Apartmány Lyon

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

161 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Lyon, Francie jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 16 názorů. Rezervujte apartmán od 23US$/ noc.

Apartmány v Lyonu – To nejlepší ubytování

Lyon nabízí svým návštevníkum mnoho ruzných zpusobu vyžití. V uplynulých 500 letech šlo o Mekku prumyslu. Dnes predstavuje tretí nejvetší mesto Francie a ukrývá množství kulturních pokladu. Mezi širokými bulváry Lyonu a jeho velkolepou architekturou ve stylu art nouveau najdete fascinující muzea, notnou dávku francouzských tradic, spoustu míst k nakupování, a v místních trendy barech a klubech pulzující nocní život. Jde zároven i o univerzitní mesto, což mu dodává mladistvý charakter. Lyon se rozprostírá na celkem devíti okrscích a každému má co nabídnout – vcetne lahodné gastronomické scény, která je dokonalým místem pro gurmety milující dobrodružství. Dostante se do samého stredu mesta a ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Lyonu, odkud mužete objevovat všechna zákoutí mesta a mnohem víc prímo jako místní obyvatelé.

Umelecké okrsky a velkolepá muzea – co delat v Lyonu

Behem Vašeho pohybu v našem apartmánu v Lyonu mužete poznávat veškeré hlavní atrakce, které nabízí pohled na kulturu a historii mesta.

Alternativní pruvodce Lyonem pro milovníky kultury

Lyon je proslulou francouzskou gastronomickou destinací, ale je i mestem kultury, které prekypuje umeleckými a hudebními objevy.

Zacnete svuj pruzkum Lyonu v pasáži Passage Thiaffait, zastrešené ulici ve Starém meste, která byla kdysi hlavním centrem tkalcu hedvábí ve meste. Najdete zde radu dílen a butiku, které vyrábí a prodávají vše možné od látek pres kachlicky až po šperky. Pokud jste stále ješte naladeni umelecky, vydejte se na ulici Burdeau. Nachází se zde komplex galerií ruzných umeleckých smeru. Mužete se zde kochat ilustracemi, obrazy i sochami, které byly vybrány z umeleckých dílen. Krome toho tu najdete také místní kavárnu s bohémskou atmosférou, která je dokonalým místem na kávu a nasávání tvurcího ducha.

Milovníci knih ocení knihkupectví Librairie Grand-Guignol, nezávislý specializovaný obchod, který extravagantním zpusobem kombinuje prodej knih a nahrávek. Po setmení se vydejte do Bec de Jazz. Tento podnik vyzdobený elektrizující selekcí obrazu, hostí pres týden ruzná jazzová vystoupení.

Po dlouhém dni se vratte zpet do jednoho z našich apartmánu v Lyonu a porádne se vyspete na další den nabitý prohlídkou mesta.

Aparthotely v Lyonu

Lyon je vyhledávaným mestem s rušnými ulicemi a živou atmosférou. Jelikož se jedná o tretí nejvetší mesto Francie, rocne ho navštíví miliony turistu. Ubytování v Lyonu je tak pestré jako tváre samotného mesta a nabízí vše, co si dokážete predstavit od designových a umeleckých hotelu pres rafinované penziony až po luxustní aparthotely. Aparthotely predstavují ideální zpusob jak poznat mesto a zapadnout mezi místní obyvatele.

Cesta do Lyonu – jak se dostat do mesta

Lyon je obsluhován letištem Lyon-Saint Exupery, které se nachází pouhých 25 km za mestem. Nejjednodušší a nejlevnejší zpusob jak se dostat do mesta je nasednout na expresní tramvaj, která jezdí z letište prímo do centra. Mužete také využít pravidelnou autobusovou linku, která staví pred letištními terminály. Rada lidí prijíždí do Lyonu vysokorychlostním vlakem z Paríže. Cesta trvá neco málo pres dve hodiny a behem ní se mužete kochat nádhernými výhledy na ubíhající francouzskou krajinu.

Nekterí návštevníci dávají prednost pronajmutí auta prímo na letišti nebo v Paríži a pohodlnému dojezdu do Lyonu. Nejenže budete takto moci cestovat svým vlastním tempem a zastavovat podle libosti, ale zároven budete mít príležitost objevovat prilehlé oblasti.

Jakmile se dostanete do Lyonu, je pohyb po nem velice jednoduchý. Jezdí zde množství autobusu a tramvají, které spojují všechny hlavní památky, a najdete tady rovnež dálkové autobusové spoje, které vás dovezou do ostatních koutu Francie nebo Evropy. Po meste se nejjednodušeji prepravíte po svých, a když bude potreba, mužete nasednout na zdejší spolehlivé metro.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat