Apartmány Londýn

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 290

Apartmány Londýn

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Hyde Park 348 Apartmány
British Museum 137 Apartmány
Wembley Stadium 136 Apartmány
Madame Tussauds 109 Apartmány
Big Ben 108 Apartmány
Piccadilly Circus 90 Apartmány
National Gallery 90 Apartmány
Tower Bridge 88 Apartmány
Trafalgar Square 67 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Londýn, Velká Británie jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 78 názorů. Rezervujte apartmán od 91US$/ noc.

Apartmány v Londýne – levné mestské ubytování

Londýn je pravdepodobne nejznámejší a nejoblíbenejší mesto na svete. Jeho kosmopolitní atmosféra a neustálý ruch se odrážejí v hlavních atrakcích ve meste a v mimorádné architekture i bohatém dedictví. Londýn má tolik odlišných tvárí, od luxusních ctvrtí až k urbanistickým místum a osobitým starým ulickám, ve kterých se budete cítit, jako byste se prenesli do minulosti do královské, romantické doby, ale s výhodami, které mesto v soucasnosti nabízí. Pro ideální místo pro pobyt v anglickém hlavním meste se podívejte na naši širokou škálu apartmánu v Londýne, které jsou roztroušeny po celém meste, vcetne levných garsonek s perfektním výhledem a moderních nájemních bytu v docházkové vzdálenosti od všech hlavních památek.

Apartmány v Londýne - Aparthotely v Londýne

Mnoho tvárí Londýna – nejlepší ctvrte

Londýn, to je mesto s pestrou škálou ruzných ctvrtí, kde každá má odlišný charakter a zajímavosti, které muže nabídnout. Ctvrt South Bank je populární úsek Londýna, který se táhne podél reky Temže od mostu Westminster Bridge až k London Bridge a je plný muzeí, galerií a pestrou nabídkou divadel. Podél brehu reky je také mnoho poulicních umelcu a je to zároven i místo, kde si plno místních dává sraz. Pak je tu zahrada Covent Garden, jedna z nejoblíbenejších londýnských oblastí. Tady mužete objevovat módní stánky a obchody a zajít do originálních kavárnicek, které podávají zajímavý výber zákusku a kávy. Tato cást mesta je také domovem královské opery Royal Opera House, místem pro vecerní zábavu.

Camden je ctvrt, ve které prevládají davy mladých lidí, kterí tráví dny potulováním se po místních poulicních trzích a posedáváním na terasách kaváren nasávajíc okolní tvurcí atmosféru. South Kensington je pak další populární ctvrt, která se muže pochlubit radami typických luxusních mestských domu a také ulice Exhibition Road, která je domovem nekterých hlavních mestských galerií a muzeí. A pak je tu Shoreditch, londýnská oblast s budoucností, opet oblíbená u mladých. Je zde cítit duraz na umení a cást Curry Mile prekypuje delikátními vunemi a barvami z Indie.

Nabízíme apartmány v Londýne, ve všech zmínených i ostatních ctvrtích.

Aparthotely v Londýne

Toto královské mesto nabízí radu ruzných ubytovacích možností stejne jako množství svetoznámých památek. V historických ulicích se nachází spousta mezinárodních renomovaných hotelu, které se pyšní tradicním anglickým šarmem a naprosto dokonalými službami. Najdete zde také mnoho uvolnených hostelu a tichých penzionu. Tak jako má mesto mnoho tvárí, nabízí i ruznorodé aparthotely v Londýne a najdete tu vše od viktoriánských mestských domu ve ctvrti Chelsea ci petihvezdickových hotelu v Kensingtonu, až po stylové hostely v oblasti Shoreditch a levné prázdninové pronájmy v Covent Garden.

Cestování casem podél Temže – co delat v Londýne

Najdete perfektní ubytování prímo v naší široké nabídce apartmánu v Londýne, které jsou umístené poblíž všech hlavních míst zmínených výše.

Kvetiny a krajky – nejlepší londýnské trhy

Londýn je centrem trhu, které prodávají vše od kvetin a second handového oblecení až po ozdobné cetky a exotické pokrmy. Camdenský trh je ideálním místem pro milovníky vintage a najdete zde radu nekonvencního oblecení vintage drobnosti, na kvetinovém trhu Columbia Road najdete ve všech barvách presne to, co hlásá jeho název a na trhu Borough se zase výtecne najíte. Nenápadná cást poblíž Londýnského mostu nabízí cerstvé ovoce a zeleninu z celého sveta vcetne hamburgeru nebo exotických ovocných koktejlu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat