Apartmány Milán

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

628

Apartmány Milán

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Fiera di Milano 499 Apartmány
San Siro 376 Apartmány
Duomo di Milano 188 Apartmány
Parco Sempione 185 Apartmány
Pinacoteca di Brera 100 Apartmány
Castello Sforzesco 97 Apartmány
Teatro alla Scala 29 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Milán, Itálie jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 325 názorů. Rezervujte apartmán od 57US$/ noc.

Apartmány v Miláne – to nejlepší levné ubytování

Milán je mesto módy a prumyslu. Se svou stylovou urbanistickou scénou je obecne považováno za hlavní svetové mesto módy a designu a je útocištem bohaté a fascinující historie, která se skrývá za designérskými obchody. V srdci mesta se hrde tycí milánská katedrála Duomo, která zduraznuje kulturní odkaz staré Rímské ríše, a stejne tak za pozornost stojí i okolní cásti kolem katedrály. Milán není ale pouze povrchní módní centrum s velkým a rozvinutým obchodem – v jádru se totiž jedná o romantické italské mesto s celou radou možností k vyžití. Od prozkoumávání rozsáhlých umeleckých sbírek, užívání si živého nocního života až po degustaci nekterých typicky italských pokrmu. Vyberte si nekterý z našich apartmánu v Miláne a poznejte skutecnou tvár mesta. Nabízíme levné garsonky a krátkodobé pronájmy pro každý typ cestovatele, at už jedete za nákupy, za umením nebo za gastronomií.

Zdobné katedrály a klasická opera – co delat v Miláne

Naše nabídka apartmánu v Miláne pokrývá všechny cásti mesta, vcetne okolí neznámejších míst popsaných výše.

Vecerní procházky a nedelní obedy – místní život v Miláne

Dostante se Milánu prímo pod kuži objevováním jeho ulic jako místní. Jakmile prozkoumáte všechny hlavní atrakce, objevte nekteré z méne známých cástí mesta. Nejprve si zjistete jaké jsou výstavy v mestské fotogalerii Carly Sozzani, kde se exhibice neustále obmenují, a pak se projdete podél kanálu Navigli, dejte si nekde kávu a pozorujte ruch okolo sebe. Poté si to mužete zamírit na Colonne di San Lorenzo, historické námestí, které je zároven místem srazu mnoha mladých lidí. Je to perfektní místo, kde si vychutnat vecerní Milán vcetne jeho osobitých baru a pusobivé architektury.

O víkendech mírí Milánané do prírody, která obklopuje mesto, a užívají si obed v jedné z mnoha farmárských restaurací. Jsou zde i vinice a mnoho venkovských restaurací, tak se nebojte do nekteré zaplout a užít si líné odpoledne.

Prozkoumejte mesto jako místní s výberem jednoho z našich útulných módních apartmánu v Miláne, které jsou rozesety po mestských ulicích.

Apartmány v Miláne - Aparthotely v Miláne

Aparthotely v Miláne

Ubytování v Miláne odráží trendy a kulturní atmosféru samotného mesta. Mezi stylovými obchody a propracovanou gotickou architekturou se nachází množství krátkodobých pronájmu, které nabízí možnost dokonale poznat italský nocní život. Tak jako prvotrídní hotely, které se pyšní designovými detaily, se ve meste nachází také rada cenove dostupných penzionu plných tradicního šarmu a hostely pro mladé, jež žijí mladistvou atmosférou. V blízkosti hlavních památek najdete v Miláne aparthotely, které jsou nejen za velmi príznivou cenu, ale mají i dokonalý výhled na horizont mesta.

Príjezd do Milána – jak se dostat z letište do centra mesta

Milán je obsluhován dvema letišti. Letište Linate je z obou to menší a je používáno hlavne pro domácí lety. Nejlepší zpusob, jak se dostat z Linate do centra mesta, je autobusem nebo taxíkem. Využít mužete také expresní autobusovou linku, která zacíná venku pred terminálem a mírí do centra Milána na Piazza San Babila.

Letište Malpensa je populárnejší letište, které obsluhuje vetšinu nízkonákladových aerolinek a mezinárodních letu. Je zde nekolik možností, jak se dostat z letište do centra mesta, vcetne prímého autobusového spoje, který zabere približne hodinu a odjíždí každých 20 minut. Alternativou je pak rychlovlak, kterým se mužete dostat na zastávku metra Piazza Cadorna nebo na hlavní nádraží. Cesta sem trvá o neco déle, ale dostanete se tak prímo do stredu mesta.

Návštevníci mohou do Milána prijet z ostatních italských mest nebo sousedních zemí s použitím rozsáhlé a spolehlivé mezinárodní vlakové dopravy. Pokud prijíždíte tímto zpusobem i vy, pravdepodobne bude konecnou zastávkou práve hlavní nádraží.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat