Apartmány Maspalomas

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

74 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Maspalomas, Španělsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 10 názorů. Rezervujte apartmán od 23US$/ noc.

Apartmány v Maspalomas – Kvalitní prázdninové pronájmy

Maspalomas kombinuje na ostrově Gran Canaria plážové rezorty Playa del Ingles, Aguila, Las Burras a San Agustin. Nádherné nekonečné pobřeží je největším lákadlem pro turisty, kteří se na písečné pláže sjíždí zejména v letních měsících, aby načerpali sluneční paprsky a pokochali se velkolepými výhledy na moře. Maspalomas je vyhlášená také pro dech beroucí písečné duny, které byly v roce 1994 vyhlášeny národním parkem. Písečné duny vedou do mělkého moře a vytváří tropickou krajinu, kterou neuvidíte nikde jinde na světě. Dál od pláže se nachází množství obchodů, restaurací, barů a kaváren, ale také zde najdete řadu aktivit pro celou rodinu. Jde jak o zábavní místo, tak o místo s překrásným okolím, což z Maspalomas dělá dokonalou dovolenkovou destinaci. Užijte si svou dovolenou v jednom z našich apartmánů v Maspalomas, odkud můžete vyrážet na průzkum celého okolí.

Jak se dostat do Maspalomas

Z letiště v Las Palmas se do Maspalomas dostanete poměrně snadno díky veřejné dopravě i soukromým dopravcům. Na letišti můžete nasednout na autobus směrem do centra Las Palmas, který odjíždí každých 20 minut, a odtud pak dalším autobusem do Playa del Ingles – ten má přibližně hodinové intervaly. Jde jednoznačně o nejlevnější způsob dopravy a navíc si po cestě vychutnáte nádherné výhledy na pobřeží.

Můžete se svézt také taxíkem, nebo případně využít kyvadlovou autobusovou dopravu. Výhoda taxíku je, že Vás doveze do Vaší cílové destinace; délka cesty pak závisí na denní době, ve kterou přilétáte, a na vzdálenosti ubytování od letiště.

Jedna z nejvyužívanějších možností dopravy je pronájem auta přímo na letišti. Cestu po pobřeží do Maspalomas si pak můžete vychutnat svým vlastním tempem a možná narazíte i na krásná a méně známá zákoutí. Vlastní auto znamená i určitou svobodu pohybu během Vašeho pobytu, kdy se můžete kdykoliv vydat kterýmkoliv směrem a prozkoumat, co Vás právě napadne.

Parky a pláže – Co dělat v Maspalomas

Maspalomas rozhodně není město, ve kterém byste se nudili. Nachází se zde řada atrakcí od tematických zábavních parků po turistické stezky, botanické zahrady a prvotřídní nákupy. Ubytujte se v jednom z našich apartmánů v Maspalomas, které se nachází v blízkosti všech místních lákadel.

Apartmány v Maspalomas – Aparthotely v Maspalomas

Aparthotely v Maspalomas

Protože jde o oblíbenou cílovou destinaci pro všechny milovníky pláží, i mezi aparthotely v Maspalomas jsou zastoupeny zejména prvotřídní hotely s výhledem na pláž. Tento typ rezortového ubytování nabízí vlastní bazény, restaurace, zábavní aktivity, all inclusive balíčky a výhled na moře. Ve městě se nachází také množství samostatných garsonek umístěných v blízkosti pláží, odkud se k moři a dalším atrakcím dostanete opravdu snadno. Dál do vnitrozemí najdete několik penzionů a menších moderních hotýlků, které mají jen pár pokojů, ale také hostely pro všechny, kteří nechtějí za ubytování zaplatit moc peněz. Jeden z nejlepších způsobů jak Maspalomas opravdu poznat, je pronájem jednoho z našich prostorných apartmánů, který si můžete vybrat podle svých osobních preferencí a plánovaného programu.

Co dalšího v Maspalomas prozkoumat

Kromě hlavních turistických atrakcí nabízí Maspalomas také řadu dalších aktivit a věcí k vidění, z nichž množství se týká nádherné přírody a krajiny a živelného ruchu rezortu. Naše apartmány v Maspalomas jsou rozesety po celém městě, takže to k žádné z aktivit nebo zábavních atrakcí nebudete mít daleko.

Navštivte například El Oasis, která se nachází na okrají národního parku, a kterou tvoří zajímavé písečné duny. Stejně jako El Oasis je národní park domovem také pro La Charca. Tento nádherný kout skrývá mořskou lagunu lemovanou palmami a jde zároveň i o odpočinkové místo mnoha stěhovavých ptáků, kteří se zde zastavují při cestě do Afriky. Laguna vytváří dojem fata morgány na poušti a rozhodně stojí za návštěvu.

Doporučujeme rovněž zábavní park pro celou rodinu s názvem Sioux City, což je tematický park stylizovaný do divokého západu, a Mundo Aborigen, fascinující kulturní místo, kde můžete poznat společenskou historii tohoto místa.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat