Apartmány Mallorca

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1

Apartmány Mallorca

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Města

Palma 1 Apartmán

Apartmány na Mallorce: Stylové ubytování

Mallorka je největším ostrovem v Baleárském souostroví umístěném ve Středozemním moři. Hovoří se zde nářečím, které je mixem katalánštiny a španělštinou. Klima je zde v létě teplé a v zimě přiměřeně chladné. Motorem zdejší ekonomiky je samozřejmě turismus. Přes 13 miliónů turistů sem přijíždí každým rokem; výsledkem toho jsou pak zdejší perfektní služby a infrastruktura. V roce 1968 se zde v Portals Vells Cove točil známý film „The Magus“ s Anthony Quinnem, Candicem Bergenem a Michaelem Cainem a pochopitelně i z tohoto ostrov těží. Na Mallorce najdete přes 128 pláží, ale je zde rovněž důležitá horská oblast a možnosti sportovního vyžití, které jsou specifické pro tuto oblast. Dalším z důležitých aspektů je zdejší mallorská kuchyně, která zahrnuje např. hustý vývar ze zeleniny a masa podávaný v nádobě greixonera nebo tumbet – což je tradiční baleárská zeleninová polévka a jako dezert například ensaimada. Téměř po celý rok se zde pořádají také různé folklorní i jiné festivaly. Nezapomeňte si proto pronajmout některý z našich apartmánů na Mallorce a užít si tento ostrov do systosti.

Místa, kam v Mallorce vyrazit

Pronajměte si jeden z našich apartmánů na Mallorce umístěný poblíž všech těchto zajímavých míst a neztrácejte čas přesouváním se z jednoho místa na druhé. Můžete si tak užít svou dovolenou na maximum.

Apartmány na Mallorce – Ubytování na Mallorce

Jak se dostat na Mallorcu

Letiště Palma de Mallorca je umístěno 8 kilometrů od centra Palma. Letištní Linka 1 - Ciudad Puerto spojuje všechny hlavní turistické části Palmy. Cena je €3 a linka odjíždí každých 15 minut. Linka 21 Vás zaveze do Sa Arenal, cena je také €3 a odjíždí každých 30 minut.

Přívozy, které cestují z Barcelony do Palma de Mallorca, jsou velmi pohodlné. Můžete naložit vlastní auto a vybrat si z různých druhů lístků v závislosti na úrovni komfortu. Cesta zabere asi 8 hodin.

Ubytování na Mallorce

Ubytování na Mallorce můžete nalézt v různých částech. Doporučujeme Vám zarezervovat si ubytování s předstihem. Nabízíme mimořádné luxusní apartmány. Pro mladší návštěvníky máme garsonky v moderním stylu. Naše apartmány na Mallorce jsou tím nejlepším, co můžete nalézt v tomto ráji.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek