Apartmány Lublaň

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

17 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Lublaň, Slovinsko jsou oceněny 8.4 o 10 21 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány v Lublani – Levné ubytování

Hlavní mesto Slovinska se rychle stává velmi populární destinací. Se svou širokou nabídkou muzeí a galerií moderního umení predstavuje barvitou kulturní scénu s radou umeleckých festivalu, které najdete v prubehu celého roku v dláždených ulicích mesta. Je težké uverit, že když jste v samém stredu mesta, tak se nacházíte v metropoli, jelikož zde na Vás dýchne poklidná atmosféra, vychutnáte si výhledy na reku se zelenými brehy obrostlými zelení a oceníte omezený provoz na silnicích – popadnete svoji oblíbenou kávu na nekteré z proslunených teras a uvedomíte si, že jinde ani být nechcete. Lublan má co nabídnout také aktivnejším návštevníkum mesta, napríklad výšlap na mestský hrad, nebo výlet do nekterého z mnoha zelených koutu kolem mesta. Nasajte uvolnenou atmosféru v klikatých ulickách v jednom z našich apartmánu v Lublani, které jsou obklopeny delikátními restauracemi a zábavnými bary uprostred pestré kulturní scény.

Kulturní mesto – co delat v Lublani

Naše apartmány v Lublani najdete rozesety po celém meste v peší dostupnosti všech hlavních památek.

Apartmány v Lublani – Aparthotely v Lublani

Aparthotely v Lublani

Mladistvá atmosféra, která je v posledních letech ve meste na vzestupu, ovlivnuje také nabídku aparthotelu v Lublani, jež se z velké cásti sestávají z trendy moderních hotelu a hostelu, které nikdy nespí, nicméne mužete si vybrati i z rady prvotrídních hotelu. V historických cástech mesta najdete nejcasteji vyhledávané penziony, zatímco prázdninové pronájmy nabízející originální a nezávislé ubytování najdete v okolí historického centra.

Chovejte se jako místní

Život v Lublani plyne lehce a uvolnene, doprovází ho mladistvá atmosféra s množstvím neotrelých kulturních akcí a zábavných volnocasových aktivit. Vezmete si príklad z místních a vydejte se poznat mesto na kole, což je jeden z nejvyhledávanejších zpusobu, jak se s Lublaní seznámit. Do historického centra mají auta zákaz vjezdu, takže na kole mužete objevovat vše bezpecne a rychle nasát místní atmosféru.

A až Vás prepadne žízen, zajdete si do nekterého z pivních baru, které ve meste rostou jako houby po dešti. Tento nový fenomén je velice oblíbený mezi turisty, ale i mezi místními. Pivní bary predstavují místo, kde mužete ochutnat nekteré z chutí, jež slovinská gastronomie nabízí. A to nejlepší? Ve vetšine baru k pivu dostanete i neco malého k zakousnutí, abyste nehladoveli. Pokud se chcete porádne najíst, pak rozhodne stojí za vyzkoušení nekterý z poulicních stánku, které najdete po celém meste. Vyberte si neco do ruky, a pokracujte v prohlídce mesta!

Když se v Lublani zacne snášet noc, vydejte se do ctvrti Metelkova, která se z kasáren promenila na ráj pro všechny nocní živly. Na pozadí pestrého street artu najdete radu hipsterských baru a klubu v podobném uvolneném stylu.

Vecer mužete zakoncit v jednom z našich apartmánu v Lublani, které Vám poskytnou dokonalé zázemí pro odpocinek po nabitém dni.

Jak se v Lublani prepravit

Lublanské letište se nachází v blízkosti centra, proto je i cesta do mesta opravdu jednoduchá a cenove dostupná. Z letištního terminálu mužete nasednout na jeden z pravidelných autobusu, které Vás dovezou prímo na hlavní autobusové nádraží. Odsud už se lehce dostanete všude pešky, prípadne máte-li hodne zavazadel, nasednete radeji do taxi.

Taxíkem mužete jet i ze samotného letište – jsou pristaveny prímo pred letištní budovou. Cesta taxíkem je rychlá a mužete behem ní obdivovat nádhernou scenérii, která Vás obklopuje.

Jakmile už jste v Lublani, pravdepodobne ani nebudete muset využít mestskou hromadnou dopravu – možná jen v prípade, že se budete chtít podívat na nekteré památky v okolí mesta. Jinak se vše nachází v docházkové vzdálenosti a ve meste této velikosti dávají pred ostatními zpusoby dopravy všichni prednost radeji kolu. Pokud se rozhodnete prozkoumat jezero Bled a další blízká lákadla, využijte jeden z mnoha autobusu, které denne odjíždí z hlavního autobusového nádraží.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat