Apartmány Marrákeš

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

186

Apartmány Marrákeš

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Marrákeš, Maroko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 89 názorů. Rezervujte apartmán od 43US$/ noc.

Apartmány v Marrákeši – módní levné pronájmy

Marrákeš je pestrá smesice rušného života a bohatého dedictví. Typické jsou zde rušné ulicky lemované zchátralými stánky s neobvyklým šarmem. Je to jako posunout se v case do minulosti, do doby, kdy berberské kmeny obchodovali s kuží a zlatem a z prašných ulic mesta se tycily velkolepé paláce. Marrákeš v sobe kombinuje omamný mix starého a nového se starodávnými bazary plnými života a s novými umeleckými galeriemi, které se rozprostírají po meste s cílem zmodernizovat silne zakorenenou remeslnou výrobu. To všechno predstavuje bohatou škálu vjemu pro vaše smysly, navíc zde najdete vune aromatického caje a korení, chutnou marockou kuchyni, mužete naslouchat šepotu denního života a obdivovat mimorádnou architekturu. Nabízíme levné garsonky a designové nájemní byty v blízkosti starobylých mestských ulicek, takže cokoliv hledáte, máme pro vás perfektní nabídku apartmánu v Marrákeši.

Adrenalinové dobrodružství v Marrákeši a okolí

Marrákeš, to není pouze uspechané centrum mesta. Jde o mesto, které má obrovské možnosti adrenalinových aktivit bud prímo ve meste, nebo v jeho okolí. Rozsáhlé pouštní obzory, které se táhnou všude okolo, umožnují rychlou a dobrodružnou zábavu. Ve scenérii písecných dun mužete naskocit do pouštního autícka a užívat si kopcovitý terén, nebo se mužete proletet horkovzdušným balónem a spatrit skvrnitou krajinu z trochu jiné perspektivy. Mužete se po poušti projet na velbloudovi a užít si pomalé životní tempo anebo neco netradicního v podobe dune-boardingu – sjíždení písecných hor. Pokud chcete zažít ješte víc dobrodružství, zkuste štestí s raftingem v mnoha kanonech rozesetých po okolí, horolezectví v nekteré ze zdejších roklí, turu pres pohorí Atlas nebo ješte lépe, sjíždejte na kladce z jednoho vrcholu na druhý ci svištete dolu z hory na kole.

Apartmány v Marrákeši - Aparthotely v Marrákeši

Aparthotely v Marrákeši

Ve starobylých medinách Marrákeše to žije rušným životem a pestrou kulturou, což se stejným zpusobem promítá také do místního ubytování. Tak jako cenove dostupné hostely ukryté v ulickách centra Marrákeše se ve starých ctvrtích mesta nachází i rada tradicních stylových marockých domu, tzv. riad. Samozrejme tu najdete i spoustu noblesních petihvezdickových hotelu s výhledem na mesto, prekrásnými terasami, zelenými dvory a stylovým marockým designem, které se rovnež teší velké oblibe turistu. Nabídka levných aparthotelu v Marrákeši je dokonalou variantou pro ty návštevníky mesta, kterí chtejí poznat jako místní všechny jeho kouty a užít si marrákešský nezamenitelný šarm.

Trhy a hory – co delat v Marrákeši

Apartmány v Marrákeši. Podívejte se na nabídku našich apartmánu v Marrákeši a najdete nejlepší místo pro váš pobyt. Nabízíme ubytování ve všech cástech mesta vcetne mnoha bytu poblíž památek zmínených výše.

Pijte caj a toulejte se po tržištích – objevujte místní životní styl

Uspechané centrum Marrákeše je naplneno mnoha skvelými atrakcemi, ale pokud víte, kam jít, tak je tu také mnoho cest, jak mužete prozkoumat místní životní styl. Namirte si to k mešite Koutoubia a pozorujte západ slunce z jedné z mnoha teras, doprejte si tradicní lázne Hammam a nasajte atmosféru v parních místnostech, potulujte se skrze klikaté tržište, zkuste se ztratit ve zdejších ulicích a objevujte množství originálních obchudku, zajdete do kavárny, objednejte si tradicní caj a pozorujte jak svet plyne. Když padne tma, zamirte na hlavní námestí, které zacíná ožívat po setmení. Na každém rohu je tu plno poulicních umelcu a hudba hraje témer z každého zákoutí. Objevte všechny zdejší aktivity a mnohem více prímo z našich apartmánu v Marrákeši.

Príjezd do Marrákeše – jak se dostat z letište do centra

Marrákešské letište je vzdálené pouhých 10 km od centra mesta a je zde nekolik možností, jak se odtud dostat. Predevším je zde speciální letištní autobus, který pasažéry doveze z letište prímo do centra mesta, ale mužete ridice požádat, aby vám zastavil u nekterého z hlavních hotelu nebo hlavních bodu po ceste. Toto je nejlevnejší zpusob cesty z letište a navíc cestou mužete videt scenérii a nekteré památky. Další alternativou, pokud máte více zavazadel, nebo se potrebujete do centra dostat rychle, je vzít si taxi z prostoru pred terminály. Cesta je rychlá a relativne levná. Mnoho návštevníku do Marrákeše prijíždejí také z okolních marockých mest vlakem, který je spolehlivý a rychlý.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat