Apartmány Málaga

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

44

Apartmány Málaga

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Málaga, Španělsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 67 názorů. Rezervujte apartmán od 78US$/ noc.

Apartmány v Madridu – krátkodobé pronájmy na vašich cestách

Madrid je mesto mnoha tvárí. S množstvím umeleckých del, která najdete v cetných muzeích a galeriích je to vyslovene mesto snu pro milovníky umení. Zároven je to ráj pro gurmety, jelikož zde naleznete množství restaurací nabízející moderní Španelskou nebo fusion kuchyni. No a samozrejme tu panuje i cilý nocní život. Madrid je vyhledávané místo práve pro divoké vecírky, je domovem nekolika vehlasných klubu a najdete zde celé barové ulice. Jde však predevším o atmosféru, která ciní Madrid tak lákavým, která je elektrizující, živá a pulzuje celým mestem. At už se chystáte prozkoumat kteroukoliv cást tohoto mesta, prohlédnete si naše cenove dostupné apartmány v Madridu a dotáhnete svoje cestování k dokonalosti. Probrouzdejte naši nabídku levných garsonek a útulných moderních bytu nacházejících se po celém meste – každý si prijde na své.

Rušné pláže a klikaté ulicky – co delat v Malaze

Abyste se dostali do centra všeho dení, stací si zarezervovat jeden z našich apartmánu v Malaze, které se nacházejí v blízkosti všech atrakcí popsaných výše.

Apartmány v Malaze - Aparthotely v Malaze

Jezte a pijte jako místní

Jelikož je Malaga prímorským mestem, nabízí množství jídel z cerstvých morských plodu. Vyrazte z centra na pobreží smerem k pláži Playa Pedregalejo, která láká všechny labužníky a kde mužete sledovat šéfkuchare pri venkovním grilování cerstvých úlovku. Podél pláže se nachází celá rada restaurací a každá z nich nabízí výber delikátních morských plodu, tradicních španelských tapas a další mezinárodní kuchyni.

V case obeda se dostante do centra všeho dení. Vyberte si místo u jednoho z venkovních baru nebo restaurací v historické cásti mesta a zajistete si dobrý výhled na vše, co se deje okolo vás. Práve zde mužete ochutnat místní víno a tapas servírované v malých keramických miskách – naprosto dokonalý zpusob, jak si užít pár hodin.

Naše apartmány v Malaze vám nabízí ideální ubytování, zatímco budete prozkoumávat místní delikatesy a nocní život.

Jak si užít den jako místní

I presto, že je Malaga vyhledávanou turistickou destinací, nabízí pestrou lokální atmosféru s autentickými atrakcemi a lákadly. V množství prímestských oblastí naleznete spoustu tradicních restaurací, obchodu a kaváren, a tak nezapomente prozkoumat práve tyto pobrežní oblasti, které jsou o neco vzdálenejší od centra.

V okolí El Palo, bývalé rybárské vesnice, si mužete jít zaplavat na nedalekou liduprázdnou pláž a poté se posilnit cerstve ugrilovanými sardinkami v jedné z místních kaváren s venkovním posezením. Vše doplnte vychlazeným drinkem a užívejte si pohled na svet kolem sebe.

Pokud se tešíte na prírodu ve meste, tak si to namirte prímo do botanické zahrady Conception, která návštevníkum nabízí nerušené chvíle strávené mezi tropickými rostlinami a úchvatnými fontánami. Vstup je levný a dokonce se dá zajistit pruvodce, který vám rekne více o historii a povaze zahrad.

Pri západu slunce je ideální procházka skrze vetrné ulicky historické ctvrti. Nasáknete místní atmosféru, dejte si kávu, místní churros a pockejte, až to v okolí zacne žít vecerním životem. Malaga je známá pro svou krásnou scenérii po setmení a nejlepší zpusob, jak si ji naplno užít, je namírit si to tam, kde se nacházejí i místní. Potulujte se po námestí Mitjana ve staré cásti mesta, kam chodí místní relaxovat a za zábavou.

Aparthotely v Malaze

Fakt, že se Malaga nachází na pobreží, svedcí o tom, že ve meste najdete predevším radu rezortu, které se pyšní velkými bazény a dalšími relaxacními zónami. Avšak ani zde se ubytování neomezuje pouze na plážové hotely. Ve starých cástech mesta najdete historické hotely, které shlíží na nekteré z hlavních turistických lákadel, nebo útulné hostely a penziony, jež jsou ukryté v typicky úzkých ulickách. Aparthotely v Malaze i rady bytových domu lemující pobreží nabízí nádherné výhledy na široké pláže a more a predstavují tak dokonalé místo pro Váš nocleh, kde se prirozene mísí historie s kulturou a odpocinkem na pláži.

Procestujte Malagu krížem krážem – místní doprava

Cestování po Malaze je jednoduché, protože mesto nabízí ruzné formy dopravy. Rychlou a cenove dostupnou možností je metro, které spojuje hlavní body mesta, poté autobusy, které nabízí pohodové cestování a výhled na památky, zatímco se vezete z jednoho místa na druhé. A nakonec tu je rozsáhlá vlaková sít, která spojuje Malagu s okolními mesty Španelska.

Samozrejme tu je mnoho dalších možností, jak cestovat po meste, od pronajmutí Segwaye až po okružní jízdy vyhlídkovými autobusy, které vám dovolí se rychle dostat od jedné památky k druhé. Nejlepší zpusob jak prozkoumat Malagu je ale pešky nebo na kole. Vetšina mestských dominant je umístena blízko u sebe, a tak mužete cestou nasát i rušnou atmosféru mesta.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat