Apartmány Lisabon

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 059 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Lisabon, Portugalsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 2347 názorů. Rezervujte apartmán od 68US$/ noc.

Apartmány v Lisabonu – financne výhodné ubytování

Lisabon tvorí nekolika malebných ctvrtí, kde krása každé z nich vkládá celému mestu jeho svébytnou povahu. Prekracování hranic jednotlivých ctvrtí je jako prekracovat hranice ruzných svetu a to znamená, že si zde vybere každý cestovatel. Ve ctvrti Alfama naleznete úzké a klikaté ulicky, jejichž zdi jsou pokryté zdobnými glazovanými kachlíky, ve ctvrti Bairro Alto je zase módní barová scéna a kulturní ctvrt Belem je naplnena nespoctem muzeí a krásnou architekturou. Je toho mnoho, co prozkoumat, a tak se ujistete, že víte o naší nabídce apartmánu v centru Lisabonu. Máme kvalitní nabídku módních pronájmu v kopcovité ctvrti Alfama, levné garsonky s neskutecným výhledem na reku Tagus a levné byty rozmístené v okolí centra. Ujistete se, že využijete své cesty naplno zarezervováním perfektního ubytování.

Poznejte ctvrte Lisabonu

Lisabon se skládá z nekolika odlišných ctvrtí a každá z nich nabízí návštevníkum neco jiného. Je zde stará kopcovitá vesnice Alfama, což byla jediná cást mesta nepostižená velkým zemetresením v 18. století. Dnes jde o splet klikatých ulic, osobitých a zajímavých obchudku a intimních restaurací. Potom tu je Baixa – obchodní ctvrt se širokými ulicemi a kancelárskými bloky. Dále cást Chiado, která se pyšní kolekcí módních a luxusních obchodu a trendy ctvrt Bairro Alto, známá svou barovou scénou. Belem je kulturní ctvrt umístena nekolik tramvajových zastávek od centra mesta a je známá mnoha lisabonskými muzei. A pak tu je Cacilhas, polohou prímo na vodním brehu, což z ní delá ráj pro milovníky morských plodu. At už vás oslovila jakákoliv ctvrt, ujistete se, že si v Lisabonu vyberete ten správný levný moderní apartmán – nejlepší možnost ubytování.

Úžasné kláštery a moderní muzea – co delat v Lisabonu

Naše nabídka lisabonských apartmánu zahrnuje všechny oblasti mesta a je blízko k temto hlavním památkám.

Apartmány v Lisabonu - Aparthotely v Lisabonu

Aparthotely v Lisabonu

Lisabonská sbírka autentických ctvrtí odráží i typy ubytování, které se ve meste nachází. Ve ctvrti Barrio Alto najdete radu malých hostelu, jež kypí mladistvou atmosférou a jsou dokonalým místem pro nocní sovy. V klikatých ulickách Alfama zase objevíte útulné a originální penziony, které Vás prenesou do dob dávno minulých. At už se rozhodnete ubytovat se v luxusním hotelu v centru mesta nebo v penzionu v tišší kulturní ctvrti Belem, umožní Vám toto ubytování poznat všechny tváre mesta. Jste-li nezávislým cestovatelem, jiste oceníte nekterý z prázdninových aparthotelu v Lisabonu, které Vám poskytnou dokonalý zpusob, jak poznat všechna místní zákoutí.

Pristání v Lisabonu – jak se dostat do centra

Lisabonské letište je umísteno pouze 6km od centra mesta a je lehce dosažitelné použitím ruzných druhu dopravy. Jednak mužete nasednout do taxíku prímo pred budovou letištního terminálu. Jízda zabere pouze nekolik minut a nestojí témer nic. Pak mužete využít výber prímých autobusových spojení, která návštevníky odvezou z terminálu do centrálních cástí Lisabonu. Jednoznacne nejjednodušší a nejefektivnejší formou dopravy z letište je metro, které má prímou linku z letište do centra mesta.

Návštevníci se do centra Lisabonu mohou dostat i vlakem z okolních mest nebo ze Španelska mezinárodními linkami. Pokud takto do Lisabonu prijíždíte, pravdepodobne zakoncíte svou cestu na lisabonském hlavním vlakovém nádraží, Estação do Oriente.

Zorientujte se v okolí – verejná doprava v Lisabonu

Lisabon se chlubí jednoduchým transportním systémem skládajícího se z autobusu, tramvají, metra a vlaku. Tramvaje jsou nejvíce autentický zpusob, jak procestovat mesto, navíc v Alfame stále jezdí nekteré z archivních modelu tramvají, ale povetšinou se budete vozit modernejšími vozy, obzvlášte pokud míríte do Belemu. Tramvaje jsou skvelé, pokud chcete videt co nejvíce z Lisabonu a behem toho se dostat z jedné atrakce k další, ale metro vám zas dovolí dostat se rychleji z jedné cásti mesta na druhou.

Je zde i levná možnost cestovat vlaky, které vedou podél brehu reky Tagus k nedalekým prímorským vesnickám a k oblíbenému zámeckému mestu Sintra.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat