Apartmány Madrid

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

25

Apartmány Madrid

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Puerta del Sol 4 Apartmány
Museo del Prado 2 Apartmány
Plaza Mayor 2 Apartmány
Plaza de España 2 Apartmány
Torres Kio 1 Apartmán
IFEMA 1 Apartmán
Museo Reina Sofía 1 Apartmán

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Madrid, Španělsko jsou oceněny 4.5 o 5 na základě 323 názorů. Rezervujte apartmán od 78US$/ noc.

Apartmány v Madridu – krátkodobé pronájmy na vašich cestách

Madrid je mesto mnoha tvárí. S množstvím umeleckých del, která najdete v cetných muzeích a galeriích je to vyslovene mesto snu pro milovníky umení. Zároven je to ráj pro gurmety, jelikož zde naleznete množství restaurací nabízející moderní Španelskou nebo fusion kuchyni. No a samozrejme tu panuje i cilý nocní život. Madrid je vyhledávané místo práve pro divoké vecírky, je domovem nekolika vehlasných klubu a najdete zde celé barové ulice. Jde však predevším o atmosféru, která ciní Madrid tak lákavým, která je elektrizující, živá a pulzuje celým mestem. At už se chystáte prozkoumat kteroukoliv cást tohoto mesta, prohlédnete si naše cenove dostupné apartmány v Madridu a dotáhnete svoje cestování k dokonalosti. Probrouzdejte naši nabídku levných garsonek a útulných moderních bytu nacházejících se po celém meste – každý si prijde na své.

Zlatý trojúhelník umení – co delat v Madridu

Nabízíme množství pronájmu a apartmánu v Madridu za príznivé ceny. Naše apartmány najdete poblíž všech turisticky vyhledávaných lokalit v Madridu.

Zapomente na flamenco – madridská hudební scéna

Ano, Madrid je samozrejme proslulý pro svá predstavení flamenca, ale toto mesto je zároven kolébkou dalších žánru a stylu hudby. Mezi klikatými ulickami najdete množství zastrcených baru, kde si mužete vychutnat nezvyklé hudební žánry a dát si v jejich intimní útulné atmosfére pár drinku. Na hudební scéne najdete v techto dnech zejména jazz a v kavárne Café Central, Populart, Sala Sol ci na populární scéne Sirocco vždy narazíte na kvalitní nezávislé skupiny. Velkoformátové kluby jako Pacha nebo Kapital pravidelne uvádí populární španelské DJe a pokud rádi protancíte celou noc, tak rozhodne stojí za návštevu. Spousta z našich apartmánu v Madridu se nachází poblíž výše zmínených míst, stací si jen vybrat ten pravý.

Apartmány v Madridu - Aparthotely v Madridu

Ideální nocní život v Madridu

Nocní život v Madridu obvykle zacíná kolem 20:00, kdy se prátelé schází na sklenku dobrého vína, piva a tapas. Vydejte se do cásti Cava Baja nebo do další z mnoha úzkých ulicek v oblasti La Latina, kde najdete množství útulných baru. Ve 22:00 prichází cas na veceri a tvrdší alkohol – objednejte si jeden z tradicních koktejlu, aby se vám rozproudila krev. Pokud máte v plánu návštevu klubu, rozhodne tam nechodte pred 1.30 ranní, protože to je hodina, kdy se kluby zacínají teprve plnit. Naštestí jsou otevreny približne do 6:00, takže budete mít spoustu casu užít si nocní život v Madridu.

Aparthotely v Madridu

Hledání dokonalého aparthotelu v Madridu, který bude vyhovovat Vaší osobnosti, je v tomto meste opravdu hrackou. Je zde na výber rada možností a to bez ohledu na to, jaký je Váš rozpocet ci zájmy. Historické cásti mesta jsou domovem starobylých hotelu, kde na Vás ceká prvotrídní zákaznický servis, zatímco na moderní scéne Madridu nechybí designové hotely, které zacaly hojne vyrustat v nedávných letech. K tomu všemu mesto nabízí mnoho unikátních apartmánu rozesetých po celém meste, a ze kterých budete jednoduše prozkoumávat všechny kulturní, gastronomické a zábavné tváre mesta.

Zmapovat Madrid – jak cestovat po meste

Madridské hlavní letište je Barajas a nachází se 12 km od centra mesta. Existuje mnoho zpusobu, jak se prepravit do mesta, vcetne rychlého a levného metra, které propojuje celé mesto. Najdete zde také radu autobusu, které jezdí z letište prímo do centra anebo spolehlivou sít vlaku se stejným pokrytím jako autobusy. Docela levne se díky blízkosti centru dostanete z letište i taxíky, které parkují prímo pred letištními terminály. Doprava po Madridu je taky velice jednoduchá, zejména díky rozsáhlé síti metra, které spojuje všechny významné turistické atrakce. Mužete využít i cetné autobusy, díky kterým si behem jízdy prohlédnete mesto.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat