Apartmány Las Palmas de Gran Canaria

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

139 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Las Palmas de Gran Canaria, Španělsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 5 názorů. Rezervujte apartmán od 23US$/ noc.

Apartmány v Las Palmas de Gran Canaria – Stylové prázdninové pronájmy

Díky ruzným kulturním vlivum z Afriky, Cíny, Indie a i odjinud se Las Palmas de Gran Canaria muže pochlubit zárícím pozadím s mnoha tváremi. V historické ctvrti Vagueta najdete v tocitých ulickách butiky hned vedle stylových baru, na kterých vládne cilý ruch taxíku a klábosení prodejcu vycházející z maurských staveb. Okolo prosperující oblasti prístavu vládne slunecná a rušná atmosféra, která má nádech Severní Afriky, zatímco labyrint ulic, které vedou prímo na krásnou pláž, jsou naplneny vynikajícími restauracemi a osobitými obchudky se suvenýry. Je zde mnoho památek, ale je zde i velké množství príležitostí, kde se posadit na pláži a nasávat trochu španelského slunce. S naší nabídkou levných apartmánu v centru Las Palmas de Gran Canaria a poblíž pláží se mužete cítit jako doma.

Staré mesto a rybárská ctvrt – cásti Las Palmas

Las Palmas de Gran Canaria je složena z nekolika ctvrtí, z nichž každá má svou vlastní osobnost a nabídku atrakcí a památek.

Vagueta je pravdepodobne nejpopulárnejší cástí mesta. Jde o nejstarší cást s venkovskými vetrnými ulickami, ve kterých najdete autentické restaurace, útulné bary a mnoho muzeí a galerií, které mužete prozkoumávat. Mužete zde také objevovat tradicní život na Gran Canaria v tom nejlepším slova smyslu a ztrácet se v ulickách, které se klikatí až na skrytá námestí.

Triana je rovnež starší cástí mesta, ale v soucasnosti jde o hlavní obchodní centrum Las Palmas. Centrum této ctvrti bylo modernizováno a najdete zde velký pocet outletu, stylových módních obchudku, retezcu i luxusních butiku. Jde o místo, které ocení všichni milovníci nakupování, ale i širší spektrum turistu, jelikož je tady i rada kaváren, restaurací a baru, takže po dni plném nakupování mužete práve tady nacerpat novou energii.

Další zajímavou cástí je Ciudad Jardin, která je oázou klidu v jinak tepajícím meste Las Palmas. Tato ctvrt byla založena britskými obyvateli, jejichž komunita zde na konci 19. století prevládala. Najdete zde zejména sbírku ambasád a velkolepé obytné domy s nádhernou architekturou. Nejvíce prominentní cást této ctvrti se nazývá Parque Doramas a pyšní se upraveným parkem s cetnými vodními dílky, originálními sochami, stovkami kvetin a dokonce i plaveckým bazénem.

Ctvrt Santa Catalina se nachází mezi prístavem v Las Palmas a pláží a jde o živou oblast prekypující obchodními domy, elegantními butiky a specializovanými obchody. V samém centru této ctvrti se nachází park Parque Santa Catalina plný zelene a palem. Žije to tu i v noci a mužete si vybrat z pestré škály restaurací, baru, klubu a diskoték.

Hlavní mestská pláž se nachází v Playas de las Canteras, která je zároven jednou z nejfrekventovanejších cástí Las Palmas. Tuto ctvrt charakterizuje množství hotelu, obchodu, kancelárí, baru a restaurací a zejména pak zlatavá písecná pláž s melkým morem.

A konecne tady najdete i tradicní rybárskou ctvrt La Isleta. Nachází se na malebném poloostrove na strmém kopci v záplave klikatých ulicek, jež ožívají drobnými prodejci, smesicí starobylých krámku a radou autentických baru. V centru této mestské cásti najdete námestí Plaza Ingeniero Manuel Becerra, jehož hranici tvorí maják a brána do prístavu.

Naše apartmány v Las Palmas de Gran Canaria se nachází poblíž všech výše zmínených míst, takže si Váš výlet do tohoto mesta budete moci prizpusobit svým vlastním potrebám a vybrat si ctvrt, která Vám vyhovuje.

Stret prírody a kultury – co delat v Las Palmas de Gran Canaria

Apartmány v Las Palmas de Gran Canaria – Aparthotely v Las Palmas de Gran Canaria

V Las Palmas na Vás ceká záplava kultury, ale také velké množství prírodních krás a nádherné krajiny, kterou mužete objevovat. Z jednoho z našich apartmánu v Las Palmas de Gran Canaria se mužete do atmosféry mesta ponorit svým vlastním tempem a dát si na cas.

Aparthotely v Las Palmas de Gran Canaria

Díky své eklektické atmosfére a mnoha ruzným ctvrtím jsou i aparthotely v Las Palmas de Gran Canaria ruznorodé. Podél zlatavého pobreží a v obchodní cásti mesta se nachází plno prvotrídních hotelu s vlastním welness a láznemi, ci krytými bazény. V dalších ctvrtích pak najdete menší penziony oplývající historickým šarmem a bujaré hostely, které Vám poskytnou možnost mesto poznat opravdu zblízka.

K tomu všemu jsou v Las Palmas rozesety i cetné stylové garsonky a prázdninové pronájmy, které se táhnou z klikatých kopcovitých ulicek ve ctvrti La Isleta až po promenádu na pláži ve ctvrti Playas de las Canteras. At už zameríte svou dovolenou na odpocinek na pláži nebo neúnavné objevování bohaté kultury Las Palmas, máme pro Vás aparthotel, který Vám sedne.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat