Apartmány Moskva

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

4

Apartmány Moskva

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Apartmány v Moskve – Krátkodobé prázdninové pronájmy

Moskva se pyšní pohádkovým panoramatem s barevnými vysokými paláci a velkolepou propracovanou architekturou. Je snem snad každého fotografa, její ulice jsou prodchnuté komunistickou historií a zároven nabízí okouzlující umeleckou scénu, která je domovem tech nejvetších svetových kulturních center. Umení, historie a velkolepost hrají v minulosti Moskvy hlavní roli, najdete zde ale i úchvatný soucasný životní styl, který nabízí moderní kavárny, trendy restaurace a požitkárský nocní život. At už se chystáte objevovat výstavy tech nejvehlasnejších umeleckých del, toulat se starobylými ulicemi, obdivovat neskutecne nádhernou architekturu nebo se ponorit do bujarého ruského nocního života, Moskva Vás nezklame. Naše apartmány v Moskve Vám poskytnou pohodlný a levný nocleh behem Vašeho pobytu, pri kterém budete moci všechno tohle a mnohem víc objevovat.

Zajímavé veže a galerie umení – co delat v Moskve

Ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Moskve a dostante se jednoduše ke všem hlavním atrakcím mesta. Spousta z nich leží v centru a jsou od sebe vzdáleny v docházkové vzdálenosti.

 Apartmány v Moskve – Aparthotely v Moskve

Aparthotely v Moskve

Moskva je doslova preplnena luxusními hotely a designovým ubytováním, mnoho z techto budov predstavuje stejne zajímavé architektonické skvosty jako mestské památky. Hledáte-li ubytování v centru, ze kterého se budete moci dostat mestu pod kuži a dokonale ho poznat, pak jsou naše aparthotely v Moskve tím pravým rešením. Naše aparthotely v Moskve jsou rozesety v blízkosti hlavních památek a ubytování v nich Vám zajistí možnost vlastním tempem prozkoumat Moskvu tak, jak ji znají místní obyvatelé.

Originální kavárny – kreativní tvár Moskvy

Stejne tak jako je Moskva historické mesto, které nabízí radu nádherných starých budov, hýrí i mladistvou kulturou, jež prináší mladistvou atmosféru a kreativitu. Po celém meste najdete množství kaváren, která se pyšní moderním designem a originálními tváremi. Jelikož se Moskva stává stále svetovejším mestem, objevuje se ve meste za každým rohem víc a víc techto nových podniku.

Podnik More Vnutri kloubí kavárnu s kreativním umeleckým prostorem. Tak jako mužete obdivovat dechberoucí umelecké expozice, mužete se rovnež zúcastnit nekterého z profesionálních workshopu. Stací si jen vybrat z množství umeleckých disciplín. Nezapomente se také porádne zdrave najíst a dát si neco cerstvého k pití v jedné z vegetariánských jídelen. Nebo zajdete do Didu, což je neobvyklá kavárna se stenami z plastelíny. Houpací kresla jsou tu zavešena na strope, harmonicky se zde kloubí mišmaš ruznorodého nábytku a na stenách najdete nekonecné množství podivných plastelínových modelu.

Usadba Freelabs je jedním z dalších originálních prírustku na moskevské kavárenské scéne. Nachází se uvnitr historického sídla a kombinuje staré s novým do soucasného stylu. Klientelu tohoto výjimecného místa tvorí témer výhradne kreativci.

Príjezd do Moskvy – cesta z letište do centra mesta

Naše apartmány v Moskve jsou z letište velice dobre dostupné, musíte však vedet, na které letište prilétáte – Moskva má totiž letište celkem tri. Mezinárodní letište Šeremetevo slouží zejména pro lety z Evropy a Ameriky, Domodedovo letište je ponekud menší a je oblíbené spíše mezi nízkonákladovými leteckými spolecnostmi. Nakonec tu existuje ješte Vnukovo letište. Všechna tri letište jsou obsluhována vlakovými linkami Aeroexpress, které jsou tím nejjednodušším a nejlevnejším zpusobem, jak se prepravit do centra mesta.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat