Apartmány Lloret de Mar

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

318 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Lloret de Mar, Španělsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 225 názorů. Rezervujte apartmán od 37US$/ noc.

Apartmány v Lloret de Mar - Levné ubytování pro Vaši dovolenou

Lloret de Mar je už velmi dlouhou dobu oblíbeným místem dovolených mnoha Evropanu. Toto mesto poblíž zárivé Barcelony a historické Girony je perfektním místem jak pro objevování katalánské kultury, tak pro zábavu a odpocinek na pláži. Lloret de Mar leží na pobreží Costa Brava, které se muže chlubit nádhernými plážemi a skvelými výhledy na Stredozemní more. Mnoho míst k objevování najdete i mimo písecné pláže. V tocitých ulickách historického centra mesta je spousta skvelých baru a restaurací s terasami, a po setmení mesto ožívá nespoutaným nocním životem. Naše apartmány v Lloret de Mar Vám umožní vychutnat si jak tradice a historii regionu, tak odpocinek a pohodu na plážích.

Apartmány v Lloret de Mar – Aparthotely Lloret de Mar

Jak se dostat do Lloret de Mar - verejná doprava

Do Lloret de Mar se snadno dostanete z letište v Barcelone nebo v Girone. Z letište v Barcelone prímo do Lloret de Mar pravidelne vyjíždí autobus Renfe. Cesta mu zabere približne dve hodiny a vychutnáte si pri ní úžasné výhledy na pobreží Costa Brava. Mužete také dojet vlakem na nádraží Barcelona Sants a z nej se presunout na nádraží v Blanes, ze kterého se již autobusem dostanete do Lloret de Mar. Stejne tak i z letište v Girone pravidelne vyjíždí autobus prímo do Lloret de Mar.

Mezi návštevníky je populární také pronájem auta, které si mužete vyzvednout na letišti a dojet s ním prímo do Lloret de Mar. Cestou mužete obdivovat krásnou prírodu a díky autu budete moci objevovat i malebná mestecka v okolí Lloret de Mar.

Jakmile již do Lloret de Mar prijedete, dostanete se všude snadno. Mesto je pomerne malé a ke všem významným atrakcím pohodlne dojdete pešky. Nejlepším zpusobem, jak mužete prozkoumat všechna zákoutí mesta, je jít pešky nebo jet na kole. Z Lloret de Mar pravidelne do ruzných cástí Costa Brava vyjíždí mnoho autobusu, které Vám umožní tuto úžasnou oblast lépe poznat.

Hrady, kostely a hrbitovy - co delat v Lloret de Mar

Naše apartmány v Lloret de Mar jsou rozesety po celém meste, takže to k žádné z techto atrakcí a památek nebudete mít daleko. At už chcete ubytování s výhledem na pláž nebo romantické bydlení v ulickách historického centra, v naší nabídce si vyberete ideální ubytování prímo pro Vás.

Dobrodružství v Lloret de Mar

Ackoli je Lloret de Mar predevším oblíbenou plážovou destinací, nabízí svým návštevníkum také širokou nabídku dobrodružných aktivit. At už chcete zažít divokou smršt adrenalinu, nebo jen chcete mesto a jeho okolí prozkoumat z nové perspektivy, urcite si vyzkoušejte jednu z techto vzrušujících aktivit.

Jednou z nejoblíbenejších aktivit zde je jízda na horském kole, se kterým mužete svištet po horských cyklostezkách obklopeni fascinující prírodou. Pokud chcete okolí mesta objevovat spíše pomalejším tempem, zkuste se vydat na cestu v sedle kone nebo na peší túru, pri které na Vás ceká úžasná príroda a nezapomenutelné výhledy na more.

Jste-li ale opravdovými milovníky adrenalinu, urcite si nenechte ujít Adventure Park, který svým návštevníkum nabízí širokou škálu aktivit - od zipliningu po jištenou chuzi po lane. Je zde také možnost si skocit bungee jump.

Po všem dobrodružství a objevování, které zažijete, budete urcite potrebovat také vydatný spánek. Naše apartmány v Lloret de Mar Vám jej zajistí, a navíc mají také plne vybavené kuchyne, ve kterých si pred spaním mužete uvarit lahodné jídlo podle jednoho z tradicních katalánských receptu.

Aparthotely Lloret de Mar

Lloret de Mar je populární prímorské letovisko, a tak je jasné, že se zdejší nabídka ubytování skládá predevším z all-inclusive hotelu, studií a aparthotelu. Po celém meste najdete mnoho hotelu všech cenových kategorií, stejne jako celou radu plážových garsonek a aparthotelu. Jedním z nejlepších zpusobu jak mesto poznat je ubytovat se v jednom z našich apartmánu nebo aparthotelu v Lloret de Mar, které Vám poskytnou odpocinek po nárocném dni stráveném koupáním, slunením a objevováním okolí.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat