díky tomu, že La Palma má vlastní letiště a propracovaný systém veřejné dopravy, se po ostrově dostanete velmi snadno opravdu kamkoliv. Nejezdí tady vlaky, ale najdete zde levnou a spolehlivou síť autobusů. I obyčejná cesta autobusem zde je díky úžasné okolní krajině opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Mezi jednotlivými Kanárskými ostrovy se můžete přepravovat lodí.

Tento výjimečný ostrov ale nejlépe poznáte, když si na letišti nebo v některém z měst pronajmete auto. To Vám umožní prozkoumat vše, co La Palma nabízí, svým vlastním tempem a zastavit se přesně tam, kde se Vám zachce.

Pokud se jen chcete co nejrychleji dostat z jednoho místa na druhé, využijte služeb jednoho ze zdejších taxíků. Cena cesty taxíkem je, domluvíte-li se na ní s řidičem předem, velmi příznivá.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek