Apartmány Lisabon

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 096

Apartmány Lisabon

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Rossio 203 Apartmány
Praça do Comércio 195 Apartmány
Elevador de Santa Justa 126 Apartmány
Castelo de São Jorge 107 Apartmány
Torre de Belém 14 Apartmány
Parque das Nações 5 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Lisabon, Portugalsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 2331 názorů. Rezervujte apartmán od 68US$/ noc.

Apartmány v Lisabonu – financne výhodné ubytování

Lisabon tvorí nekolika malebných ctvrtí, kde krása každé z nich vkládá celému mestu jeho svébytnou povahu. Prekracování hranic jednotlivých ctvrtí je jako prekracovat hranice ruzných svetu a to znamená, že si zde vybere každý cestovatel. Ve ctvrti Alfama naleznete úzké a klikaté ulicky, jejichž zdi jsou pokryté zdobnými glazovanými kachlíky, ve ctvrti Bairro Alto je zase módní barová scéna a kulturní ctvrt Belem je naplnena nespoctem muzeí a krásnou architekturou. Je toho mnoho, co prozkoumat, a tak se ujistete, že víte o naší nabídce apartmánu v centru Lisabonu. Máme kvalitní nabídku módních pronájmu v kopcovité ctvrti Alfama, levné garsonky s neskutecným výhledem na reku Tagus a levné byty rozmístené v okolí centra. Ujistete se, že využijete své cesty naplno zarezervováním perfektního ubytování.

Poznejte ctvrte Lisabonu

Lisabon se skládá z nekolika odlišných ctvrtí a každá z nich nabízí návštevníkum neco jiného. Je zde stará kopcovitá vesnice Alfama, což byla jediná cást mesta nepostižená velkým zemetresením v 18. století. Dnes jde o splet klikatých ulic, osobitých a zajímavých obchudku a intimních restaurací. Potom tu je Baixa – obchodní ctvrt se širokými ulicemi a kancelárskými bloky. Dále cást Chiado, která se pyšní kolekcí módních a luxusních obchodu a trendy ctvrt Bairro Alto, známá svou barovou scénou. Belem je kulturní ctvrt umístena nekolik tramvajových zastávek od centra mesta a je známá mnoha lisabonskými muzei. A pak tu je Cacilhas, polohou prímo na vodním brehu, což z ní delá ráj pro milovníky morských plodu. At už vás oslovila jakákoliv ctvrt, ujistete se, že si v Lisabonu vyberete ten správný levný moderní apartmán – nejlepší možnost ubytování.

Úžasné kláštery a moderní muzea – co delat v Lisabonu

Naše nabídka lisabonských apartmánu zahrnuje všechny oblasti mesta a je blízko k temto hlavním památkám.

Apartmány v Lisabonu - Aparthotely v Lisabonu

Aparthotely v Lisabonu

Lisabonská sbírka autentických ctvrtí odráží i typy ubytování, které se ve meste nachází. Ve ctvrti Barrio Alto najdete radu malých hostelu, jež kypí mladistvou atmosférou a jsou dokonalým místem pro nocní sovy. V klikatých ulickách Alfama zase objevíte útulné a originální penziony, které Vás prenesou do dob dávno minulých. At už se rozhodnete ubytovat se v luxusním hotelu v centru mesta nebo v penzionu v tišší kulturní ctvrti Belem, umožní Vám toto ubytování poznat všechny tváre mesta. Jste-li nezávislým cestovatelem, jiste oceníte nekterý z prázdninových aparthotelu v Lisabonu, které Vám poskytnou dokonalý zpusob, jak poznat všechna místní zákoutí.

Pristání v Lisabonu – jak se dostat do centra

Lisabonské letište je umísteno pouze 6km od centra mesta a je lehce dosažitelné použitím ruzných druhu dopravy. Jednak mužete nasednout do taxíku prímo pred budovou letištního terminálu. Jízda zabere pouze nekolik minut a nestojí témer nic. Pak mužete využít výber prímých autobusových spojení, která návštevníky odvezou z terminálu do centrálních cástí Lisabonu. Jednoznacne nejjednodušší a nejefektivnejší formou dopravy z letište je metro, které má prímou linku z letište do centra mesta.

Návštevníci se do centra Lisabonu mohou dostat i vlakem z okolních mest nebo ze Španelska mezinárodními linkami. Pokud takto do Lisabonu prijíždíte, pravdepodobne zakoncíte svou cestu na lisabonském hlavním vlakovém nádraží, Estação do Oriente.

Zorientujte se v okolí – verejná doprava v Lisabonu

Lisabon se chlubí jednoduchým transportním systémem skládajícího se z autobusu, tramvají, metra a vlaku. Tramvaje jsou nejvíce autentický zpusob, jak procestovat mesto, navíc v Alfame stále jezdí nekteré z archivních modelu tramvají, ale povetšinou se budete vozit modernejšími vozy, obzvlášte pokud míríte do Belemu. Tramvaje jsou skvelé, pokud chcete videt co nejvíce z Lisabonu a behem toho se dostat z jedné atrakce k další, ale metro vám zas dovolí dostat se rychleji z jedné cásti mesta na druhou.

Je zde i levná možnost cestovat vlaky, které vedou podél brehu reky Tagus k nedalekým prímorským vesnickám a k oblíbenému zámeckému mestu Sintra.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat